Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 29. ledna do 4. února 2024: Štíři budou bezradní, Vodnáři by měli být opatrní na peníze

Je tu konec prvního měsíce nového roku. Slunce vstoupilo do znamení vzdušného Vodnáře, který nám dovolí trochu se odpoutat od reality a snít. Jeho energie podpoří vaše tendence dělat si věci po svém a cítit se tak svobodně a nezávisle. Co dalšího čeká na zrozence jednotlivých znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

V těchto dnech jsou na vzestupu respirační onemocnění, před kterými se snažte chránit. Zůstat doma v posteli by se vám teď vůbec nehodilo. Dopřávejte si pořádné porce potravin, které obsahují hodně vitamínu C a D. Víkend proběhne ve znamení návštěv, možná i nečekaných, tak se připravte. Ukliďte byt a kupte nějaké pohoštění, ať vás nic nezaskočí.

Býk

V tom věčném shonu, který kolem vás v posledních týdnech panuje, jste si ani nevšimli, že ty nejhorší úkoly spojené se začátkem roku jsou za vámi. Věci si pomalu sedají a vy si konečně můžete dovolit ubrat nohu z plynu a vydechnout. Zasloužíte si to. Je čas na relax a odpočinek. Ve vašem životě se již brzy objeví někdo velmi důležitý, mějte oči otevřené.

Blíženci

Konečně se vám začíná trochu dařit, tak se chyťte příležitosti a dodělejte resty z minulého týdne. Nebojte se ale říci si o pomoc někomu, kdo má vaši důvěru. Díky planetě Venuši v trigonu s Marsem zažijete romantiku a vzrušení v milostném životě. Ty tam budou neshody, najednou půjde všechno hladce. Dost možná se dočkáte i večeře při svíčkách.  

Horoskop zdraví na únor 2024: Raci by se něměli přejídat, Váhy budou řešit problém s nohama

Únor patří k měsícům, kdy už si opravdu uvědomujeme, že nám dochází energie a většina z nás už nedočkavě vyhlíží jaro a spolu s ním i slunce. Na naše fyczické i psychické zdraví má vliv mnoho faktorů. Ovlivňuje ho i astrologie. Každé znamení zvěrokruhu bude řešit trochu jiné věci, ale obecně tento měsíc ovlivní naše ledviny. Proto si dávejte pozor nejen na nastydnutí, ale i na jejich očistu v podobě bylinkových čajů a detoxikačních šťáv. Co dalšího čeká zrozence jednotlivých znamení, pokud jde o zdraví?
svetzeny.cz

Rak

Planety brzy prověří vaši psychickou odolnost. Možná se totiž dostanete do složité životní situace, která sice nebude nijak tragická, ale přesto bude vyžadovat pevné nervy. Buďte připraveni. Zůstaňte za všech okolností v klidu a neukvapujte se v rozhodnutích. Pokuste se nahlédnout na daný problém s odstupem a hlavně se spoléhejte jen na sebe.

Lev

Chcete být na několika místech najednou, ale zapomínáte, že den má jenom 24 hodin. Pozor na stres, ve kterém je vám na jednu stranu vlastně trochu dobře, ale čeho je moc, toho je příliš. Navíc byste mohli v tom shonu zapomenout, co je ve vašem životě skutečně důležité. Ve vašem okolí je někdo, kdo čeká, že se mu konečně ozvete.  

Panna

Tento týden není nakloněný přátelským vztahům ani společenským akcím. Takže pokud nemáte lístek na ples, raději zůstaňte v klidu a pohodě doma. Přečtěte si knížku, pusťte si nový film, a hlavně si užívejte přítomnost těch, které máte rádi. I tak budete v tomto týdnu řešit nejrůznější úkoly, tak šetřete energii.

Velký výklad mariášových karet na únor: Známá kartářka Jana Rubešová odhaluje budoucnost

Než se nadějeme, je tu únor a spolu s ním i nové možnosti, ale i nejrůznější překážky, které bude potřeba překonat. Zajímá vás, na co se těšit a na co se připravit? Blízkou budoucnost odkrývá známá kartářka Jana Rubešová.
svetzeny.cz

Váhy

Hvězdy vám teď přejí spíše krásu a lásku než velkou dřinu. Důležité úkoly vás čekají později, teď sbírejte síly a spřádejte plány o tom, co by kdyby.. Věnujte také pozornost péči o svůj zevnějšek. K návštěvě kadeřníka nebo kosmetického salonu bude vhodný čtvrtek nebo pátek. Budete se cítit obdivováni a milováni, tak si to užívejte plnými doušky.

Štír

Momentálně se cítíte tak trochu bezradně a nechce se vám do žádných důležitých rozhodnutí a řešení velkých problémů. Pokud už budete konfrontováni s nepříjemnou situací, vsaďte spíše na diplomatickou cestu než emocionální výstupy. Pozor si dejte na závěr týdne, kdy vás mohou zaskočit menší zdravotní problémy.

Střelec

Láska a porozumění vám otevírají dokořán svou náruč. Milujte a tvořte. Vaše kreativita ve spojení s pozitivní náladou může přinést nečekané výsledky. Ledacos můžete udělat také pro zlepšení své finanční situace. Právě teď je Jupiter nakloněn výhodným investicím, ale i nákupům věcí, které budete moci pořídit výhodně. Mějte oči otevřené.  

Jak váš minulý život ovlivňuje současný: Díky bráně do minulosti se můžete zbavit neplodnosti, toxických vztahů i depresí

Říká se, že život máme. jen jeden. Ale co když je to jinak? Přemýšleli jste někdy nad tím, zda je tento váš současný život jeden jediný, který jste kdy prožili? Mnoho lidí věří na reinkarnaci, tím pádem i na to, že jejich duše putuje různými životy a v každém z nich má zvládnout nějaký úkol, který ji posunuje do vyšších vibrací.
svetzeny.cz

Kozoroh

Naslouchejte své intuici a snažte se držet svých plánů a cílů, i když se objeví komplikace. I když půjdete chvíli „proti proudu“, nakonec situaci ustojíte a vaše snaha přinese zasloužené ovoce. Nebudete na nic sami, což je velká výhra, podrží vás rodina nebo přátelé. Víkend bude přát fyzickým aktivitám, i kdyby mělo jít jen o procházku venku.

Vodnář

Kdo chce víc, nemá nic. Držte se tohoto rčení a uděláte dobře. V těchto dnech se nepouštějte do žádných jednání ohledně financí a už vůbec si nepůjčujte peníze. Zůstaňte trochu nohama na zemi, v realitě. Nyní to pro vás, vzhledem k postavení Slunce ve vašem znamení, nebude úplně jednoduché, ale je důležité domýšlet důsledky vašeho jednání.

Ryby

Rychlost a houževnatost, s jakou nyní plníte povinnosti, je obdivuhodná. Máte skvělou příležitost dokázat v práci, že jste připraveni přijmout náročnější úkoly. Vaši píli ocení i rodina, ale pozor, nedělejte všechno za ostatní a také trochu odpočívejte. Energii načerpáte v klidu, třeba na gauči u televize. Dovolte si někdy prostě nedělat nic.  

 

Afirmace pro jednotlivá znamení zvěrokruhu pro týden 29. ledna - 4. února 2024
Zdroj článku