Přejít k hlavnímu obsahu

Tyto barvy ovládnou jaro roku 2021: Která bude slušet vašemu typu?

Info ikona
Barvy jaro

Jaro už pomalu klepe na dveře a s ním i nová módní sezóna plná žhavých trendy barev. Letos se budou nosit zmrzlinové odstíny – meruňková, jahodově růžová, vanilková, citrónově žlutá, karamelová, čokoládová, mentolová, pistáciová a „šmoulově“ modrá. Který odstín se však hodí k vašemu barevnému typu?

Módní barvy pro jarní typ

Ženy jarního typu oplývají něžnou éterickou krásou. Jejich pleť je velmi světlá až porcelánová, mnohdy s prosvítajícími žilkami. Vlasy mají světlé – spadají sem odstíny od nejsvětlejší skandinávské blond až po světle hnědou. Rovněž tento typ mívá často vlasy medové či zrzavé. Jarní typ má pronikavé světlé oči – pomněnkově modré, šedé, světle hnědé a zelené. Pro tento typ se výjimečně hodí meruňkové a broskvové odstíny. Obecně se dá říct, že ženám tohoto typu sluší jemné pastelové barvy. Sáhnout tedy můžete i po módní pistáciové, vanilkové a světle růžové. Jarní typ by se měl zcela vyhnout zemitým barvám, jako jsou mimo jiné skořicová či čokoládová.

 

Módní barvy pro letní typ

Letní typ se mnohem lépe opaluje než jarní, jeho pokožka zůstává lehce políbená sluncem po celý rok. V závislosti na ročním období má buď světlou pleť s růžovým podtónem, v létě pak lehce olivovou opálenou pleť. Vlasy mohou být světlé (typicky popelavá blond) až světle hnědé, vždy to však bývají studené odstíny. Tento typ má oči šedozelené, oříškové a hnědé. Tomuto typu sluší celá škála studených odstínů a měl by se vyvarovat teplým ohnivým barvám, tedy z módních barev se určitě nehodí skořicová a broskvová. Z trendy barev se k němu bude hodit citrónově žlutá, čokoládová a „šmoulově“ modrá.

Tajemství krásy topmodelek: Budete šokováni, jaké jednoduché a levné triky jim pomáhají. Můžete je vyzkoušet i vy!

svetzeny.cz

Módní barvy pro podzimní typ

Ženy podzimního typu jen tak nepřehlédnete. Jejich vlasy mají výraznou barvu – zrzavou, měděnou, zlatavou blond či červenou. Většinou se tento typ dobře neopaluje, a tak je jejich pokožka spíše světlá, často mívají pihy. Ženy spadající do podzimního typu mají oči nebesky modré, výrazně zelené i čokoládově hnědé. Tomuto typu velice sluší výrazné barvy, úplně jej rozzáří. Nový trend „zmrzlinových“ odstínů nebude až na výjimky nic pro vás. V úvahu by připadaly barvy lesního ovoce – výrazná fialová, šťavnatá jahodově červená a sytá borůvková. Dále tomuto typu sluší i různé odstíny hnědé – zkuste třeba karamelovou nebo skořicovou. Pro tento typ se vůbec nehodí vybledlé barvy a pastelové odstíny, z módních barev mu nebude slušet vanilková, „šmoulově“ modrá, ani mentolově zelená.

 

Módní barvy pro zimní typ

Ženy zimního typu se podobají pohádkové Sněhurce. Mají obvykle velmi světlou pleť, která kontrastuje s jejich tmavými vlasy (odstíny od středně hnědé až po černou). Tento typ má velmi citlivou kůži a slunci se raději vyhýbá. Ženy zimního typu mívají výrazné oči – ledově modré, smaragdově zelené, čokoládově hnědé až černé. Pro tento typ platí, že mu velmi sluší kontrastní barvy. Tmavé vlasy krásně vyniknou v kombinaci s ostrými neonovými barvami. Z módních barev lze doporučit tmavě borůvkovou, malinovou a mentolově zelenou. Naopak tomuto typu nesluší jemné pastelové barvy, v těch vypadá bledě a nevýrazně.

Manuál na sexy křivky aneb Vyvracíme mýty o hubnutí

svetzeny.cz

Sama sobě kadeřnicí: Díky těmto tipům se stanete téměř profesionálkou

svetzeny.cz