Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda legendárního filmu Pátý element Milla Jovovich se téměř v padesáti letech ukázala bez make-upu

Megastar 90. let Milla Jovovich (47) ukázala svoji tvář bez make-upu a fanoušci šli do kolen. Herečka vypadá úchvatně a někteří tvrdí, že nikdy nevypadala lépe. Podívejte se, jak se slavná ikona 90. let proměnila během let.

Milla Jovovich je slavná americká herečka, modelka a zpěvačka. Stala se slavnou hlavně díky svému působení v populární filmové sérii "Resident Evil", kde ztvárnila hlavní roli Alice. Tato série filmů je založena na stejnojmenné videoherní sérii, která se stala velmi populární mezi fanoušky akčních her. Milla Jovovich se také objevila v mnoha dalších filmech, včetně Pátý element, Zoolander, Ztracená tvář a A Perfect Getaway. Vedle své herecké kariéry také nahrála několik alb a vystupovala jako modelka pro různé módní značky. Její kariéra trvá více než 30 let a stala se jednou z nejvýznamnějších osobností v oblasti filmu, hudby a módy.

Mohlo by se vám líbit

Dětská herecká hvězda Amanda Bynes: Zářnou kariéru vystřídaly drogy, léčebna i zbavení svéprávnosti

Vzpomínáte si na sladkou a sympatickou dívku, která na přelomu 90. let zářila v Hollywoodských romantických komediích? Amanda Bynes tehdy byla na vrcholu slávy. Miláček Ameriky ale pozornost veřejnosti a médií dlouho nevydržela. Jak dnes vypadá?
svetzeny.cz

Milla Jovovich je ikonou v mnoha směrech

Svoji kariéru zahájila jako modelka v 80. letech a později se stala slavnou herečkou, zpěvačkou a módní ikonou. Její styl a image, včetně svého androgenního vzhledu a charismatu, ji učinily předním symbolem alternativního stylu a subkultury v 90. letech. Svou kariéru si vybudovala sama a čelila mnoha překážkám, což ji dodalo odvahu a sílu stát se ikonou nejen v oblasti umění, ale také v oblasti ženské síly a nezávislosti. Milla Jovovich je rovněž známa svou angažovaností v boji za lidská práva a životní prostředí, což ji činí inspirativním příkladem pro mnoho lidí po celém světě.

Film Pátý element se stal kultovním trhákem 

"Pátý element" (anglicky "The Fifth Element") je francouzsko-americký sci-fi film z roku 1997, který režíroval francouzský režisér Luc Besson. Hlavní role ve filmu ztvárnili Bruce Willis, Milla Jovovich, Gary Oldman a Ian Holm. Film se odehrává v 23. století a vypráví příběh hledání a sestavení pátého prvku, který má zachránit Zemi před zničením. Willis hraje roli taxiře Korben Dallase, který je nevědomky zapleten do této nebezpečné mise, zatímco Jovovich hraje roli "Diva Plavalaguny". Film je známý svými futuristickými vizuály, speciálními efekty a akčními scénami, a stal se kultovním hitem mezi fanoušky sci-fi žánru.

Milla Jovovich během let
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku