Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie lásky pro rok 2023: Číslo 1 zažehná krizi, vztah čísla 9 ohrozí hádky

Číslem roku 2023 je sedmička, která symbolizuje transformaci. Řada vztahů projde velkými změnami. Některé z nich budou pozitivní a povedou ke zlepšení vztahu. Hrozí ovšem i hádky. Co dle numerologie čeká vás?

Zjistěte, co vás čeká v lásce díky numerologii

K tomu, abyste se dozvěděli, jaký bude váš milostný život v roce 2023, je třeba vypočítat si tzv. osobní číslo roku. Pozor, při tomto výpočtu numerologové nepracují s životním číslem, ale pouze s číslicemi data narození, ke kterým se přičítá součet číslic dané ho roku, pro letošek budete vždy k součtu čísel v datu narození přičítat číslo 7 (2 + 0 + 2 + 3 = 7). Vždy se musíte dobrat k číslu od 1 až 9, sčítáte, dokud se tak nestane. Nejlépe si to ukážeme na příkladu:

Slavíte narozeniny 25.8.

Nejprve si spočtete číslo data narození:

2 + 5 + 8 = 15

1 + 5 = 6

Nyní k datu narození přičtete 7 (číslo roku 2023)

6 + 7 = 13

1 + 3 = 4 (výsledné číslo roku)

Mohlo by se vám líbit

Andělská poselství pro rok 2023: Těžký rok vyzkouší vaši osobnost a donutí vás zapomenout na minulost

Z roku 2023 zatím krájíme první dílky a mnohdy přemýšlíme, jaký bude, kam se ubere a co všechno nám přinese. Snad každý by chtěl mít křišťálovou kouli a na chvíli do ní nahlédnout, aby zjistil, co ho čeká a nemine, na co se připravit. Poselství vám jistým způsobem předávají také andělé strážní.
svetzeny.cz

Číslo 1 zažehná krizi

Skřípalo to ve vašem vztahu poslední dobou? Pokud váš vztah procházel velkou krizí, máme pro vás dobrou zprávu – v roce 2023 budete opět jako dvě hrdličky. Velmi dobře vám ohledně vztahů poradí někdo, koho jste nedávno poznali. V roce 2023 vás s partnerem čeká spousta romantiky. Pokud jste nezadaní, bude tento rok ve znamení randění.

Číslo 2 čeká partnerská pohoda

Pro zadané lidi s tímto číslem roku se toho moc nemění. S partnerem si budou užívat pohody, až na výjimky jim příliš nehrozí hádky ani rozchody. S partnerem budete navštěvovat řadu společenských akcí. Nezadaným numerologové radí, aby partnera vybírali nejenom srdcem, ale i rozumem. Jinak by se mohli bláznivě zamilovat do toho nesprávného.

Číslo 3 si bude užívat svobody

Číslo 3 čeká naprosto hvězdný rok, kdy naplno ukáže své přednosti. Budou zářit a každého si hned omotají kolem prstu. To by mohlo probudit žárlivost v jejich partnerovi. Ale u většiny „trojek“ se čeká klidný rok, co se týče milostných vztahů. Nezadané osoby mající číslo roku 3, si budou užívat svobody plnými doušky. Jejich milostný život bude jedno velké dobrodružství. Nebudou mít zájem se vázat.

Číslo 4 se vymaní z toxického vztahu

Pro číslo 4 platí, že se odstřihne od toxických vztahů. Ať už jde o falešné kamarády nebo třeba partnera – manipulátora. Najdete si někoho jiného, kdo pro vás bude chtít jen to nejlepší. Brzy bude lépe. Nezadaní budou cítit lehkou frustraci z osamělosti v první polovině roku. Ovšem nezoufejte, v druhé polovině roku potkáte někoho, kdo vás možná na první pohled nezaujme, ale bude to nakonec velmi důležitý člověk ve vašem životě.

Partner čísla 5 se bude muset hodně snažit

Poslední dobou vás partner určitými věcmi dosti štve, bude se muset hodně snažit, aby se váš vztah vrátil do starých kolejí. Rozhodně se totiž nechcete v roce 2023 obklopovat lidmi, kteří vás drží zpátky. Možná vás bude čekat těžké rozhodování, jestli zůstat, nebo odejít.

Mohlo by se vám líbit

Skrytý význam snů: Pád vás má varovat, smrt je převlečený strach z neznámého

Znáte skutečný význam nejčastějších snů, mezi které patří pády, pronásledování, smrt či důležitá zkouška? Nic nemusí být tak, jak se na první pohled zdá. Některé sny vás mají varovat, jiné jsou voláním vašeho podvědomí. Porozumějte těmto skrytým vzkazům.
svetzeny.cz

Číslo 6 by se nemělo nechat využívat

V roce 2023 se budete zamýšlet nad svým vztahem. Už znáte svou hodnotu a rozhodně se nechcete případně nechat dál využívat. Vaším partnerem ani kamarádem nemůže být nikdo, kdo od vás jen bere, ale nic vám nazpět nedává. Nezadaní by si měli ujasnit, co opravdu o vztahu očekávají. Bez toho se do randění ani nepouštějte.

Číslo 7 pocítí odcizení

Pro číslo 7 to není zrovna dobrý rok, co se týče lásky a vztahů. Hrozí, že se s partnerem vzájemně odcizí, vznikne tak propast, možná nepřekonatelná. Je potřeba si vzájemně naslouchat a pracovat na vztahu. Je možné, že budete v průběhu roku na pochybách, zda je váš partner ten pravý.

Číslo 8 by mělo přestat zanedbávat partnera

Tvrdě pracujete na svém úspěchu. Kvůli práci byste však neměli zanedbávat partnera. Tím by vás vztah dost trpěl. Na to pamatujte. Váš partner vám bude oporou a podpoří vás ve všech vašich snahách. Na oplátku mu dokažte, jak moc ho milujete.

Vztah čísla 9 ohrozí hádky

Vztah čísla 9 bude v roce 2023 ohrožen hádkami. S partnerem si často vjedete do vlasů kvůli rozdílným názorům. Je možné, že každý jste měl své priority jinde, a tak láska vyprchala. Nebojte, půjde to zachránit, ale musíte na tom pracovat oba. Pak pocítíte opět zamilovanost.

Zdroj článku