Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší týden čeká tři znamení zvěrokruhu: Býci, smůla se vám lepí na paty

Nejste příliš nadšeni novým týdnem? Není žádným tajemstvím, že prvních pár měsíců roku 2023 bylo opravdu šílených. Od 20. března do 26. března čeká tato tři znamení zvěrokruhu nejhorší týden a je to většinou kvůli jejich strachu z neznáma. Když uvážíme velikost nadcházejících astrologických posunů, vlastně jim to nevyčítáme.

Býk

Podívejte se na to z té lepší stránky, milí Býci: Vždy to může být horší bez planetárního vládce Venuše na vaší straně. Nelze však popřít fakta a vy jste konfrontováni s částí své minulosti. Nechte si energií v Beranu nabíjet váš 12. dům zábran a nevědomých vzorců, dokud to jde.  Vaše emoce vámi mávají, ať se vám to líbí nebo ne. Pravděpodobná je i vaše (možná přehnaná) obrana. Najděte si své zenové místo, abyste se mohli dobíjet a léčit svým vlastním tempem.

Mohlo by se vám líbit

Aztécký horoskop: Datum narození prozradí vaše uniikátní znamení. Jaguár touží po slávě, Kopí je pomstychtivé

Aztékové, kteří žili přibližně na počátku druhého tisíciletí našeho letopočtu na území dnešního Mexika, byli jednou z nejsofistikovanějších civilizací, co se týče zemědělství, číselné soustavy, kalendáře, medicíny i poezie. A měli také svoji vlastní astrologii s 12 znameními. Zjistěte, které znamení podle data narození jste vy a zda na vás sedí charakteristika daného znamení.
svetzeny.cz

Panna

Pokud se vám tento týden bude zdát těžké nebo emocionálně přehnané, je důležité, abyste udělali krok zpět a zamysleli se nad kořeny těchto spouštěčů. Koneckonců, v Beranu bude ohnivé stellium planet nabíjející váš osmý dům bojů o moc uprostřed přechodu Marsu z logických Blíženců do přecitlivělého Raka.

Ať už osobně nebo profesionálně, je pravděpodobnější, že se rozhodnete pro moment „souhlasím s nesouhlasem“. První oficiální vstup Pluta do Vodnáře přináší intenzitu a soustředění do vašeho šestého domu náležité péče a služeb.

Mohlo by se vám líbit

"Vždyť to říkám už podesáté" aneb Když se chováme ke starším rodičům jako k dětem

Stárneme všichni a ani naši rodiče, bohužel, nejsou výjimkou. Mluvit s nimi může někdy být obtížnější, mohou mít své názory, které se u vás nesetkávají s pochopením. Pro ně je to také nová životní situace, nezvládnou toho tolik, co předtím, nechodí do práce.
svetzeny.cz

Kozoroh

Když to nyní nakopnete, mohlo by se zdát, že se to tento týden snadněji řekne, než udělá, milý Kozorohu. A i když je to jistě kombinace energií vyvolávajících tyto pocity neklidu, stellium planet zapalující váš čtvrtý dům domova, rodiny a emocionálních základů je na vině za tento náhlý pocit naléhavosti... nebo ještě hůře, zášti.

Aby toho nebylo málo, Mars vstoupí 25. března do vašeho polárního opačného znamení, Raka, a vašeho oddaného sedmého domu. Emocionálně defenzivní a náladoví partneři mohou působit jako nepřímo agresivní nebo možná vyvolávající vaše nejniternější pocity.

Zdroj článku