Přejít k hlavnímu obsahu

Tipy pro ploché bříško: Sedm kroků k získání plochého bříška za 7 dní

Info ikona
Hubnutí bříška

Pravidelné cvičení je něco, na co ve vašem nabitém programu jednoduše nezbývá místa. Najednou zjistíte, že dovolená nebo důležitá událost je za chvíli a vy jste nestihli získat postavu snů. Nezoufejte. Nic není ztraceno!

1. Kruhový trénink

Pokud chcete budovat svaly a spalovat tuk současně, musíte kruhový trénink provádět alespoň tři dny v týdnu. Jak? Dopřejte si cvičení celého těla, jako jsou výpady, kliky a přítahy, pro jednu sérii zvolte 15 opakování. Nezapomeňte každé cvičení prokládat jednou minutou skákání přes švihadlo. Měli byste být schopni spálit kolem 500 až 600 kalorií za trénink.

2. Zaměřeno na břišáky

Pokud chcete rychle snížit břišní tuk, zahrňte do cvičení i prkno, sedy lehy a různé další kombinace.

3. Zkontrolujte své jídlo

Druh jídla, který budete v tomto období jíst, je zásadní pro dosažení jakékoli změny. Přírodní potraviny jako ovoce, zelenina, celozrnné pečivo a těstoviny, kuřecí, hovězí, ryby a mléčné výrobky s nízkým obsahem tuku by měly nahradit zpracované potraviny plné cukru.

4. Vynechte sůl

Chcete-li minimalizovat zadržování vody, snižte příjem soli. To znamená, že byste měli solení eliminovat. Místo toho můžete své jídlo dochutit jinými bylinkami a kořením.

5. Pijte vodu

Důležité je mít dostatek vody k odplavení toxinů. To vám poskytne dvě základní výhody – zářící pokožku a ploché bříško. Pití vody neznamená jeden litr vody za den, ale také pít zdravé nápoje, jako jsou zelené čaje s antioxidanty a čerstvé zelenino šťávy.

6 Držte se dál od alkoholu

Alkohol může způsobit, že se váš žaludek nafoukne. Chcete-li získat perfektní bříško pro těsné šaty, držte se od alkoholu alespoň tento týden dál.

7. Rozlučte se se stresem

Stres a úzkost mohou způsobit nadměrnou produkci určitého hormonu zvaného kortizol, který podporuje přibývání na váze v oblasti břicha. Snažte se tedy být v pohodě!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.