Přejít k hlavnímu obsahu

Drsný osud modelky Katie Piper: Na vlastní kůži pocítila, co dokáže zhrzený muž, krásný obličej jí polili kyselinou

Před sebou měla Katie Piper (40) zářnou kariéru. Díky své nádherné tváři se prosadila v modelingu a o nápadníky neměla nouzi. Nakonec jednomu z nich podlehla a byla to její osudová chyba. Šílený agresor Daniel Lynch nechal její obličej znetvořit kyselinou sírovou, a to jen proto, že nedokázal zvládnout odmítnutí.

Každý den pročítala Katie na sociálních sítích záplavu pozvánek na rande a vždy jen s úsměvem zprávy odstranila. V záplavě stále se opakujících nabídek ji ale jedna nakonec zaujala a rozhodla se ctiteli odepsat. Netušila, jak moc jí těchto pár řádků zcela změní život. 

Okouzlující agresor a manipulátor

Během první schůzky ji Daniel zcela okouzlil a Katie ignorovala varovné signály. Například, že ji nový přítel neustále bombardoval zprávami a e-maily. V tu chvíli jí to přišlo pozorné a cítila se chtěná. Rychle však přišlo drsné vystřízlivění a odhození růžových brýlí. Milenci měli schůzku v hotelu, kde se Daniel rozčílil kvůli naprosté banalitě. Katie vyhrožoval, že ji zabije, napadl ji a znásilnil. Šokovaná dívka naštěstí zachovala chladnou hlavu, partnera přesvědčila, aby z hotelu odjeli a ona mohla jít domů.

Kyselina sírová zasáhla Katie nejen obličej

Mobil Katie zaplavily omluvné zprávy, kde si Daniel sypal popel na hlavu a sliboval, že se to už nikdy nestane. Typický rys násilníka, agresora a despoty. Naléhal tak dlouho, až modelka svolila, že si přečte e-mail, který jí Lynch napsal. Bohužel jí ale doma nešel internet a kráska se vydala do blízké internetové kavárny. Cestou si všimla muže s kelímkem v ruce a okamžitě začala dobrosrdečná Katie hledat drobné, aby údajnému bezdomovci hodila něco na přilepšenou. Z muže s kapucí na hlavě se ale vyklubal vykonavatel děsivé msty. V kelímku měl kyselinu sírovou, kterou nic netušící Katie chrstnul do obličeje.

Katie sdílí na sociálních sítích všechny proměny, kterými si po operacích prochází

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Modelka prodělala 400 operací

Tehdy 24 letá Piper okamžitě oslepla na jedno oko a nejen tvář měla jako v jednom ohni. V umělém spánku strávila dva týdny a lékaři se snažili dát její obličej znovu dohromady. Na obličej například použili kůži ze zad a až po dlouhých dvou měsících od prvního zákroku se mohla Katie podívat do zrcadla. To, co v něm spatřila, byla prý na první pohled dívka s maskou, než dívce došlo, že je to její nová tvář. Modelka nakonec prodělala neskutečných 400 operací, a co lékaři dokázali, by se dalo nazvat malým zázrakem. 

Zhrzený muž si najal komplice

O brutálním útoku na mladou krásku se samozřejmě dozvěděl celý svět a všechny zajímalo, kdo za ním stojí. Zhrzený Daniel ale čin nevykonal, na to byl příliš srab. Najal si tehdy devatenáctiletého mladíka, jenž měl za úkol Katie znetvořit. Oba po činu hned chytli a soud byl nemilosrdný. ‚‚Oběť měla tvář čisté krásy. Vy, Danny Lynch a Stefan Sylvestre, představujete tvář čirého zla. Fakta tohoto případu jsou mrazivá a šokující. Naplánovali jste a pak provedli akt čistého, vypočítavého a úmyslného zla. Rozhodli jste se zničit život oběti tím, že jste jí z přímého dosahu vrazili plnou nádobu kyseliny sírové přímo do obličeje," pronesl soudce k obžalovaným ze zrůdného činu. Lynch dostal doživotí s minimálním trestem 16 let a Sylvestre doživotní s minimálním trestem šest let. 

Jak poznáte, že máte doma manipulátora: lže, zastrašuje, vydírá nebo vás dokonce fyzicky trestá

Láska a vztahy jsou složitá věc, o to víc, když se chytnete na udičku manipulátorovi. Existují ale určité vzorce chování, které mohou pomoci tyto osoby odhalit.
svetzeny.cz

Šťastná maminka dvou holčiček

Po šílených bolestech, mnoha letech nekončících operací, kdy se lékařům jako zázrakem podařilo obnovit zrak na původně osleplém oku a zcela odlišným odrazem v zrcadle, než na jaký byla Katie zvyklá, se rozhodla podělit o svůj příběh. Napsala knihu a byl podle ní natočen dokument. V současné době je Katie šťastnou manželkou a maminkou dvou holčiček. Stará se o svou nadaci, kterou založila pro lidi s podobným osudem, jakým si prošla ona a občas je příležitostnou novinářkou a modelkou.

Katie svou tvář rozhodně neskrývá a přes rozsáhlá poranění je stále velmi hezkou ženou
Zdroj článku