Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 13. do 19. března: Panny potkají milostné dobrodružství a Ryby budou muse k lékaři

Info ikona
Horoskop

Dny jsou plné předzvěsti jara a ve vzduchu je cítit nový začátek. Zkuste chopit příležitost za pačesy a využjte ji pro sebe. Práce a rodina jsou důležité, ale nezapomínejte na sebe. Pokud vás zajímá, co připravily hvězdy právě pro vás, nahlédněte s námi do týdenního horoskopu.

Beran

Je to u vás celkem nebývalé, ale pravděpodobně si uvědomíte svůj zvýšení smysl pro disciplínu a povinnost. Budete se také lépe soustředit a plnit úkoly s větším důrazem na detaily. Souvisí to s vaší dobrou duševní pohodou a zdravím. Tyto dny budou skvělou příležitostí osvojit si nové postupy a návyky, které podpoří vaše celkové zdraví a produktivitu.  

Býk

Přijměte všechny změny, které přicházejí, a nesnažte se zastavit čas. Stále se vracíte ve vzpomínkách k tomu, co bylo, což vás vyčerpává a dostává do melancholie. Pochopte už jednou pro vždy, že čas se vrátit nedá. Raději využijte příležitostí, které se vám dnes nabízejí. Nemusíte se bát, nejste v tom sami.

Blíženci

Prožíváte spokojené dny plné pohody. Dočkáte se i pochvaly od někoho, na kom vám záleží, což vás povzbudí k dalším aktivitám. Hektické dny minulého období jsou pryč a vy si můžete oddychnout. Pochvalte se, odpočívejte a sbírejte síly, budete je zase brzy potřebovat.

Spojte se se svým strážným andělem: Existuje hned několik způsobů, jak ho přivolat do svého života

svetzeny.cz

Rak

Máte dobré období pro konstruktivní řešení pracovních povinností. Budete jich mít sice dost, ale zvládnete je levou zadní. Jste pozitivní a radujete se z maličkostí, což na vás oceňuje i okolí. Je vhodná doba na změnu vizáže, ať už je to oblečení nebo účes. Investujte do svého vzhledu, udělá vám to dobře i po psychické stránce.

Lev

Vaše snaha zhubnout vás začíná ovládat. Zkuste tolik netlačit na pilu a nemyslete na to pořád tolik. Pokud si nejste jistí sami sebou, možná je čas navštívit nějakého odborníka, který vám poradí. Rozhodně se nepouštějte do další nesmyslné diety, která vás jen utvrdí v tom, že jste neschopní. Není to tak!

Panna

Víkend přinese do vašich vztahů určité napětí. Existuje tady teď velká možnost tajného, intenzivního vztahu, dokonce i milostného poměru. I když se to může zdát pikantní a vzrušující, buďte opatrní. Zahráváte si s ohněm. Pokud se vám na partnerovi něco nelíbí, vyříkejte si to, dokud je čas.

Signály, že k vám promlouvá anděl strážný: Komunikace probíhá denně a může nám změnit život

svetzeny.cz

Váhy

První jarní dny si užíváte naplno. Nelítejte ale tolik v oblacích a zkuste být více realističtí. Pokud máte někde nevyřízené záležitosti, které se týkají úřadů, co nejdříve je vyřešte. Konec týdne přinese zajímavé setkání s osobou, která vám bude velmi blízká a může vás hodně obohatit.

Štír

Ve druhé polovině týdne se pravděpodobně nevyhnete pomluvám. Zachovejte si ale chladnou hlavu a neřešte nic, co je pod vaši úroveň. Pravda se brzy ukáže. Saturn nyní přeje všem záležitostem kolem rodiny a vašeho zázemí. Užívejte si společnost vašich blízkých, vydejte se spolu někam do přírody a hýčkejte si svoji pospolitost.

Střelec

Vaše pečující tendence nepadnou tentokrát na úrodnou půdu. Nechte své blízké dýchat a nelinkujte jim neustále život. Zaměřte se spíše na sebe, nalaďte se na svou intuici, která vám prozradí, kam nasměrovat svoji energii.

Jak vysoká je vaše sociální inteligence: Sedm znaků, které prozradí, jak jste na tom

svetzeny.cz

Kozoroh

Právě teď je nejvyšší čas začít plánovat letní dovolenou. Mohlo by se vám totiž lehce stát, že vás kolegové v práci předběhnou a vy si pak nebudete mít možnost vybrat termín, který vám bude vyhovovat. Vybírejte pečlivě a po dohodě s partnerem a také s ohledem na vaši finanční situaci.

Vodnář

Možná nemáte nejlepší náladu, ale sluníčko vám pomůže, zase bude dobře. To ale nesmíte sedět doma nebo v kanceláři, zkuste trávit více času venku. Jste ovlivňováni okolím a nedá se s vámi pořádně mluvit. Vyjděte mezi lidi a více s nimi mluvte, poznáte, že i vy se můžete mýlit.

Ryby

V těchto dnech se snažte myslet především na své zdraví. Udělejte si inventuru všech preventivních prohlídek a zajděte tam, kde máte dlouhou mezeru. Snažte se také myslet na svou duševní hygienu a vyhradit si pravidelně čas jen pro sebe. Vyhoření nebo deprese by vás mohly zaskočit, až to budete nejméně čekat.  

 

 

Zdroj článku