Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 18. do 24. prosince: Berani musí zabrat, Střelcům unikají peníze

Předvánoční shon jede na plné obrátky, ale odměnou nám budou nejkrásnější svátky roku, kdy dostaneme příležitost užít si sami sebe a přítomnost blízkých. 22. prosince Slunce vstupuje do znamení zemského Kozoroha, který přináší stabilitu spojenou se střízlivostí planety Saturn. Co přinesou následující dny právě vašemu znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Bude potřeba, abyste pořádně zabrali a dokončili všechno, co se po vás žádá. Nebude vám chybět energie, i když už ji budete místy brát ze svých rezerv. Vyplatí se vám realistický přístup, s nímž zvládnete nápor povinností lehčeji, než kdybyste nad vším příliš přemýšleli a vznášeli se na obláčku duchovna. To si nechte na později. O Vánocích přijde uvolnění, které už opravdu potřebujete.

Býk

Máte sklon být teď trochu rozladění, což se promítá hlavně do vztahů s vašimi blízkými. Jenže úkoly si na sebe dobrovolně nakládáte sami. Nemusíte mít doma všechno dokonalé. A pokud ano, zapojte i členy své rodiny. Štědrý den přinese optimismus a možnost uvědomit si, co je ve vašem životě skutečně důležité a na co můžete být právem pyšní.

Blíženci

Možná si nechcete připustit, že všechno zvládáte skvěle a jste skutečně dobří. Hledáte na sobě chyby, což souvisí s vaším poněkud nižším sebevědomím. Brzy dostanete možnost zapracovat na své sebelásce. Pokud vám během tohoto týdne přijde do cesty možnost k duchovnímu rozvoji, neodmítejte ji. Mějte oči otevřené, třeba vás například v knihkupectví zaujme nějaká kniha, kterou si potřebujete přečíst.

Velká předpověď na rok 2024 podle největších věštců v historii: Co nás čeká následující rok?

K věštbě a předpovídání budoucnosti se mnoho lidí staví skepticky. V historii však existovali někteří velikáni, kteří v tomto oboru excelovali a jejich předpovědi v několika případech vyšly tak přesně, až z toho mrazí. Co nás podle nich čeká v roce 2024?
svetzeny.cz

Rak

Pokud máte jasnu představu o tom, kudy by se měl váš život dále ubírat, počítejte s tím, že vám budou planety nakloněny. Chce to ale připravit si jasný plán, co konkrétně pro splnění svých snů uděláte. Saturn vás bude držet trochu při zemi, což je dobře, protože jinak byste mohli mít tendenci přecenit své síly. Vánoční svátky pro vás budou pohodové a radostné. Přesně podle vašich představ.

Lev

Pod vlivem Kozoroha z vás teď bude vyzařovat ještě větší síla a energie než obvykle. Ve vztahu budete řešit téma financí a majetku, které se prolíná s většími předvánočními výdaji. Dejte partnerovi prostor, aby přednesl své názory a nesnažte se ho příliš dirigovat. Komunikace bude v tomto týdnu obzvlášť důležitá. Vyhnete se tak nepříjemným sporům, které by vám mohly narušit vánoční atmosféru.

Panna

Vaše povaha vám nedovolí odpočívat. Potřebujete všechno pečlivě naplánovat a potom podle plánu postupovat. Vyplatí se vám to, protože díky tomu bude u vás v rodině vládnout o Vánocích zasloužená pohoda a klid. Nezapomeňte ale sami na sebe, je potřeba najít čas na relaxaci a zklidnění. Dopřejte si také ještě nějaké předvánoční setkání s lidmi, které máte rádi. Dodá vám to do života radost a energii.

Roku 2024 bude podle čínského horoskopu vládnout Dřevěný Drak: Mocnou energii ucítíme už v půlce prosince

Pokud věříte na věci mezi nebem a zemí a máte rádi horoskopy, nenechte si ujít výklad čínského horoskopu. Na obzoru je rok Dřevěného Draka, který se ujme vlády sice až 10. února 2024, ale jeho energie jsou mocné a silné, takže je všichni pocítíme už na přelomu prosince a ledna. Na co se můžeme těšit a na co si dát naopak pozor?
svetzeny.cz

Váhy

Přestaňte už bádat a rozjímat nad tím, zda dárky, které máte pro své blízké, jsou ty pravé. Jednou jste se rozhodli a vybrali jste je, tak to tak nechte. Pokud přeci jen ještě něco budete pořizovat, řiďte se svým srdcem. Štědrý den může přinést příjemné překvapení v podobě dobré zprávy od někoho z vašeho blízkého okolí. Uvědomíte si, že můžete být opravdu vděční za to, co máte. Majetek ani drahé věci to ale určitě nejsou..

Štír

Máte pocit, že se řítíte někam, kam vůbec nechcete. Neslibovali jste si náhodou, že letošní Vánoce prožijete bez stresu? Nenechte se jím ovládnout. Zamyslete se nad tím, co je teď opravdu důležité a co může počkat. Dotáhněte ale všechny pracovní povinnosti. Neodkládejte je, protože by se pak na vás nakupily po svátcích, což by přineslo zbytečně složitý začátek roku 2024.

Střelec

I když to nechcete vidět, někde v rodinném rozpočtu vám utíkají peníze, které vám pak chybí. Buďte k sobě upřímní, moc dobře víte, kde utrácíte zbytečně. Vánoce přinesou radost, protože dárky, které jste vybrali pro své blízké, budou mít úspěch. I vy se můžete těšit na to, že pod stromečkem najdete to, po čem už dlouho toužíte.

12 znamení tibetského horoskopu: Jste inteligentní Krysa nebo vůdčí Drak? To zjistíte podle data svého narození

Objevte prastarý tibetský horoskop, zjistěte své znamení a ponořte se do charakteristik zvířat v tibetském horoskopu, který kombinuje astrologii a buddhistickou tradici. Prozkoumejte, s jakým prvkem je vaše zvíře spojeno, a odhalte vlastnosti, které jsou pro vaše znamení typické.
svetzeny.cz

Kozoroh

Slunce vstoupí v pátek 22.prosince do vašeho znamení, což posílí vaše silné i slabé stránky. Pamatujte na to, že na co myslíte, tomu dáváte energii a posilujete to. Snažte se o pozitivní přístup a nepropadejte splínům. Vánoce budou přesně takové, jaké si je uděláte. Na nic netlačte a nechte věci volně plynout, mnohem lépe tak zvládnete všechno, co je potřeba ještě udělat.

Vodnář

Nalaďte se na svou duši a snažte se teď dělat hlavně věci, které jsou v souladu s tím, co cítíte. Týká se to hlavně nejrůznějších návštěv a povinností, které ale ve skutečnosti zas až tak důležité nejsou. Jestliže se vám někam nechce, nechoďte tam. Je důležité, abyste začali myslet hlavně sami na sebe. Planety budou nakloněny bilancování letošního roku. Bude to důležité pro to, abyste vykročili do roku 2024 pravou nohou.

Ryby

Láska a celkově vztahy jsou teď u vás na prvním místě. Čas a pozornost, kterou věnujete svým blízkým, se pozitivně promítne i do všech dalších oblastí vašeho života. Vánoční svátky naplní vnitřní klid a vyrovnanost, na kterou jste čekali. Pozornost věnujte svému fyzickému zdraví. Raději se vyhněte přeplněným obchodům, abyste si nezkazily Vánoce virózou.  

Zdroj článku