Přejít k hlavnímu obsahu

Svérázná Sabina Remundová: Herečka má za sebou nejnáročnější natáčení, ve kterém se proměnila tak trochu v „buldoka”

Pobíhat v létě či v zimě v kanadách, řešit detektivní zápletky, a k tomu ještě nezbedné potomstvo není nic jednoduchého. Sabina Remundová (53) si dle svých slov prošla zatím nejnáročnějším natáčením, které ji však neskutečně bavilo. Herečka se objeví v novém seriálu Buldok z Poděbrad a naplno rozehraje svou komediální stránku. Ostatně humor podědila po slavné mamince a čím je Sabina starší, tím více je v jejím hlase slyšet podoba s legendární herečkou.

Přidejte si Svět Ženy do oblíbených na Google zprávách

Sympatická dáma je naší oblíbenou herečkou, ale poprvé si střihla takto náročnou roli. Po všech možných i nemožných seriálech bude toto dílo příjemným osvěžením, protože jak říkají jeho tvůrci, je to více komedie než kriminálka. Sabina tak může rozehrát svůj velký komediální talent, který jí dala maminka do vínku.  

Sabina byla jasnou volbou pro roli svérázné vyšetřovatelky

Nejdříve se v hlavách autorů zrodil příběh o nejdrsnějším detektivovi, ze kterého se nakonec vyklubala svérázná matka samoživitelka dvou dospívajících dětí. Když začala postava vyšetřovatelky dostávat reálnější obraz, bylo jasné, že ji nemůže hrát nikdo jiný než právě Remundová. Herečka byla z role nadšená a hned na ni kývla. Přestože postava svérázné policejní vyšetřovatelky Radky Fabiánové je drsná, Sabina ji udělala zranitelnější. „Zároveň jsem se jí ze sebe snažila dát humor, někdy i dost ostrý. V takovém jsem vyrostla a je mi vlastní,” popsala herečka, která si během natáčení užila své.  

Pro herečku to bylo zatím nejnáročnější natáčení

Pro Sabinu to byla zatím nejtěžší práce, protože její postava je téměř ve všech obrazech, a také před natáčením měla určitou přípravu. „V seriálu mám na nohách pořád kanady, což není ve vedrech ideální obutí. Točit v lednu zase není nic moc z přesně opačného důvodu,” uvedla herečka, že to však pro ni bylo zároveň nejkrásnější natáčení. Sešla se skvělá parta kolegů a Sabina se znovu potkala s Markem Adamczykem, jenž jí hraje nadřízeného. Herci mají mezi sebou hezký vztah a Remundová mu prý hned psala poté, co jeho manželka Eva bodovala na olympijských hrách.  

Mohlo by se vám líbit

Božská Eva Adamczyková a ostatní maminky nejen na svahu: Olympioničky dokazují, že mateřství a sport jdou dohromady

Dříve možná platilo, že jakmile sportovkyně dosáhla svého vrcholu, kterým je samozřejmě medaile z olympiády, založí rodinu a bude se věnovat jen svým nejbližším. Naštěstí je tento názor minulostí. Eva Adamczyková (32) všem předvedla, že i rok po porodu lze bojovat o zlato na olympijských hrách. Božská Efka si svůj návrat nemohla lépe vysnít. Na krku se jí houpe stříbrná medaile a ta zlatá Evě unikla o pouhé čtyři setiny. Není však jedinou maminkou, která se dokázala dostat do formy a zazářit.
svetzeny.cz

Sabina má se slavnou maminkou krásný vztah

Pokračovatelka slavného rodu však není jen herečkou, ale také režisérkou. Párkrát už nejen na divadelních prknech vedla svou maminku, Ivu Janžurovou, a spolupráci s legendou našeho filmu si nemohla vynachválit. „Bylo to moc krásné, já jsem si to strašně užila. Nejen po profesní stránce, ale i intenzivní čas s mámou, kterou mám moc ráda a myslím si, že máme moc hezký vztah,” vzpomínala Sabina pro Idnes.cz, že si však od maminky nenechá do ničeho mluvit, ale to ovšem neznamená, že by Iva nesledovala cestu své starší dcery.  

Děti Remundové asi nebudou kráčet ve stopách maminky a babičky

V soukromém životě je Sabina dvojnásobnou maminkou a jejím životním partnerem je scénograf Adam Pitr. Dcera Adina podědila po rodičích uměleckou duši a studuje střední fotografickou školu. Syn Vincent sní o tom, že jednou bude právníkem. Zatím je pilným studentem ekonomie a práva na vysoké škole. Herečka tak má hezký život po boku nejbližších a o milovanou práci nemá nouzi. Září jak na divadelních prknech, tak před kamerami.  

Čtěte také: Legendární Iva Janžurová: Herečka má energie na rozdávání. Svého osudového muže si nikdy nevzala, stav manželský jí znechutili komunisté

Na svém kontě má neuvěřitelné množství rolí, ve kterých naprosto exceluje. Těžko vybrat jednu, jež by Ivu Janžurovou (83) charakterizovala. Herečka je legendou našeho filmu a diváci ji milují. Energická dáma je stále plná optimismu a radost jí dělají také talentované dcery. Jejich tatínka si však nikdy nevzala, přestože po jeho boku prožila nádherné roky.

Můžeme se tak těšit na mnoho úsměvných situací, které odstartuje hned první díl. V něm bude seriálová Radka řešit, kdo nabarvil místního starostu na modro. Bude se tak jednat o příjemnou oddechovku na nedělní večery, kdy budeme také sledovat, jak si svérázná vyšetřovatelka s ostrovtipem poradí s mladým puntičkářem, jemuž chybí i sebemenší špetka humoru.  

Divácky oblíbeným seriálem se zajímavou zápletkou jsou také Bratři a sestry. Věděli jste, že herečka Tereza Maxmilián Marečková, která je novou posilou, je velice talentovanou umělkyni?  

Sabina Remundová je oblíbenou herečkou a nyní bude zářit v novém seriálu
Zdroj článku
×
  • Svět ženy
  • ROČNÍ PŘEDPLATNÉ SVĚT ŽENY + PÉČE ZIAJA + DIGI ZDARMA
  • 599 Kč
  • Ziaja Kozí mléko je oblíbená kosmetická řada, která nabízí komplexní péči o pleť i vlasy. Produkty jsou založeny na proteinech a výživných složkách kozího mléka, které hydratují, vyživují a regenerují. Řada je vhodná zejména pro suchou, citlivou a zralou pleť a suché, poškozené vlasy, jimž vrací jemnost, pružnost a lesk. Díky jemné textuře a pečujícím složkám je řada Ziaja Kozí mléko ideální pro každodenní použití, poskytuje komfortní péči a zanechává pleť a vlasy hebké a zdravě vypadající.
  • obrázek magazínu ROČNÍ PŘEDPLATNÉ SVĚT ŽENY + PÉČE ZIAJA + DIGI ZDARMA