Přejít k hlavnímu obsahu

Timo, expert na podprsenky, slaví jubileum a přichází s novými favority!

Info ikona
Podprsenky TIMO

V současnosti najdete na trhu řadu světových značek, ale proč vsázet na zahraniční tvorbu, když můžete podpořit tu lokální, a co si budeme namlouvat, české návrhářky a švadleny mají ke křivkám zdejších žen přece jen trochu blíže. Značka Timo, která už před revolucí oblékala do skvěle padnoucích podprsenek celé Československo, nyní slaví třicet let své novodobé historie a přichází také s prádlem, které vás podrží i během menstruace.

Výrobnu v litoměřické továrně zakládala roku 1973 vyučená krejčová Jitka Kalivodová. Dnes je této dámě úctyhodných 81 let a ve vedení firmy stojí její dcera coby generální ředitelka Markéta Jiráčková společně se svým synem Šimon Jiráčkem, který má na starosti strategický rozvoj společnosti. Značka má aktuálně 23 prodejen po celé České republice a všechny produkty seženete také na e-shopu.

Mezi statisíce vyrobených produktů ročně patří kalhotky, plavky, košilky nebo noční prádlo. Vlajkovými produkty značky Timo jsou ale přece jen dokonale padnoucí podprsenky, které se bez problémů vyrovnávají s konkurencí levnějších produktů asijské výroby a dalších značek, které chrlí podprsenky ve velikostech S, M a L. „Považujeme to za konkurenční výhodu. Naší ambicí je nabídnout bezchybnou podprsenku všem, a proto vyrábíme přes 50 velikostí v mnoha střizích,“ prozrazuje ředitelka firmy Markéta Jiráčková.

Info ikona
Ikonické podprsenky od Timo

Plavky, v kterých vám dobrá nálada neuplave

V perfektně padnoucích funkčních střizích se samozřejmě šijí také plavky, jak jednodílné, tak dvoudílné. Letošní kolekce plavek je stále ještě k mání a hýří barvami a hravými vzory.

Info ikona
Plavky Timo

Podpora pro všechny

Timo ovšem nezapomíná ani na ženy, které musely podstoupit ablaci prsu. Šije mimo jiné i protetické podprsenky a plavky a nadále vyvíjí technologii tak, aby byly i tyto modely na 100 % pohodlné a lichotily postavě.

Must have-kousek do vaší výbavy: Menstruační kalhotky!

A protože firma staví nejen na tradici, ale využívá i bohaté technologické know-how, přichází s novinkami odrážejícími současný pohled na svět. Během léta uvedli do prodeje menstruační kalhotky. Jejich benefity? Vypadají stejně elegantně jako klasické, ale mají navíc všitou vložku, jež se skládá z několika vrstev (z nichž každá, i když je maximálně účinná, je široká pouhé dva milimetry). Aby žádná tekutina neprotekla, mají kalhotky kolem stehen i speciální lemy z hydrofobního materiálu. Střih a materiál přitom perfektně sedí na těle. Tip: Dle síly vaší menstruace je možné vyměnit kalhotky po několika hodinách, ale klidně v nich můžete strávit celý den. Po použití je jen třeba kalhotky opláchnout v tekoucí vodě a následně vyprat. Při správné péči vám jediný kousek vydrží pár let — a ve srovnání s jednorázovými hygienickými potřebami bude zátěž pro životní prostředí významně nižší.

 

Info ikona
Menstruační kalhotky TIMO