Přejít k hlavnímu obsahu

Trend bot na léto 2024: Na bílé tenisky zapomeňte, hitem bude jiná barva

Každý by si pomyslel, že must have kouskem každé ženy musí být bílé tenisky. Letní trendy pro léto 2024 ovšem diktují jinou barvu, která je slušivá, ať už ji vynesete na víkendovou vycházku, do práce, nebo třeba na rodinnou oslavu. Je jemná, a přesto dokonale ozvláštní váš outfit. Inspirujte se v naší galerii.

V každodenním životě jsou praktické styly, jednoduchý design a snadno udržovatelné barvy naší první volbou. Proto jsou bílé tenisky tak často kouskem, který nechybí žádné z nás. Jejich univerzálnost je jednoduše perfektní. Pokud ovšem chcete být trendy i v roce 2024, na bílé tenisky zapomeňte. Létu bude vládnou jiná, podobně univerzální barva.

Módní trend obuvi pro rok 2024 se dá kombinovat se vším, co vás napadne, ale je mnohem stylovější a modernější.

Mohlo by se vám líbit

Jedna sukně, několik různých outfitů: Saténový kousek nesmí chybět v žádné skříni. Slušet bude každé ženě

Saténové sukně momentálně zažívají svůj moment slávy a ocitly se na vrcholu módních trendů. A není se čemu divit! Jedna taková sukně najde hned několik využití, a tak je jasné, že tvoří naprostý základ každého šatníku. Jak s jednou sukní vytvořit různé outfity? To prozradila módní stylistka Nikola Marková.
svetzeny.cz

Na bílé tenisky zapomeňte, toto je trend léta 2024

Tenisky v béžové barvě jsou módním trendem jara a léta pro rok 2024. Béžové tenisky si oblíbily jak osobnosti z řad celebrit, tak módní stylisté. Zdá se, že bílé tenisky pomyslně opouští svůj trůn a místo na výsluní získává elegantní béžová. „Je to tak. Béžová patří mezi elegantní barvy, které povznesou váš outfit na jinou úroveň. Navíc béžové tenisky mohou mít několik odstínů a ozvláštní jednoduché a pohodlné kousky, které můžete libovolně kombinovat,“ říká módní stylistka Simona Pechal. 

Jak kombinovat béžové tenisky?

Trendovou béžovou barvu si jednoduše zamilujete. Neexistuje totiž outfit, ke kterému by se béžové tenisky nehodily. Vyzkoušejte je k letním šatům, sukni, nebo kalhotům. Nikdy nemůžete šlápnout vedle. Další velkou výhodou je údržba. Zatímco na bílých teniskách je vidět každá šmouha, na béžových teniskách si nějaké malé nedokonalosti téměř nevšimnete.

Inspirujte se v naší galerii a vyberte si tenisky, které na jaře a v létě 2024 nebudete chtít sundat.

Trendy tenisky léta 2024
Zdroj článku