Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení horoskopu jsou největší neohrabanci

Info ikona
Horoskop

Bez ohledu na to, jak opatrní jste, každý den se vám stane malá nehoda. Tyto chvíle trapnosti mohou být způsobeny vaším znamením zvěrokruhu. Patříte sem i vy?

Nehody jsou součástí každodenního života a vaši přátelé vždy tuší, že se něco stane, když jste jim poblíž. Pak s největší pravděpodobností patříte mezi znamení horoskopu, které se vyznačují tím, že neustále do něčeho naráží, často zakopávají, něco upustí nebo si trhnou pořádný trapas. Jednoduše faux pas je jejich druhé jméno.

Vodnář

Zrozenci ve Vodnáři trapasy přímo přitahují. Je v nich neklid, který jim ztěžuje soustředit se na jednu věc. Každý, kdo je takhle nastaven a snaží se zvládnout tisíc myšlenek současně, může počítat s tím, že se nedokážu soustředit na okolní svět.

Beran

Impulzivní a netrpěliví, to jsou Berani. Neváháte dlouho a vezmete rádi věci do svých rukou. Výsledek však není vždy úspěšný. Každý, kdo jedná takto unáhleně a předčasně, často chybuje nebo se minimálně dočká nepříjemných trapasů a nežádoucích situací, které neprospívají sebevědomí. A na něm si právě Beran zvláště zakládá.

Střelec

Neotřesitelný optimismus, kterým se pyšní narození lidé ve znamení Střelce, ho často vede k určité neopatrnosti. „To vyjde,“ myslí si pro sebe a v tom momentu se stává neopatrným. Střelce čeká nejedna trapná situace, ovšem díky svému volnomyšlenkářství se umějí sami sobě zasmát a nedělají si z toho těžkou hlavu. Zrozenci ve znamení Střelce sice přitahují trapasy, ale většinou pobaví okolí a zvednou všem náladu.

Horoskop: Tohle jsou nejmarnivější znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Dějí se vám v životě špatné věci? Možná máte karmický dluh z minulého života. Zjistěte svůj podle data narození

svetzeny.cz