Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Poslední letní den přináší špatnou náladu hned třem znamením zvěrokruhu. Střelci, držte se

Podzim oficiálně začíná zítra. Místo toho, aby využili poslední letní den 2022, tři znamení zvěrokruhu se podle horoskopu stávají melancholickými a dobrou náladu u nich rozhodně nenajdete. Co takhle jim zkusit udělat radost a zlepšit den, kdy jim vesmír nepomáhá?

Špatná nálada dnes čeká hned tři znamení zvěrokruhu

Dvanáct hodin den, dvanáct hodin noc – 23. října 2022 ohlašuje podzimní rovnodennost a zároveň oficiální začátek podzimu. Typické pro všechno, co se děje v našem vesmíru, má také dopad na znamení zvěrokruhu. Tři z nich nemohou mít z nové ho období velkou radost. Koho zasáhne tato negativní energie?

Mohlo by se vám líbit

Podzimní rovnodennost: Navrací ztracenou rovnováhu. Nejvíc její vliv pocítí Berani, Raci a Lvi

Podzimní rovnodennost nastane 23. září. Tento den není výjimečný jen z hlediska astronomie, ale také je velmi důležitý z pohledu astrologie a numerologie. Co přesně se v tento den dle hvězd a čísel odehraje? Dojde k navrácení ztracené rovnováhy. Nejvíc vliv podzimní rovnodennosti pocítí Berani, Raci a Lvi.
svetzeny.cz

1. Střelec

Vlastně není třeba se bát, to ví i věčně pozitivní Střelec. Nadcházející podzim konečně nabízí nový začátek, novou kapitolu. Jenže právě to vaše znamení zvěrokruhu vůbec nezvládá. Nová přátelství, nová pracovní atmosféra – z lidí a změn kolem nich už vás bolí žaludek. Mějte odvahu, milí Střelci, po prvním dni restartu jsou všechny starosti pryč.

2. Blíženci

Neklidní a v cestovní horečce, to byli Blíženci v létě 2022. Bylo - vyhlídka podzimu znamená pro vaše znamení zvěrokruhu stísněnost a opuštěnost. Pokud se sluneční paprsky schovají za těžké mraky, ztratí se i vaše dobrá nálada. Možná byste se měli na chvíli zastavit. Podzim má také co nabídnout a může vám rozšířit obzory: Na fanoušky kin čekají vzrušující premiéry a nyní je ideální čas na výlety do města. Co třeba Paříž nebo Londýn?

Mohlo by se vám líbit

Indiánský horoskop čítá 12 znamení: Zjistěte, zda jste narozeni jako záhadný Havran či charismatický Jelen

Indiánský horoskop má stejně jako ten klasický dvanáct znamení zvěrokruhu. Ta se však dost liší od těch, která známe. Které z nich jste vy? Zjistěte to dle data narození. Bude to záhadný Havran, charismatický Jelen nebo jiné znamení?
svetzeny.cz

3. Beran

Náladu Berana lze shrnout do jednoho slova: STRACH. Váš strach z toho, že něco promeškáte, je výsledkem nudného léta v roce 2022. Zatímco se svět po dvou letech pandemie znovu objímal, vy jste seděli v (domácí) kanceláři a pracovali, jak jste mohli. Očekávaný oddech přichází příliš pozdě, nyní už léto nedoženete. Důležité je, najít si i na podzimu to hezké a začít se těšit z přítomnosti přátel a rodiny.

Zdroj článku