Přejít k hlavnímu obsahu

HRAJTE O ŠPERK S PRAVOU ČERNOU PERLOU A DEN PLNÝ ROZMAZLOVÁNÍ

Jaké by to bylo nosit šperk s pravou černou perlou, která je velice vzácná? A co takhle si k tomu ještě užít den plný rozmazlování v luxusním prostředí s božským jídlem a experty na krásu? Už brzy to můžete zažít taky! Stačí se zapojit do hry Černá perla na cernaperla.sazka.cz a zkusit štěstí.

Nádherné prostředí jak z romantického filmu, luxusní gastronomický zážitek, celý den rozmazlování s předními experty na krásu a k tomu unikátní šperk s opravdovou černou perlou jako dárek. Popsali jsme právě ten nejlepší den života podle vašich nejtajnějších snů? Tak přestaňte konečně snít a pojďte ho skutečně zažít!

Už brzy můžete být jednou ze čtyř šťastných žen, které získají šperk s jedinečnou černou perlou a den plný rozmazlování. K tomu stačí jediné – zapojit se do soutěže Černá perla od Sazky, vypěstovat si svou vlastní virtuální černou perlu a přivést ji do stavu absolutní blaženosti. Pak už stačí jen trocha štěstí.

STAREJTE SE O PERLU, JAK NEJLÉPE UMÍTE

Ptáte se, jak začít? Na soutěžní stránce Černá perla jednoduše klikněte na “Chci hrát” a vložte zrnko písku do lastury. Přesně tak vznikají i skutečné perly a černé perly – ani ty výherní – nejsou výjimkou. Za malou chvilku si vypěstujete svou vlastní perlu, o kterou budete nějaký čas pečovat. Dejte perle vše, co potřebuje ke kráse a absolutní spokojenosti – zkrátka, rozmazlujte ji tak, jako byste to byla vy sama.

 

 

Své malé černé perle můžete dopřát bublinkovou koupel, luxusní oběd, služby osobního stylisty nebo třeba příjemnou relaxační masáž. Za každou takovou péči bude vaše perla větší, krásnější a vy se tak budete moci dříve zařadit do finále soutěže.

DOKONALÝ ZÁŽITEK PRO KAŽDOU ŽENU

Po skončení soutěže dne 29. září 2018 budou vybrány čtyři šťastné výherkyně, které získají unikátní šperk s pravou černou perlou v hodnotě až 10 000 Kč. K tomu si užijí naprosto dokonalý den v péči vynikajících kuchařů, špičkových kadeřníků a vizážistů, kteří se postarají o to, aby na svůj výjimečný den nikdy nezapomněly.

Chcete vědět, jak si svůj den plný báječného rozmazlování užily výherkyně minulých ročníků soutěže s Černou perlou? Podívejte se na video!

Přestože je výhra určena zejména ženám, do hry se mohou samozřejmě zapojit i muži. Když budou svou černou perlu na soutěžní stránce dostatečně rozmazlovat, mohou vyhrát dokonalý zážitek jako dárek pro svou maminku, sestru nebo pro svou vyvolenou. Krásný šperk a pořádnou dávku ženského rozmazlování udělá radost snad každé ženě na světě.

PÉČE A ROZMAZLOVÁNÍ, KDYKOLIV SI BUDETE PŘÁT

Nechcete se spoléhat na výhru v online hře? Zkuste svoje štěstí i jinde. Na více než 4 600 prodejních místech Sazka po celém Česku si můžete kdykoliv zakoupit některý ze stíracích losů Černá perla a například s Maxi černou perlou vyhrát tak až 10 000 000 Kč. S takovou výhrou si můžete rozmazlování od kadeřníka, osobního stylisty nebo speciality od vyhlášených šéfkuchařů vychutnávat třeba každý den. Nebo si pro pravou černou perlu dojet až na Tahiti!

Přejeme vám hodně štěstí a co nejzábavnější rozmazlování vaší černé perly!

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku