Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Toto znamení zvěrokruhu má největší moc nad ostatními

Info ikona
Horoskop

Podle horoskopu je moc nad ostatními velmi důležitá, zejména pro jedno znamení zvěrokruhu. Přečtěte si zde a zjistěte, koho se to týká.

Některá znamení zvěrokruhu mají obrovský dopad na ostatní lidi - pozitivní i negativní. Může to být způsobeno například skutečností, že jejich silná osobnost přitahuje ostatní lidi, a tím jim dává nad nimi moc. Přečtěte si zde, které z dvanácti znamení zvěrokruhu mají největší sílu:

Vodnář

Zrozenci ve znamení Vodnáře jsou inteligentní, kreativní a nesmírně výmluvní. Výsledkem je, že z nich vyzařuje určitá nadřazenost, která přitahuje mnoho lidí a oslňuje je kouzlo Vodnářů. Mnozí rádi souhlasí s tím, že se budou učit od Vodnáře, nechají se vést tímto směrem a budou prosazovat jeho nápady, což může rychle vést k nerovnováze moci. Vodnář si je dobře vědom své pozice a své pověsti a také těží z toho, že je obdivován. Kreativní Blíženci, umínění Lvi i citlivé Ryby mají tendenci vzdát se moci Vodnáře a Panny a také ztrácejí svou sílu v přítomnosti Vodnáře.

Toto znamení zvěrokruhu málokdy uplatňuje moc nad ostatními

Někdo, kdo nemá zájem o moc nad ostatními? To je znamení jedno určité zvěrokruhu – Rak . Je to jedna z nejvíce empatických bytostí v celém zvěrokruhu, je přátelská, jemná a upřímná od srdce. U osob narozených v Rakovi je v popředí rodina a harmonie, ale moc a nadřazenost nad ostatními jsou jim zcela cizí. Nikdy by je nenapadlo využívat jiné lidi, ovlivňovat je nebo je tlačit, aby dělali něco, co nechtějí.