Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 10. do 16. července: Blíženci, pozor na pusu. Štíry ovládne vášeň a jedno znamení si užije romantiku

Slunce je tento týden stále ve vodním znamení Raka, které v horoskopu symbolizuje domov, mateřský princip i pečovatelství. K těmto atributům patří soucit, intuice, vnímavost a starostlivost. Nalaďte se na tuto vlnu a celým týdnem projdete hladce a bez větších emocionálních bouří. Nezapomínejte na péči nejen o druhé, ale především o sebe sama. Jaký bude následující letní týden pro zrozence vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

V příznivém postavení s vaším znamením je v těchto dnech planeta lásky Venuše. Naznačuje harmonii a klid ve vztazích, a to i tam, kde byly ještě nedávno třecí plochy. Využijte toho k dořešení věcí, které vás ve vztahu s partnerem trápí. Merkur vás také nabádá k aktivitě, protože i když letní dny svádí k odpočinku u vody, pracovní povinnosti nepočkají.   

Býk

Milujete svůj domov a tendence, které s sebou nese znamení Raka, s vámi rezonují. Zvelebujte svůj byt či dům, postarejte se o to, aby v něm bylo útulno, protože to pomůže vytvořit příznivou atmosféru v celé vaší rodině. Pozor si dejte na ukvapená rozhodnutí, pokud jde o finance. Než se pustíte do utrácení, ujistěte se, že vám peníze nebudou chybět na důležitější věci.

Blíženci

Hvězdy budou přát společenskému životu a setkávání se s lidmi nejen v okruhu vašich přátel, ale i v profesní oblasti. Budete se cítit dobře a užívat si pozornost okolí. Pozor si ale dejte na to, co před kým řeknete. Mohli byste se totiž nechtíc někoho dotknout a dokonce se i ztrapnit. Díky Venuši máte šanci potkat někoho, kdo vás po dlouhé době zase zaujme.  

Mohlo by se vám líbit

Numerologie prozradí, jací jste v posteli a po čem toužíte v milostném životě

Zjistěte své numerologické číslo pomocí písmen ve vašem jméně a můžete se dozvědět více o svém milostném životě. Vaše číslo poskytuje informace o vaší milostné kompatibilitě, chemii s ostatními lidmi a také o vašich preferencích a touhách ve společném loži. Analyzováním vašeho jména dokonce můžete určit i vaše preference a záliby v intimních situacích.
svetzeny.cz

Rak

Pokud už delší dobu odkládáte nějaké důležité rozhodnutí, nyní je čas vše uzavřít. Ideální chvíle bude koncem týdne, kdy se už začnou o slovo hlásit energie blížícího se novu. Změn v životě se obávat nemusíte, přijdou k vám přirozeně a bez větších emocí. Pokud ještě přemýšlíte nad last minute dovolenou, skočte rovnýma nohama do první nabídky, která vás osloví. Odpočinek potřebujete.

Lev

Snaha předělávat ostatní k obrazu svému, vás bude přemáhat častěji než jindy. Uvědomte si ale, že každý je dokonalý takový, jaký je. Mohli byste narazit a pošramotit si vztahy s lidmi, které máte rádi. Pokud jde o práci, mohou se přihlásit menší potíže. Hlídejte si hlavně dodržování termínů, protože dělat něco na poslední chvíli je v tomto dovolenkovém období dost riskantní.

Panna

Buďte v tomto týdnu hodně se svými dětmi. Vypravte se na výlet, užívejte si jejich energii. Pokud děti nemáte, vyhledávejte přítomnost přátel nebo lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu jako vy. Dobře vám bude v přírodě. Buďte obezřetní pokud jde o zdraví. Chraňte se především před sluncem, nezapomínejte se chránit pomocí opalovacích krémů.

Mohlo by se vám líbit

Nevěrníci podle horoskopu: Která znamení mají sklony k polyamorii

Když se zamilujete, pak je to napořád? Šťastný a spokojený život, kdy vedle sebe budete mít partnera a to až navěky věků. Láska je láska, zpívá se v české písničce. A lásku si projevují lidé už od nepaměti. Jenže ne všichni to tak vidí. Jsou někteří jedinci, kteří lásku vnímají široce a svou náklonnost dělí hned mezi několik lidí najednou. Jak takové lidi poznat?
svetzeny.cz

Váhy

Sami budete překvapeni, jak si dokážete se vším poradit a jak vám půjde všechno od ruky. Příznivá konstelace planet podpoří i vaši touhu poznávat. Skvěle vám to půjde mimo jiné i v oblasti online prostředí, kde jste si možná až dosud říkali, že máte rezervy a ujíždí vám možná vlak. Dobrodružství vás potká na cestách, kde zažijete něco, po čem už dlouho toužíte.

Štír

Vášnivá stránka vaší štíří povahy se projeví v těchto dnech díky postavení Venuše naplno. Dejte si pozor, abyste láskou a pozorností svého partnera malinko nedusili. Dávkujte mu ji pomalu a postupně. Koncem týdne vás překvapí nové pracovní nabídky, ve které jste už ani nedoufali. Pokud s vámi budou rezonovat, neodmítejte je. Je to šance zlepšit si celkově vaše postavení.

Střelec

V tomto týdnu si vás může přitáhnout minulost. Stále se vám vrací nedořešené věci, zejména ty, které se táhnou napříč vaší rodovou linií. Zkuste se povznést nad malichernosti a projevit trochu velkorysosti pokud jde o chování vašich příbuzných. Žabomyší války byste mohli teď díky svému nadhledu úspěšně smést ze stolu.

Mohlo by se vám líbit

Karmický dluh v lásce: Váš minulý život může být důvodem, proč vám vztahy nevychází. Spočítejte si ho podle data narození

Stále dokola se zklamáváte v lásce a nemůžete najít toho pravého či pravou? Je možné, že se tak děje z důvodu, že máte karmický dluh v lásce, který pochází z vašeho minulého života. Ověřte si, zda tomu tak je, může to být důvod, proč vám vztahy nevychází.
svetzeny.cz

Kozoroh

Někdo ve vašem okolí hodně touží po vaší pozornosti. Otevřete oči, je to někdo z vašich blízkých, který vám v minulosti hodně pomohl. Podejte mu pomocnou ruku teď vy. Nepůjčujte ale nikomu peníze, pokud jde o finance, buďte celkově hodně obezřetní. Nelitujte ale výdajů za sebe, zejména pokud jde o krásu a zdraví. Dobře vám udělá návštěva kadeřníka, kosmetiky nebo uvolňující masáž.

Vodnář

Pokud máte pocit, že se z vašeho života vytrácí radost a lehkost, zamyslete se právě v těchto dnech nad tím, čím to může být. Poproste své duchovní vůdce, aby vám poslali do cesty znamení, kudy se vydat dál. Jestliže na ně nevěříte, zkuste to přes meditaci, která vás zavede až do vašeho nitra. Sami dobře víte, co je pro vás to nejlepší.

Ryby

Tento týden si budete plout v letní líné náladě a nenecháte se vytočit ani v práci. Prostě si užívejte teplo, slunce a snažte se být co nejvíce u vody, která je vaším živlem. Radost vám udělá zpráva, která se bude týkat vašeho vztahu. Neodmítejte pozvání na romantickou procházku nebo večeři. Využijte toho, že chce být partner ve vaší přítomnosti.

Zdroj článku