Přejít k hlavnímu obsahu

Odstraňte skvrny od vosku díky pomocníkovi, kterého máme všichni v koupelně

Info ikona
Odstranění vosku

Nevzhledné skvrny od vosku na stole, oblečení, koberci nebo ubrusu? Pomocí tohoto triku je velmi snadno odstraníte a nebudete vás to stát ani mnoho úsilí ani nervů. Pomocníka na odstranění vosku najdete doma ve své koupelně.

Kdo by nemiloval příjemnou atmosféru, která vznikne díky zapálené svíčce? Snadno se může stát, že se svíčka nakloní, nekontrolovatelně shoří, nebo i naším zaviněním se může vosk dostat na místa, kam by se normálně dostával jen horko těžko. Stačí svíčku příliš silně sfouknout. Naštěstí existují triky a metody, které nám úklid usnadní

Odstraňte skvrny pomocí fénu

Abyste se rychle zbavili nevzhledných skvrn od vosku, je nejlepší použít fén. Nejen, že s ním snadno odstraníte vosk, ale tuto metodu můžete využít téměř na všechny povrchy. Jak na to? Na voskovou skvrnu jednoduše položte kousek savého papíru nebo pečícího papíru a začněte skvrnu ohřívat vzduchem z fénu. Vosk se roztaví, nasaje se do papíru a o vosku nezůstane ani památky!

Tip: Vysoušeč na vlasy lze používat také ke snadnému odstranění zbytků vosku z držáků svíček nebo luceren. Jen dávejte pozor, abyste vosk „nerozfoukali“ do dalších míst. Kov se navíc může díky teplému vzduchu velmi rychle zahřát, proto buďte opatrní, abyste se nespálili.

Čištění trouby přes noc: Jednoduché, šetrné k životnímu prostředí a účinné

svetzeny.cz

Umíte dávat WC blok do záchodu? Vsadíme se, že špatně. Tohle video vám ukáže správné použití

svetzeny.cz