Přejít k hlavnímu obsahu

Herečky z devadesátek, na které už se zapomnělo: Jak dnes vypadá Calista Flockhart, Sarah Michelle Gellar či Heather Locklear

Calista Flockart, Sarah Michelle Gellar či Heath Locklear – všechny tyto herečky byly velmi populární v devadesátých letech, pak ovšem zmizely ze scény. Dnes už se na některé z nich téměř zapomnělo. Čemu se dnes věnují a jak vypadají?

Calista Flockhart

Americká herečka Calista Flockhart získala celosvětovou slávu v 90. letech, kdy hrála v populárním komediálním seriálu z právnického prostředí Ally McBeal. Objevila se také v několika filmech, jmenovat můžeme Sen noci svatojánské, Lhaní po americku či Ptačí klec. Pokračovala i s hraním v seriálech, vidět jsme ji mohli v Bratři a sestry či v Supergirl. V současnosti je však známá především za tím, že se v roce 2010 provdala za herce Harrisona Forda. Calista Flockhart je o 23 let mladší než její manžel. Herečka má pouze jedno dítě – adoptovaného syna Liama, kterého si osvojila v roce 2002. Na fotografii pózuje s manželem na dovolené v Chorvatsku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Lída Baarová a další krásné a úspěšné prvorepublikové herečky, kterým deprese a alkohol zničily život. Občas nechyběl ani kokain

Prvorepublikové herečky nepřestávají fascinovat svou elegancí a noblesou do dnešních dní. Přestože se na první pohled zdá, že křehké krásky s dokonalým make-upem a nádhernými šaty musely zažívat šťastné chvíle plné kariérního úspěchu, některé z nich bojovaly s démony, které dost často nedokázaly porazit. Zatímco na plátně se mnohdy objevují jako naivní veselé dívky, leckdy šlo o ženy, které své deprese zaháněly pomocí alkoholu a nebyl jim cizí dokonce ani kokain.
svetzeny.cz

Sarah Michelle Gellar

Sarah Michelle Gellar proslavila role Buffy Summers – přemožitelky upírů po celém světě. Zde ji diváci mohli poznat jako blondýnku, od přírody je však brunetka. Fanoušci telenovel si ji mohou pamatovat jako Kendall Hart z All My Children. Za tuto roli byla nominována na cenu Emmy. Poté, co se proslavila v seriálu Buffy, přemožitelka upírů, dostalo se jí rolí v populárních hororových filmech, jako jsou Vím, co jsi dělal minulé léto a Vřískot 2. Objevila se také v dalších filmech jako Veronika se rozhodla zemřít, Velmi nebezpečné známosti či populární film pro děti Scooby-Doo, kde ztvárnila roli Daphne Blake. V roce 2015 si spolu se dvěma společníky založila pekařskou společnost Foodstirs. Co se týče jejího osobního života, v roce 2002 se provdala za slavného amerického herce a producenta Freddieho Prinze. Má s ním dvě děti, dceru Charlotte Grace a syna Rockyho Jamese.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Heather Locklear

Heather Locklear v „devadesátkách“ proslavila role Amandy Woodward v seriálu Melrose Place. Prorazit ale zkoušela už v letech osmdesátých, kdy účinkovala v tehdy populárním seriálu Dynastie. Zahrála si také v několika „holčičích“ filmech – Pan božský, Holky z lepší společnosti či Hra na lásku. Štěstí v lásce příliš neměla, první manželství s bubeníkem Tommym Lee se rozpadlo. Ani manželství s kytaristou Bon Jovim Richiem Samborou jí nevydrželo. Nyní je zasnoubená se svou láskou ze střední, podnikatelem Chrissem Heisserem. V minulosti bojovala se závislostmi. V roce 2008 byla zatčena kvůli jízdě pod vlivem nedovolených látek. V té době se začala léčit s úzkostmi a depresemi. V roce 2012 skončila v nemocnici poté, co zapila prášky alkoholem. V roce 2018 napadla policisty, kteří k ní domů byli povoláni kvůli hlášenému domácímu násilí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Susan Sarandon o dětech po 40: Při každém těhotenství se jí ptali, zda se nezbláznila

Zasvětila svůj život filmu, boji za spravedlnost a své rodině. Susan Sarandon je nejen jednou z nejpopulárnějších tváří Hollywoodu, ale také je často zmiňována ve spojitosti s endometriózou, gynekologickým onemocněním žen v reprodukčním věku, které dokázala svým přesvědčením překonat.
svetzeny.cz

Keri Russell

Herečka Keri Russell se proslavila na konci 90. let účinkováním v seriálu Felicity. Ten měl v té době velký úspěch. Za svůj výkon v seriálu dokonce obdržela Zlatý Glóbus. Následovala komedie Mambo a role ve válečném dramatu Údolí stínů, kde účinkoval i Mel Gibson. Posléze se na chvíli vrátila k tanci, kterému se věnovala před hereckou dráhou. O fous jí unikla role v mega trháku Superman. O role však nemá nouzi, vidět jsme ji mohli ve filmech Planeta opic, Star Wars: Vzestup Skywalkera, Těžká rozhodnutí či ve snímku Temné nebe. Už 8 let tvoří pár s velšským hercem Matthew Rhysem. Má tři děti, nejmladšímu synovi je 5 let.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Jak dnes vypadají herci z filmové série Letopisy Narnie: Z prince Kaspiana se vám podlomí kolena, představitelka Zuzany vyrostla do krásy

Jak dnes vypadají a co dnes dělají herci z filmové série Letopisy Narnie? Zjistěte, kdo se uplatnil v politice a komu se daří jako herci. Z prince Kaspiana se vám podlomí kolena, představitelka Zuzany vyrostla do krásy, co ostatní?
svetzeny.cz