Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 22. – 28. května: Blíženci budou krásnější, Lvy čeká rodinné setkání a Štíry ovládne romantika

Info ikona
horoskop

Večerní obloze stále vládne Venuše, která je nakloněna lásce a všemu krásnému. Její vliv je posílen Jupiterem, který přináší nové příležitosti k upevnění vztahů. Zajímá vás, co přichystaly hvězdy právě pro vaše znamení a co vás v následujícím týdnu čeká? Nahlédněte s námi do našeho zábavného horoskopu.

Beran

Vaše ohnivá energie o sobě opět dává naplno vědět. Chcete všechno a hned a občas zapomenete, že se to vašemu okolí nemusí líbit. Pozor si dejte začátkem týdne v partnerském vztahu. Nevytvářejte na svoji drahou polovičku velký tlak. Pokud chcete prosadit svůj názor, jděte cestou klidné komunikace. Ušetříte si tím domácí dusno. Konec týdne bude o větších výdajích v domácnosti, ale půjde o věci, které už skutečně potřebujete.

Býk

Vaše energie je nyní posílena postavením Jupitera i Venuše. Uvědomíte si více než kdy jindy, že přitahujete lidi, kteří se vám chtějí svěřit. Je hezké někomu pomoci, ale dávejte si dobrý pozor na to, aby to nebylo na úkor vaší energie a vašeho času. Krásné chvíle zažijete s partnerem koncem týdne, kdy vám udělají radost děti, případně i něco jiného doma, co společně opečováváte a budujete.

Blíženci

Tento týden vás může Venuše inspirovat k větší kreativitě ve smyslu zkrášlování vašeho zevnějšku. Budete mít chuť zkusit nový účes nebo styl líčení. Pusťte se do toho, výsledek bude stát za to. Bude pro vás také jednodušší dělat rozhodnutí, do kterých se vám nechtělo a odkládali jste je. Dávejte si ale pozor na rady od lidí, kteří to s vámi nemyslí tak úplně upřímně. Poslouchejte intuici. Moc dobře víte, o koho jde.

Hvězdné duše: Lidé, kteří mají spojení s jinými vesmírnými realitami a mají na zemi vyšší účel. Patříte mezi ně?

svetzeny.cz

Rak

Začátek týdne prověří vaši trpělivost a pozitivní přístup. Je totiž pravděpodobné, že vám pracovní plány bude komplikovat vaše nejistota, ale i neznalost nových technologií. Žádný učený z nebe nespadl, prostě vezměte jako fakt, že neumíte všechno a přivítejte možnost zdokonalit se v něčem novém. Postavení Měsíce varuje před půjčováním peněz a hodnotných věcí lidem, kteří nemají vaši stoprocentní důvěru.

Lev  

V tomto týdnu si raději udělejte na jazyku uzel nebo si dávejte dobrý pozor na to, co budete pronášet na adresu svých přátel či kolegů. Mohlo by se stát, že sklouznete k drbání, které by se pak mohlo otočit proti vám. Pokud máte potřebu něco hodnotit, dělejte to trochu diplomaticky. Radost vám udělá koncem týdne situace doma. Na obzoru je rodinné setkání, které se vydaří. Nikdo nebude řešit žádné „jobovky“ a společné chvíle si užijete.

Panna

Merkur vás sice žene dopředu a tlačí na výkon, ale vy se snažte zklidnit tempo. Stres a nedostatek času by vás mohl přimět k tomu, že uděláte chybné rozhodnutí. To by vám pak mohlo zkomplikovat život a připravit vás také o peníze. Buďte také aktivnější v milostných sférách, život není jen o povinnostech a práci. Pokud už dlouho přemýšlíte, že zavoláte někomu, kdo pro vás byl v minulosti důležitý, udělejte to teď. Pak už jen nechte věci, ať se dějí..

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu najdou v létě 2023 novou lásku

svetzeny.cz

Váhy

Připravte se na vlnu negativních myšlenek, které mohou být důsledkem nízkých vibrací, jimž jste v současné době vystaveni. Toto rozpoložení by mohlo mít vliv na váš vztah a narušit vzájemnou důvěru. Negativní emoce by mohly mít vliv také na vaše zdraví. Nadšeni ale budete ze své finanční situace. Na obzoru je stabilní zlepšení příjmu, díky němuž si budete moci dovolit splnit své cestovatelské sny.

Štír

I když vás tento týden čekají drobné překážky, díky vašemu pozitivnímu přístupu a energii je s přehledem zvládnete. Venuše se postará o romantickou náladu, která vás neopustí ani o víkendu, kdy budou mít nezadaní Štíři šanci na seznámení. Pokud k tomu dojde, na nic nespěchejte. Ostatně na pilu netlačte ani v práci. Vždyť víte, že všechno má svůj čas a nemá smysl dělat předčasné závěry.

Střelec

Díky Venuši se budete cítit jako na obláčku. Potenciál pro lásku a vztahy bude totiž v tomto týdnu veliký a je jen na vás, jak jej využijete. Máte-li s partnerem k řešení nějaké problémy, udělejte to právě teď. Obezřetní buďte v práci, kde byste mohli být konfrontováni s intrikami ze strany konkurence či kolegů. Snažte se držet si odstup a raději se soustřeďte jen na plnění svých úkolů.    

Tato znamení zvěrokruhu mají nejsilnější sklony k bohatství

svetzeny.cz

Kozoroh

Na obzoru je zlepšení vztahu s někým, na kom vám hodně záleží. Nemusí jít jen o partnera, ale o někoho hodně blízkého. Jupiter je nakloněn komunikaci, proto se nebojte říci, co máte na srdci. Tím se může pročistit, co vás už dlouho trápilo. Soustřeďte se také na péči o své zdraví, zejména si dejte pozor na nachladnutí a infekce uší, ale i hrtanu a průdušek.

Vodnář

Je tu šance na začátek nových projektů, přátelství či vztahů, které vás ovlivní po několik dalších let. Mějte oči otevřené, protože taková příležitost se nebude jen tak opakovat. Poslouchejte svoji intuici, už mnohokrát jste se přesvědčili, že to funguje. I když se vám nechce, snažte se soustředit i na materiální věci jako je například péče o domácnost či zahradu. Pomůže vám to uzemnit se a být více v realitě, což je také velmi důležité a vyváží to vaše duchovní tendence.

Ryby

Popusťte uzdu fantazii a pozvěte do života trochu hravosti a lehkosti. Pod tíhou starostí a zodpovědnosti jste už zapomněli, jaké to je jen tak plynout a užívat si života. Co nemusíte, nedělejte. Přesuňte nepříjemné věci na další týden a buďte trochu rebelka. O víkendu se pusťte do třídění věcí. Rozlučte se s knihami, oblečením a dalšími věcmi, které už vám už neslouží. Uděláte si tím místo pro něco nového a obohacujícího.  

 

Zdroj článku