Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězdný David Pastrňák je tatínek! První fotky jeho krásné dcery dojímají tisíce fanoušků. Rozněžnila se i Absolonová

Info ikona
Pastrňák

Existuje slavnější český hokejista? David Pastrňák (27) je novopečený tatínek a se svými fanoušky se podělil o výjimečné rodinné fotografie. Totiž u Davida není zvykem, aby odhaloval soukromí, a proto si toho fanoušci váží mnohonásobně víc. Jeho dcera je neuvěřitelně krásná!

Co by na to řekl zesnulý Karel Gott? Jeho dcera Dominika nepracuje, vymyslela způsob, jak získat státní peníze

Mohlo by se zdát, že Dominika Gottová (49) mohla mít na růžích ustláno, ale opak je pravdou. Dcera nejslavnějšího českého zpěváka Karla Gotta se protlouká životem a zdá se, že nemůže najít štěstí v lásce, ani kariéru. Doma ve Finsku údajně nevychází z domu, přesto našla způsob, jak vydělat statisíce.
svetzeny.cz

První slova pyšného tatínka

David Pastrňák představil svoji novorozenou dceru svým fanouškům na Instagramu. Freya Ivy Pastrňák už je na světě! O tomto okamžiku jsme dlouho snili a nemůžu být více pyšný na své dvě krásné holky. Nemůžu se dočkat, až tě budu sledovat, jak jsi ta nejlepší máma pro naši malou nugetku, napsal hokejista nezvykla dojemný příspěvek.

První fotografie do rodinného alba  

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Co víme o snoubence Davida Pastrňáka?

David chodí s Rebeccou Rohlsson od roku 2018. Rohlsson začala svou kariéru jako hosteska a prodavačka ve Svenska Dagbladet. Pracovala tam šest měsíců, než odešla a nastoupila do Saljfokus Nordic AB jako obchodní zástupce. Pastrňák a Rohlsson spolu měli jedno dítě, Vigga Rohla, který se narodil 17. června 2021. Ten však o šest dní později tragicky zemřel.

Ještě v září roku 2022 nechtěl o zásnubách ani slyšet, nyní je známo, že se Rebecce blýská na prsteníčku velký zásnubní prsten a fanoušci se nemohou dočkat, kdy si krásná dvojice řekne svoje "ano".

 

Zdroj článku