Přejít k hlavnímu obsahu

Princ George a princezna Charlotte rostou do krásy! Nyní se překvapivě objevili na vzpomínkové akci prince Philipa

Info ikona
královská rodina

Sourozenci doprovázeli na dojemnou bohoslužbu své rodiče Kate Middleton a prince Williama. Podívejte se, jak jim to slušelo.

Nejstarší děti Kate Middleton a prince Williama vzdávají hold svému zesnulému pradědečkovi. Princ George (8) a princezna Charlotte (6) se v úterý překvapivě objevili na vzpomínkové akci prince Philipa.

Bohoslužba, kde nechyběla ani královna Alžběta

Sourozenci – kteří mají ve škole velikonoční prázdniny – dorazili do Westminsterského opatství se svými rodiči krátce před začátkem bohoslužby.

Zatímco nejmladší dítě Kate a Williama, princ Louis (3), bylo považováno za příliš mladé na to, aby se bohoslužby zúčastnilo, k Georgeovi a Charlotte se připojili jejich sestřenice – Savannah a Isla Phillipsovi, děti Petera Phillipse a Mia Tindall, která doprovázela rodiče. 

Úterní bohoslužba je také pro Williama a Kate prvním veřejným výletem od chvíle, kdy se v neděli vrátili z královských cest po Karibiku.

Dwayne Johnson a jeho luxusní bydlení: Prohlédněte si kino, tenisový kurt nebo nahrávací studio. Tady najdete všechno!

svetzeny.cz

Dojímavý ceremoniál poskytne příležitost zástupcům mnoha charitativních organizací,  se kterými princ Philip spolupracoval, aby mu vzdali hold. Pohřeb prince Philipa loni v dubnu byl omezen kvůli tehdejším vládním omezením COVID-19.

Dorazil opravdu každý

V překvapivém pohybu byla královna Alžběta doprovázena jejím synem princem Andrewem na bohoslužbu. Výlet představuje Andrewovu první veřejnou akci od doby, kdy před šesti týdny urovnal soudní proces se svou žalobkyní Virginií Giuffreovou. Jeho dcery, princezna Beatrice a princezna Eugenie, a jejich manželé, Eduardo Mapelli Mozzi a Jack Brooksbank, byli také přítomni. 

Prohlédněte si Alex Marešovou! Leoš Mareš sdílel společnou fotografii: ‚‚Táta a dcera‘‘ napsal

svetzeny.cz

Královský pár se v neděli ráno vrátil domů z osmidenních cest po Karibiku. Minulý týden William a Kate cestovali do Belize, na Jamajku a na Bahamy. 

Jen několik hodin před jejich odletem domů vydal William bezprecedentní prohlášení o kontroverzi, která provázela pár na jejich cestách.

zdroj: People