Přejít k hlavnímu obsahu

Zemřela Wednesday ze slavné Addamsovy rodiny: Podlehla cévní mozkové příhodě

Lisa Loring, původní herečka Wednesday Addams, zemřela ve věku 64 let. Slavná herečka zemřela obklopena svojí rodinou a po celém světe na ni vzpomínají tisíce fanoušků. Lisa, která prodělala cévní mozkovou příhodu, byla nakonec odpojena od přístrojů poté, co byla 3 dny v kómatu.

Lisa Loring, nejvíce známá jako první herečka, která hrála Wednesday Addamsovou v původním sitcomu „The Addams Family“, zemřela ve věku 64 let. Loringová „zemřela v sobotu obklopená svou rodinou,“ řekl CNN v pondělím prohlášení manažer Chris Carbaugh.

Ztvárnila jednu z nejslavnějších postav Hollywoodu

"Přivedla k životu jednu z nejznámějších postav v historii Hollywoodu, která je dodnes oslavována," řekl Carbaugh. "Lisa se ráda podělila o své vzpomínky a setkávala se se všemi svými fanoušky po celém světě." Bývalá dětská hvězda byla matkou a babičkou, dodal její manažer a řekl: "Bude nám moc chybět."

Mohlo by se vám líbit

Televizní kvíz nanečisto: Otestujte si své znalosti ze všeobecného přehledu a získejte plný počet bodů

Orientovat se v různých vědních oborech a oblastech lidského vědění je důležité nejen proto, abyste se dostali na vysokou školu nebo třeba uspěli v některé z oblíbených televizních soutěží. Všeobecný přehled se hodí v jakékoli životní situaci, kdy je skvělé prokázat svoji inteligenci a orientaci ve světě, ve kterém žijeme.
svetzeny.cz

Nezdravý životní styl vedl k mrtvici, která se jí stala osudnou

Laurie Jacobson, kamarádka Loringové, prozradila, že „utrpěla masivní mrtvici způsobenou kouřením a vysokým krevním tlakem“. „Byla na přístrojích 3 dny. Její rodina učinila těžké rozhodnutí ji odpojit a v sobotu zemřela,“ napsala Laurie.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

V našich srdcích bude navždy jako Wednesday Addams

Po zprávách o její smrti se fanoušci nahrnuli na sociální sítě, aby vzdali hold, přičemž jedna fanynka napsala na Twitter: „Sbohem Lise Loringové, osobě, která DEFINOVALA Wednesday Addams v době, kdy byla jen zamračenou novinovou kresbou.“

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku