Přejít k hlavnímu obsahu

Nedejte bolesti v krku šanci

Někdy stačí nevhodné oblečení, únava nebo stres a v kombinaci s chladným počasím je zaděláno na malér. Bolest v krku přijde zničehonic a tak je potřeba rychlé a učinné řešení.

Intezivní dvojí účinek mají Pastilky Drill od společnosti Pierre Fabre, které fungují jako antibakteriální a analgetická místní léčba lehčích infekcí sliznice dutiny ústní. Léčivá látka chlorhexidin je účinné antiseptikum a působí na téměř veškeré patogeny vyskytující se v ústech a krku. Tetrakain je lokální anestetikum, které rychle tlumí bolest v krku. Tahle kombinace uleví vašemu krku a zároveň efektivně bojuje s bakteriemi a viry. Pastilky tudíž řeší příčinu bolesti v krku a nezakrývají pouze symptomy nemoci.

Volně prodejný léčivý přípravek

Neobvyklé příchutě

Velkou výhodou u pastilek Drill je jejich výběr z několika příchutí. Klasická varianta je s příchutí eukalyptu, máty a vlčího máku. Tato varianta je také dostupná ve formě bez cukru, která je vhodná pro diabetiky, takže se nemusí obávat, že by užití pastilek mělo vliv na hladinu cukru v krvi. Dále je k dispozici celkem tradiční, ale oblíbená kombinace citron s mentolem. Poslední varianta je s neobvyklou příchutí růžového medu, kterou určitě vyzkoušejte! Základem pastilky je med, do kterého se na nějaký čas přidají okvětní plátky růží a díky tomu pastilky chutnají báječně.

Nezapomínejte, že po docucání pastilek nesmíte jíst a pít, aby byl účinek léčivých látek co největší. Používat je mohou už děti od 6 let a dospělí. Ti mohou až 4 pastilky denně s rozestupy minimálně 2 hodiny, čímž se rozloží efekt během celého dne. Po užití přípravku obsahujícího chlorhexidin může dojít k zabarvení zubů, ale jde pouze o dočasný efekt, který po ukončení užívání odezní. Lze mu předejít správnou a pravidelnou dentální hygienou.

Zdraví je základ

Nepodceňujte péči o své zdraví, dopřejte tělu odpočinek a dostatek vitamínů, abyste předešli zátěži svého organismu. Důležitá je správná životospráva, která posiluje zdraví a pomáhá tělu vyrovnat se s vnějšími vlivy. Někdy ale potřebujete řešit konkrétní problém a v případě, že půjde o bolest v krku, víte, že se můžete spolehnout na pastilky Drill, a ještě si můžete vybrat jednu ze tří dostupných příchutí.

Zakoupit můžete na: