Přejít k hlavnímu obsahu

Módní trend: Pokud nemáte svůdně dlouhé nohy, nezoufejte. Jediný druh kalhot vám je výrazně prodlouží

Tam, kde nebyla štědrá příroda, zasáhne síla módního průmyslu. Kalhoty se svislými pruhy mohou z fleku složit zkoušky z optického iluzionizmu na jedničku s hvězdičkou. Uberou na objemu, vytáhnou na výšce...

Největší hříchy v oblékání, kterých se dopouští ženy nad 50: Nelichotivé je odhalovat příliš mnoho i nosit nudné kostýmky

Jaké jsou největší hříchy v oblékání, kvůli kterým vypadáte zbytečně starší? Lichotit vám rozhodně nebudou laciné outfity odhalující příliš mnoho, ale ani nudné kostýmky nejsou tím pravým ořechovým.
svetzeny.cz

Tyto kalhoty sluší všem typům postav

Pruhy opět dobývají přehlídková mola. Aby ne. Do jejich benefitů je totiž snadné se zamilovat, a to dokonce se všemi typy postavy. Nejenže opticky prodlužují nohy, ale jejich sofistikovaně zvolená šířka zároveň zeštíhluje. Pro maximální slim efekt je vhodné volit proužkování o síle tří, čtyř centimetrů. Pakliže se takový design zároveň spojí se střihem do pasu a širšími nohavicemi, dosáhnete skutečně mocného efektu. 

Renomované módní domy, jako je Burberry nebo Moschino, šly v představení letošní kolekce ještě dál za hranice maximálního převýšení. Pruhování představily v dvojitém efektu a vytasily doslova zbraně hromadného ničení - kombinování pruh v pruhu. Pokud se inspirujete jejich kalhotovými kostýmy, kterým vévodí i saka v prodloužené délce s dlouhými rukávy, dosáhnete výšky přímo nebeské. 

Info ikona
Kostýmy pruh v pruhu maximálně prodlouží postavu

3 módní trendy, které si zamilovaly i české celebrity

Každé léto přináší nové módní trendy, které ovlivňují nejen "běžné lidi", ale také slavné osobnosti. Rok 2023 není výjimkou, a dnes se podíváme na tři módní trendy, které se staly nejoblíbenějšími mezi českými celebritami. Barevné šaty se vzorem, kalhoty do zvonu a osvěžující barvy jsou módními klenoty, které si získaly srdce těch nejznámějších tváří v České republice.
svetzeny.cz

Síla jednoduchosti

Prodlužující efekt lze umocnit i výběrem vhodných doplňků. Sázkou na jistotu jsou výrazné široké pásky se sponou, které maximálně zužují pas a v tomto důsledku prodlužují nohy. V tomto případě se pak vyplatí umírněnost co se týče volby svršků. Jednoduché jednobarevné tílko už několikrát prokázalo svou dobrou službu a zastrčené do pruhovaných kalhot vás rozhodně nezradí ani v tomto případě...

 

Info ikona
Efekt umocní i dlouhé rukávy

Na vysoké noze

Dokonalou symbiózu pak pruhování přizná v kombinaci s vhodně zvolenou obuví. I přes propagovaný ležérní styl espadrilek a mokasín, si tady můžete dovolit i vysoké podpatky - ideálně tak, aby nohavice překrývaly jejich plochu. Ke kalhotovému kostýmu se přímo vybízí sáhnout po nezlomné eleganci klasických lodiček, volnočasové kombinace povýší třeba boty s jutovým klínem. 

Móda 50+: Poradíme vám, jak vypadat klidně o 10 let mladší. Barvy oblečení mají zásadní vliv

Věk je pouze číslo a nehledě na to, kolik vám je, stále můžete vypadat o několik let mladší. Existuje řada faktorů, které ovlivňují váš vzhled, ale jedním z nejjednodušších způsobů, jak si ubrat pár let, je volba správných barev oblečení. Správně zvolené barvy pomohou rozjasnit váš obličej, zamaskují známky stárnutí a dodají vám mladistvý a svěží vzhled.
svetzeny.cz
Kam pro ně?
Zdroj článku