Přejít k hlavnímu obsahu

Draco Malfoy z Harryho Pottera vzdal hold své filmové matce, která podlehla rakovině

Info ikona
Tom Felton

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Média informovala o úmrtí herečky Helen McCroryové minulý týden a její filmový syn Draco Malfoy sdílel jejich společnou fotografii na svém profilu a napsal popisek, který vás dojme.

Britská herečka Helen McCroryová, která hrála v seriálu Peaky Blinders a filmech Harry Potter, zemřela ve svých 52 letech, když podlehla rakovině. Její manžel, herec Damian Lewis, uvedl, že McCrory zemřela „pokojně doma“ po „hrdinském boji s rakovinou“.

"Zemřela, když ještě žila. Nebojácně!,”napsal Lewis na Twitteru. "Bože, milujeme ji a víme, jaké máme štěstí, že jsme ji měli v životě. Zářila tak jasně. Tběž, maličká, do vzduchu.“ McCroryová byla jednou z nejuznávanějších britských hereček, která se proslavila hraním řady impozantních a někdy hrůzostrašných žen.

Hrála matriarchu zločinecké rodiny v Peaky Blinders a intrikujícího Voldemortova spojence Narcissy Malfoyové ve filmech Harry Potter . Autorka Harryho Pottera JK Rowlingová na Twitteru uvedla, že byla „zničená, když se dozvěděla o smrti Helen McCroryové, mimořádné herečky a skvělé ženy, která nás opustila příliš brzy.

Herec Tom Felton alias Draco Malfoy sdílel společnou fotografii, kde se s herečkou drží za ruce a napsal: „Je tak smutné rozloučit se tak náhle – nikdy jsem nevyužil šanci, abych jí řekl, jak moc mi pomohla formovat mě jako osobnost – na obrazovce i mimo ni. Vždy byla neúprosně sama sebou – s humorem ostrým jako břitva – výřečná – laskavá a srdečná – netrpěla žádnými pošetilostmi a udělala si čas pro každého – děkuji ti, že jsi byla světlem na mé cestě kupředu a držela mě za ruku, když jsem to potřeboval.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Tajemství Harryho Pottera. Podívejte se na video, jak se herci poprvé setkali

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou brzy slavit velké úspěchy. Týká se to i vás?

svetzeny.cz