Přejít k hlavnímu obsahu

Valentýnský horoskop lásky pro všechna znamení zvěrokruhu

Info ikona
Horoskop lásky

Únor je sice studený měsíc, ale Valentýn rozehřeje vaše srdce. Zjistěte, co vás v období okolo svátku lásky čeká podle znamení zvěrokruhu.

Beran

Celý valentýnský týden pro vás bude velmi výjimečný. Během této doby budete mít dostatek času strávit čas se svým milovaným partnerem. Váš partner s vámi bude chtít trávit víc a víc času. Nejen to, ale mohou pro vás také naplánovat mnoho překvapení. Máte se na co těšit. Pokud jste ženatý/ vdaná, uděláte vše pro to, aby váš manželský život byl opravdu šťastný. Slovo pro váš týden? Štěstí!

Býk

Váš valentýnský týden bude tento rok o dost přívětivější než loňský. Vaše láska se bude prohlubovat a s partnerem si budete opravdu notovat. Tento týden pro vás bude jednoduše jedna velká romantika a uvědomění lásky. Na druhou stranu, pokud jste nezadaní, můžete v tomto období dostat milostný návrh. Je velmi pravděpodobné, že tuto nabídce s nadšením přijmete a nebudete ani chvíli rozmýšlet.

Blíženci

Valentýnský týden bude plný překvapení – to je jisté! Během této doby může váš milostný partner udělat něco, na co do konce života nezapomenete! Očekávat můžete i takové události jako je žádost o ruku. Pokud jste v manželském svazku a trochu jste se vzdálili, zkuste „vzdálenost“ zmenšit. Od hvězd máte zaručený úspěch. Pokud je to možné, vydejte se na procházku do svého oblíbeného místa.

Rak

Pokud to s romantickým životem a vaším partnerem nemyslíte vážně, bude pro vás tento týden obtížný. Během tohoto období se totiž může váš milostný vztah rozpadnout. Svého partnera můžete hodně emocionálně zranit. Tento týden bude pro manželské páry velmi romantický. Váš vztah s manželem nebo manželkou bude silný a vaše láska se ještě prohloubí.

Numerologie: Vaše životní číslo o vás prozradí více, než možná chcete

svetzeny.cz

Lev

Toto znamení zvěrokruhu může mít během Valentýna smíšené zážitky. Začátek týdne pro vás bude pomalý, ale nebojte se, v druhé polovině vás partner překvapení a vymyslí krásné plány. Může vás také čekat žádost o ruku a to velmi romantickým způsobem. Pokud jste ženatý/ vdaná, doporučujeme vám se během tohoto období vyhnout drobným hádkám a některé věci jednoduše nechat být.

Panna

Letošní Valentýn vám přinese především velkou úlevu. Pokud váš vztah s milovaným partnerem nefunguje dobře, v tomto období dokážete překonat svoji hořkost a ve vztahu se znovu objeví krásné chvíle. Vaše vzájemné porozumění se zvýší a budete mít pocit, že vás váš partner skutečně miluje. Tento týden přinese dobré výsledky i všem manželským párům. Váš protějšek udělá jednoduše maximum, aby vám udělal radost.

Váhy

Pro znamení Váh bude tento romantický týden plný lásky a romantiky. Během tohoto období se blízkost a intimita s vaším partnerem skutečně prohloubí. Vaši partneři budou připraveni udělat pro vás cokoliv. Budete cítit vděčnost, že jste spolu a budu rádi, že partnera máte. V životech vdaných a ženatých zavládne určitá prázdnota. Budete mít pocit, že vás protějek ignoruje.

Štír

V tomto valentýnském období si vás bude partner vážit více než sebe. Budete mít příležitost podniknout krátký výlet. A nejen to, je zde velká pravděpodobnost, že od svého partnera získáte hodnotný dárek. Tento týden bude přímo pohádkový pro sezdané páry. Díky lásce a přátelství od manžela/ manželky se budete cítit výjimečně. I vy se nezapomeňte snažit, aby byli šťastní.

Numerologie: Jak vypočítat svoje životní číslo? Určuje vaši cestu a přitom téměř každý dělá základní chybu při výpočtu

svetzeny.cz

Střelec

Pokud chcete, aby váš Valentýn byl šťastný, doporučujeme vám držet jazyk za zuby. Sebemenší chyba může zvýšit hořkost ve vašem vztahu. Je lepší, abyste se zaměřili na své chování a řeč. Manželům hvězdy rovněž doporučují, aby se během tohoto období vyhnuli hádkám. Rozhodněte se respektovat jeden druhého.

Kozoroh

Během tohoto období budete přímo ponořeni v lásce a budete trávit veškerý čas se svou milovanou osobou – a pořád to nebude dost! Pokud váháte, zda být či nebýt ve vztahu, toto období vám ukáže, že je vhodné ve vztahu přetrvat. V manželství už to takové štěstí není. Váš miláček se zdá vzdálený a vy se připravte – chování vašeho protějšku nebudu vůči vám správné. Je jen na vás, jak se zachováte.

Vodnář

Pokud cítíte v romantickém životě kolísavost a nestálost, budou v tomto období všechny vaše problémy vyřešeny. Vaše láska poroste a vaše sebedůvěru v sebe navzájem se také posílí. Během této doby se můžete také rozhodnout spojit váš vztah manželstvím. Pokud už v manželství jste, v tomto období dostanete šanci trávit s manželem dostatek času. Pokusíte se ze všech sil odstranit všechny chybičky vašeho vztahu

Ryby

Doporučujeme vám ovládat své emoce. Nenechte se nadchnout a udělat něco, čeho později budete litovat. V sázce jsou i city vašeho partnera. Pokud jsme manželé, budete mít šanci vyrazit si na romantické místo, které vás opravdu dostane. Je ideální čas pro obnovení starých dobrých vzpomínek.

Kariérní horoskop 2021: Jak se vašemu znamení povede v práci podle hvězd

svetzeny.cz