Přejít k hlavnímu obsahu

Hledáte zmizík na celulitidu? Zatočte s ní jednou pro vždy!

Info ikona
v

Celulitida nezmizí na počkání tím, že se párkrát namažete zázračným krémem. Klíčem k úspěchu je dlouhodobá změna životního stylu v kombinaci s péčí o pokožku.

1. UPRAVTE JÍDELNÍČEK

Omezte jednoduché cukry, tučná jídla, ale i sůl, která zadržuje v těle vodu. Zaměřte se na potraviny s vysokým obsahem bílkovin, esenciálních mastných kyselin a dalších látek, jež podporují tvorbu kolagenu a zpevnění buněk (zelenina, ovoce, ryby, ořechy, tvaroh, vejce). Pijte hodně vody, denně alespoň 2 l. Dopřát si můžete i bylinkové čaje podporující lymfatický systém.

2. PRAVIDELNĚ SPORTUJTE

Věnujte se aerobním aktivitám, jež spálí tuky a rozproudí krev a lymfu.

3. PEČUJTE O POKOŽKU

Krémy a přípravky proti celulitidě fungují v kombinaci s ostatními kroky. Občas si dopřejte i lymfatické drenáže, vakuové masáže, baňkování či jiné procedury zaměřené na odbourání tuku a rozproudění lymfy.

Nevěřte povídačkám: Jak je to s vejci a cholesterolem a je pití kávy opravdu zdravé?

svetzeny.cz

4. PODPOŘTE TĚLO VÝTAŽKY Z PŘÍRODY

Doplněk stravy Liftea Celulinie proto reflektuje ladné tvary a hladkou pokožku nejen v názvu, ale hlavně ve složení, v němž kromě běžně dostupných surovin najdete i bylinky, které pravděpodobně nejsou běžnou součástí vašeho jídelníčku. Zásadní přitom je, že se účinky v přípravku obsažených přírodních látek výborně doplňují.

Zelený čaj a mořská řasa jsou blahodárným působením na naše tělo proslulé. Své místo v doplňku stravy Liftea Celulinie si zasloužily především podporou metabolismu tuků, příznivým vlivem na kontrolu tělesné hmotnosti a také na správný stav pokožky. Možná vás však překvapí, že podobné účinky jsou připisovány i vinné révě, která podpoří vaši snahu o krásnou postavu bez nevzhledných dolíčků.

5. SLOŽENÍ DOPLŇKŮ STRAVY JE DŮLEŽITÉ

Přípravek Liftea Štíhlá linie SYNEFRIN obsahující ojedinělou kombinaci přírodních látek vás může podpořit na cestě ke štíhlé postavě. Svůj název získal od jedné z méně známých obsažených látek, kterou je synefrin. Ten se nachází v oplodí pomerančovníku hořkého a mimo jiné podporuje kontrolu tělesné hmotnosti a metabolismus lipidů. V doporučené denní dávce doplňku stravy Liftea Štíhlá linie SYNEFRIN se jej nachází 10 mg.

Liftea Celulinie

Detoxikační zázvorová voda: jedna voda, pět účinků

svetzeny.cz

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

svetzeny.cz