Přejít k hlavnímu obsahu

Největší puntičkáři podle horoskopu: Panny jsou analytici, váhy mají vlastní systém pořádku

Některá znamení jsou trochu pečlivější než jiná, což by se na první dojem možná mohlo zdát jako výhoda. Tyto vlastnosti mohou mít ale i své negativní stránky. Například, když je vaše drahá polovička přehnaný puntičkář. Kterých hvězdných znamení se týká přehnaný smysl pro detail a v čem to může být na škodu?

Dokázat správně a kriticky analyzovat problémy, nebo si potrpět na pořádný a důkladný úklid bez známek prokrastinace se může jevit jako vlastnost, kterou byste druhému záviděla. Co když má ale i své stinné stránky? Například, když máte doma neshody kvůli drobkům ve dřezu či nedokonale umytému nádobí? A co teprve, když vás nutí váš partner při konverzaci zabíhat do nepodstatných detailů, protože je prostě zvědaví? Zjistěte, kdo patří mezi největší puntičkáře podle horoskopu.

 

Panna

Panna patří bezesporu mezi největšího puntičkáře horoskopu. Její preciznost, perfekcionismus a smysl pro detail jsou téměř nepřehlédnutelné. Ve schopnostech neustále analyzovat a řešit i ty nejmenší detaily jsou panny zkrátka nepřekonatelné. Jakmile výsledek její práce není dokonalý, panna nepolevuje a snaží se stále znovu a znovu. Panny se většinou nesmiřují s průměrností a v případě možnosti volby volí pouze dokonalost. Právě po té panny totiž touží. Může jim to ale způsobovat potíže v sociálních vztazích. Jejich zdánlivá neskromnost a puntičkářství začne být mnoha lidem protivná. Tato vlastnost ale může být i užitečná. V práci patří panny mezi nejspolehlivější zaměstnance. Také pro osobní prospěch a kariérní úspěchy panny může být puntičkářství do určité míry užitečné. Díky němu totiž panny dostávají pouze to, co samy považují za nejlepší a s čím jsou opravdu spokojené.

Mohlo by se vám líbit

Nejšťastnější den v roce 2022 dle znamení zvěrokruhu: Pro Berany nastane v květnu, Raci si počkají do listopadu

Zjistěte, jaký je váš nejšťastnější den roku 2022 dle astrologie. Na každé znamení zvěrokruhu působí vlivy nebeských těles, které vám přinášejí šanci udělat pozitivní životní změnu. Které datum si rozhodně zapsat do kalendáře?
svetzeny.cz

Kozoroh

Kozorozi jsou pečliví a velice ambiciózní. A pro jejich práci a kariéru to platí dvojnásob. Cílevědomí kozorozi navíc nesnesou chaos ani nepořádek. Chcete-li naštvat kozoroha, udělejte před ním nepořádek. Kozorozi totiž obdivují pořádek a řád, někdy dokonce tíhnou k mírnému stereotypu. Jsou vždy disciplinovaní a to se odráží i v jejich práci. Mají dokonalý smysl pro třídění a tvoření funkčních systémů. Podle toho většinou vypadá i jejich domácnost nebo pracovní stůl. Vše mají vzorně složené a nedopustí, aby jim jejich stálý systém cokoliv narušovalo. Pro kozorohy má vše své jasně určené místo, takže po sobě nikdy nezapomenou uklidit. To může být velkou výhodou i pro jejich partnery či spolubydlící.

Váhy

I když si váhy tolik nepotrpí na to, aby měly neustále uklizenou domácnost, řadí se mezi puntičkáře. Mají totiž svůj vlastní zvláštní systém pro uklízení věcí, včetně oblečení. I když jiným se zdá zmuchlané a neúhledně složené, pro váhy má každá pozice věcí své místo. Pokud se pokusíte váhám jakoukoliv věc přestěhovat jinam, aniž by o tom věděli, dejte se raději na útěk. Váhy totiž nemají rády změnu ve svém systému, takže je to pro ně spíše provokací než užitečným způsobem pomoci. Navíc pravděpodobně se se změnou v pořádku svých věcí jen tak nesmíří, takže je v nestřežené chvíli nenápadně zase přendají zpátky na své místo. Vy se tak budete zbytečně snažit a váhy budou dál dodržovat svůj zvláštní způsob puntičkářství a systém úklidu, kterému rozumí jen ony samotné. Navíc jim plně vyhovuje.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nepromarněte výjimečný den. 1. duben bude speciální pro tři znamení zvěrokruhu. Berani i Štíři se mají na co těšit

Žádný vtip: Tři z dvanácti znamení zvěrokruhu by měla využít 1. dubna 2022 k tomu, aby šla do sebe. Pokud si udělají čas pro sebe, mohl by to pro ně být velmi výjimečný den!
svetzeny.cz