Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadají hvězdy filmových trháků z 90. let: Kudrnatá holka přestala hrát, Matilda propadla depresím

Info ikona
Alisan Porte

Hollywoodské filmové trháky jako Kudrnatá holka, Dennis, postrach okolí, nebo Matilda známe snad opravdu všichni. Tyto kultovní filmy nás provázely dětstvím či dospíváním a hlavní dětské hrdiny jsme milovali. Čím se aktéři těchto nezapomenutelných rolí živí dnes a jak se rozvíjel jejich osud po chvilce slávy, kterou jako děti zažili?

Kudrnatá holka Alisan Porter

Pamatujete si malou holčičku jménem Sue, jejíž kudrnaté kadeře se staly symbolem známé rodinné komedie? Její představitelka se jmenuje Alisan Porter a dnes by si ji s kudrnatou holkou spojil málokdo. Alisan totiž svou kariéru od herectví odchýlila spíše ke zpěvu. Založila několik hudebních kapel, zazářila v muzikálech na Newyorské Broadwayi a dokonce vyhrála desátou řadu americké soutěže The Voice, kde si ji do svého týmu vzala zpěvačka Christina Aguilera. 41 letá skladatelka, zpěvačka a muzikálová herečka je dnes podruhé vdaná, má tři děti a žije spokojeným životem.

Mason, postrach okolí

Mason Gamble je držitelem ocenění za nejlepší dětský herecký výkon. Ocenění přitom získal teprve v sedmi letech! Znát ho můžete především jako malého rošťáka Dennise Mitchella v legendární rodinné komedii Dennis, postrach okolí. Představitel Dennise však svou budoucnost v hereckém světě neviděl a své uplatnění našel v úplně jiném odvětví. Mason Gamble je dnes uznávaným vědcem, který vystudoval mořskou biologii na prestižním institutu životního prostředí v Los Angeles.

Dívenka se narodila s úsměvem od ucha k uchu. Vzácnou nemocí trpí pouhých 14 lidí na celém světě

svetzeny.cz

Mara Wilson, aneb Matilda

Legendární rodinnou komedii z roku 1996 jménem Matilda má pod taktovkou herec a režisér Danny DeVito. Příběh neobyčejné holčičky, která se narodila do nesprávné rodiny, a která nakonec rodinné zázemí najde ve své učitelce, slečně Honey, nás všechny zajisté chytl za srdce. Osud její představitelkyně Mary Wilson, kterou můžete znát i z komedie Táta v sukni, však nebyl tak pohádkový, jako právě Matildy. V pouhých osmi letech ji zemřela maminka, potýkala se s problémy v dospívání a dokonce trpěla depresemi. Dnes je Maře 35 let a naštěstí se z problémů dostala. Slaví úspěchy jako úspěšná spisovatelka a na svém kontě má již několik desítek publikací.

Zdroj článku