Přejít k hlavnímu obsahu

Dubnový úplněk ve Vahách pekelně zamíchá s vašimi kartami. Očekávejte konverzace, které změní hru

Info ikona
Úplněk

Váš emocionální svět bude zaručeně narušen, protože úplněk ve Vahách přináší turbulence v osobním životě. Přečtěte si, co vás čeká a nemine.

Ohnivé znamení Beran, které nám nyní panuje, je koneckonců vládcem prvního domu, který dohlíží na identitu, a je ovládán Marsem, planetou, která pohání energii a schopnost plnit vaše osobní touhy.

Beran je s Vahami v přímém protikladu

Jak nastává sezónní úplněk, je toto hyperfokusování na tom, kdo jste a co chcete, zpochybňováno opačným znamením Berana: Vahami. Kardinální vzdušné znamení, kterému vládne Venuše, planeta vztahů a vládne sedmému domu partnerství, je o vytváření harmonie s naším protějškem.

Kdy nastane úplněk

Touhu Vah po harmonii jeden na jednoho podtrhuje tento měsíc úplněk, který připadá na sobotu 16. dubna. Jinými slovy, toto má potenciál být převážně romantickou a na vztah orientovanou lunární událostí.

Vlasový trend: Jednoduché účesy, díky kterým budete během okamžiku vypadat mladší

svetzeny.cz

Úplněk ve Vahách by mohl splnit tajné vztahové přání

Úplňky – ke kterým dochází, když sebevědomé slunce přesně stojí proti intuitivnímu měsíci – vždy představují měsíční příležitost uzavřít projekty, které jste začali před šesti měsíci nebo dokonce před dvěma týdny. Jsou to kulminační body, body zlomu a šance uvolnit vše, co vám již neslouží. A s úplňkem tohoto měsíce, který zapadá do krásy milujících, konflikty nesnášených, diplomatických Vah, můžete být nuceni být diplomatičtější, romantičtější a hledat mír.

Pozor, pozor, pozor

Stojí za zmínku, že i když mají Váhy zastupovat to, že jsou spolupracující a přátelské, jsou také řízené kardinální znamení. Kardinální znamení, včetně Vah a také Berana, Raka a Kozoroha, jsou iniciátory zvěrokruhu. Takže atmosféra tohoto úplňku je dynamická a přebírá vládu a zároveň hledá rovnováhu. 

Horoskop: Týden jako na horské dráze začíná pro tři znamení zvěrokruhu. Panny a Vodnáři, držte se!

svetzeny.cz

Čtverec k Plutu podněcuje transformaci – a sílu

Úplněk bude také tvořit docela těsný čtverec – napjatý, ale aktivující aspekt – k Plutu, planetě síly a regenerace. Jakékoli úplňky dokážou vyburcovat emoce a podnítit drama, ale když se do toho zaplete Pluto, můžete očekávat, že nejenže vyplavou na povrch intenzivnější, skryté pocity, ale že by mohly následovat boje o moc. 

 

Merkur a Uran vyvolávají elektrizující zjevení

V den úplňku se Merkur, planeta komunikace, bude blížit ke konjunkci s Uranem, planetou radikálních změn a inovativních průlomů. Toto nebeské setkání, které se odehrává v Býku, dalším znamení ovládaném Venuší, také promlouvá k vzrušujícím brainstormingům, velkým posunům a konverzacím, které mění hru – konkrétně v rámci partnerství. Mohl by být čas podělit se o nový nápad – nebo žhavou, smyslnou fantazii

Zdroj: Freundin, Instyle, Horoskopy 2022