Přejít k hlavnímu obsahu

Leťte za svými sny: Germania „rozdává“ letenky!

Chtěli jste si vždycky rozbalit dárek pod palmou nebo oslavit příchod nového roku v teple? Nic není ztraceno. Německá letecká společnost nabízí letenky za skvělé ceny a když budete mít štěstí, můžete je u nás dokonce vyhrát!

V současné době má Germania ve flotile 37 letadel, které přepraví do populárních prázdninových destinací více než 4 milióny cestujících každý rok. V nabídce jsou celoroční lety, navíc za super ceny. Letenky jsou dostupné buď na jejich webových stránkách, nebo u všech prodejců letenek v České republice.

Jen dvě hodiny od nás

Kromě závazku k německému trhu funguje Germania i v zahraničí. Například, pro cestující z České republiky, nabízí několik velmi snadno dostupných letišť, ze kterých se lze dostat takřka do celé Evropy a mnohem dál. Mezi tato letiště patří především Drážďany, Norimberk nebo Berlín.

Nejoblíbenější letiště pro českou klientelu jsou Drážďany, které jsou vzdálené pouhé 2 hodiny autem z hlavního města Prahy. Parkování na letišti je velmi výhodné, a tak stále více a více Čechů odlétá z tohoto blízkého německého letiště. Destinace, které jsou nabízené z Drážďan jsou Madeira, Island, Barcelona, Korsika, Kanárské ostrovy. Novou destinací pro léto 2019 je Larnaka na Kypru.

Full servis zajištěn

Germania je jednou z mála leteckých společností, která v rámci všech svých letů nabízí stále plný palubní servis: občerstvení, nealkoholické nápoje a časopisy jsou vždy k dispozici na palubách všech letadel. V závislosti na délce letu se podává také teplé jídlo. Všichni cestující mají nárok na odbavené zavazadlo do 20 kg a příruční zavazadlo do 6 kg.

Mezi další přednosti této letecké společnosti patří především výborná zpětná vazba, která se odrazila v hodnocení na portálu TripAdvisor. Germania tak v roce 2018 získala hned 3 ocenění v uznávaném Travellers‘ Choice Award za nejlepší německou společnost, nejlepší ekonomickou třídu a nejlepší leteckou společnost v regionu.

V současné době má Germania objednáno 25 nových Airbusů A320neo a cestující se tak budou moct těšit ještě z většího komfortu při cestování do své vysněné destinace.