Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Poslední letní den přináší špatnou náladu hned třem znamením zvěrokruhu. Střelci, držte se

Info ikona
Horoskop

Podzim oficiálně začíná zítra. Místo toho, aby využili poslední letní den 2022, tři znamení zvěrokruhu se podle horoskopu stávají melancholickými a dobrou náladu u nich rozhodně nenajdete. Co takhle jim zkusit udělat radost a zlepšit den, kdy jim vesmír nepomáhá?

Špatná nálada dnes čeká hned tři znamení zvěrokruhu

Dvanáct hodin den, dvanáct hodin noc – 23. října 2022 ohlašuje podzimní rovnodennost a zároveň oficiální začátek podzimu. Typické pro všechno, co se děje v našem vesmíru, má také dopad na znamení zvěrokruhu. Tři z nich nemohou mít z nové ho období velkou radost. Koho zasáhne tato negativní energie?

1. Střelec

Vlastně není třeba se bát, to ví i věčně pozitivní Střelec. Nadcházející podzim konečně nabízí nový začátek, novou kapitolu. Jenže právě to vaše znamení zvěrokruhu vůbec nezvládá. Nová přátelství, nová pracovní atmosféra – z lidí a změn kolem nich už vás bolí žaludek. Mějte odvahu, milí Střelci, po prvním dni restartu jsou všechny starosti pryč.

2. Blíženci

Neklidní a v cestovní horečce, to byli Blíženci v létě 2022. Bylo - vyhlídka podzimu znamená pro vaše znamení zvěrokruhu stísněnost a opuštěnost. Pokud se sluneční paprsky schovají za těžké mraky, ztratí se i vaše dobrá nálada. Možná byste se měli na chvíli zastavit. Podzim má také co nabídnout a může vám rozšířit obzory: Na fanoušky kin čekají vzrušující premiéry a nyní je ideální čas na výlety do města. Co třeba Paříž nebo Londýn?

3. Beran

Náladu Berana lze shrnout do jednoho slova: STRACH. Váš strach z toho, že něco promeškáte, je výsledkem nudného léta v roce 2022. Zatímco se svět po dvou letech pandemie znovu objímal, vy jste seděli v (domácí) kanceláři a pracovali, jak jste mohli. Očekávaný oddech přichází příliš pozdě, nyní už léto nedoženete. Důležité je, najít si i na podzimu to hezké a začít se těšit z přítomnosti přátel a rodiny.

Zdroj článku