Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 12.do 18. prosince: Panny si zlepší vztahy v rodině, Štíři se dočkají zklidnění

V práci teď všichni finišujeme a snažíme se dodělat všechno důležité, abychom si mohli užít vánoční svátky v opravdovém klidu a pohodě. Zkuste se povznést nad stres a zachovejte klid. Dobré vztahy s kolegy i v rodině přispívají k vašemu celkovému rozpoložení. Zajímá vás víc? Přečtěte si náš týdenní horoskop.

Beran

Měli byste se zamyslet nad svou finanční situací, která není zrovna růžová. Je jasné, že chcete koupit všem dárky, které udělají radost, ale myslete i na zadní kolečka. V těchto dnech se snažte držet se zpátky s alkoholem, zejména na společenských akcích. Ostatně stejně se teď nejlépe budete cítit doma.

BÝK

Nedaří se vám dostát svých slibů, které jste dali svým blízkým. Abyste si nevysloužili kritiku okolí, raději se přiznejte dřív, než se na to přijde. Nebojte se požádat o pomoc. Novou energii načerpáte o víkendu. Snažte se být nějaký čas venku, užijte si třeba adventní trhy nebo procházku v přírodě. 

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Ryby neudrží na uzdě peníze, Blížence čeká velký zvrat v lásce. Která čtyři znamení zvěrokruhu by se měla mít na konci roku na pozoru?

Možná už teď přemýšlíte nad tím, co přinese rok 2023. Máte plány, tvoříte si různá předsevzetí a jako všichni kolem vás doufáte, že se splní vše, po čem toužíte. Jenže před příchodem nového roku nás čeká ještě konec toho starého. Která znamení čekají perné chvilky, a ještě se letos můžou pořádně zapotit?
svetzeny.cz

Blíženci

V práci máte šanci získat výhody, o kterých se jiným kolegům ani nezdá. Musíte ale zapojit diplomacii. Rozhodně se s tím nikomu nechlubte, minimálně do začátku ledna, kdy se to pak stejně všichni dozví. V citové oblasti vás nenechá chladnými nabídka, kterou budete považovat ze začátku pouze za vtip.

Rak

Do tohoto týdne vstoupíte se vší rázností. Jste na prahu možností dát svému životu nový řád, který už dlouho potřebujete. Toužíte vystoupit z chaosu. Jen si musíte ujasnit, co je pro vás opravdu nejdůležitější. Podporu můžete čekat nejen od rodiny, ale i od přátel a kolegů. Nebojte se, zvládnete to.

Lev

Začátkem tohoto prosincového týdne buďte hodně opatrní na své osobní věci, pohlídejte si hlavně peněženku a doklady. Jinak prožíváte poměrně klidné dny, které si kazíte snad jen nervozitou, zda všechno do Vánoc stihnete. Zastavte se na chvíli a nemyslete na stres. Nic není důležitější než vy a vaše pohoda.      

Mohlo by se vám líbit

Andělé a archandělé vám pomohou přetnout karmická pouta, ale zbaví vás i nešťastné lásky. Komunikace s nimi vám zásadně ovlivní život

Jsou všude kolem nás. Sice je nevidíme, ale můžeme cítit jejich energii a vnímat jejich světlo, lásku a péči, s níž nás provázejí životem. Duchovních bytostí existuje celá řada. Největšími pomocníky a ochránci jsou pro nás andělé. O stupínek výš nad těmito Božími posly jsou archandělé. Co jsou vlastně zač a jak vám mohou pomáhat?
svetzeny.cz

Panna

Máte dobrý úmysl zlepšit vztahy v rodině, abyste si užili klidné Vánoce. Dříve, než začnete něco měnit, si promyslete strategii. Sice máte smysl pro povinnost a řád, ale nevnucujte nikomu své požadavky. Spíše po dobrém navrhněte, co by se v chodu rodiny podle vás mohlo změnit. Nebojte se ale mluvit otevřeně, jedině tak máte totiž šanci na úspěch.

Váhy

Vaše tělo přímo volá po čerstvém vzduchu. Poslechněte ho a vyrazte do přírody, kde načerpáte energii a dobrou náladu. Skvělé by bylo zalyžovat si nebo zabruslit. S vyplavenými endorfiny v krvi  se vám budou zdát vaše dosavadní starosti malicherné.  

Štír

Jste nervózní a podrážděná a přitom ani nevíte proč. Tím pravým důvodem je nejspíš to, že děláte hodně věcí najednou a přestáváte mít přehled. Všechny úkoly si zapisujte, ať se nestane, že na něco zapomenete. Zklidnění přinese konec týdne, kdy si konečně začnete užívat advent.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Úžasné adventní období čeká na tři znamení zvěrokruhu. Střelci jsou jasnými vítězi

Předvánoční období může být stresující a turbulentní. Ale ne pro tato znamení zvěrokruhu, nyní prožívají úžasně uvolněný adventní čas, který je naplňuje láskou a radostí. Patříte mezi vyvolené, nebo si na svoje dokonalé chvíle budete muset počkat?
svetzeny.cz

Střelec

V první polovině týdne bude třeba, abyste si za všech okolností zachovali chladnou hlavu. Máte totiž sklony reagovat příliš emotivně. Raději mlčte a o svém protějšku si klidně můžete myslet něco nelichotivého. Pravda se brzy ukáže.

Kozoroh

Zatímco začátek týdne bude rozpačitý, čtvrtek a pátek váš čeká triumf. Vše důležité, co budete chtít, dostanete a situace se začne měnit ve váš prospěch. Jediným rysem, kterým můžete něco zkazit, je vaše netrpělivost. Na to si dejte pozor.  

Mohlo by se vám líbit

Dárky podle horoskopu pro všechna znamení: Váhy potěší vstupenka do galerie, Panny mixér

Taky už vám docházejí nápady a podobně jako každý rok bezradně přemýšlíte, čím o Vánocích potěšit své blízké? Naštěstí jsme tu my… a hvězdy. Poradíme, co nadělit pod stromeček podle znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Vodnář

Jisté osoby ve vašem okolí už vám dlouho „pijí krev“. Pokud jde o nadřízené, tak si ale příliš nevyskakujte, abyste později nelitovali. Jestliže máte pocit, že je k vám někdo nespravedlivý, pokuste se řešit to bez emocí a ostrých slov. Vyvarujte si i stěžování si kolegům

Ryby

Váš cit pro realitu postupně narůstá. V komplikovaných situacích, které vás teď čekají, to může být k užitku. To, že jste nohama na zemi, oceníte zejména při řešení problémů kolem domácnosti. S případnými opravami neotálejte a ihned objednejte řemeslníky, i když to teď s koncem roku může být složitější.

 

Zdroj článku