Přejít k hlavnímu obsahu

Plastiková královna Lela Vémola poprvé ukázala nový nos ve společnosti. Dmoucí dekolt napěchovala do růžových šatů

Info ikona
Lela Vémola

Manželka zápasníka MMA Karlose Vémoly konečně ukázala svůj nový nos. Ten si nechala „změnit“ již potřetí a tentokrát kvůli tomu cestovala až do dalekého Íránu. Výsledek posuďte sami na nejnovějších fotografiích blonďaté krásky.

Modelka a influencerka Lela Vémola vyrazila do víru velkoměsta a ukázala výsledek plastické operace, kterou podstoupila loni. Celý nos se od základu předělal, a přesně takový přirozený jsem chtěla. Nechtěla jsem mini nos ani jiné extrémy. Chtěla jsem nos, co bude pasovat k mé tváři,“ prozradila Lela.

Skutečný příběh luxusní společnice (1.díl): Proč je lepší využít služeb společnice, než věnovat čas milence?

svetzeny.cz

Plastika nosu proběhla v říjnu 2022

Jsou to téměř čtyři měsíce od operace a silikonová kráska svým fanouškům těsně po operaci prozradila, že konečný výsledek bude vidět během půl roku. „Samozřejmě nos ještě půl roku sedá... je to proces,“ napsala.

Výsledek si můžete prohlédnout zde

Info ikona
Lela Vémola

Plastika nosu byla náročná

Jak sama Lela přiznává, operace nebyla žádný med. „Byla to náročná operace, která trvala čtyři hodiny. Museli mi nově předělat celý nos. Po narkóze mi bylo velmi zle. Bolest jsem necítila, dostávala jsem infuze,“ napsala svým fanouškům.

Úspěšný divadelní režisér se mění v ženu. Prsa už má, další náročné proměny jsou v plánu

svetzeny.cz

Rok jako na horské dráze

Loňský rok byl pro rodinu Vémolových jako na horské dráze. Mediální humbuk vyvolal Karlos Vémola ne jednou a Lela sama několikrát přiznala, že prioritou jsou její děti a snaží se být mámou na plná úvazek. K údajné nevěře měla jasný postoj, ale zklamání neskrývala! „Samozřejmě mě tato kauza zasáhla, nemám klapky na očích. Chtěla bych vám ale připomenout, že v mých botách nechodíte a svůj život a život svých dětí si s dovolením budu vést po svém a řídit se svým srdcem. Miluju svoji rodinu," řekla směrem ke svým sledujícím.

Zdroj článku