Přejít k hlavnímu obsahu

Kvíz: Kultovní letní komedie Na samotě u lesa. Otestujte, jak dobře si pamatujete střípky z tohoto filmu

Léto je tu, prázdniny klepou na dveře a s nimi i letní televizní program, který má už desítky let své stálice, jež neustále opakuje. Zatímco některé nám už někdy lezou pěkně na nervy, na jiné se těšíme i po sto padesáté. Vždyť co by to také bylo za léto bez klasických letních komedií, které už dávno zlidověly? Film Na samotě u lesa je jedním z nich.

Stará dobrá klasika

Jsou snímky, u nichž dokážeme citovat všechny hlášky ještě dřív, než zazní. Přesto kdykoliv se takové filmy objeví v televizním vysílání, neváháme a usedáme k obrazovkám, abychom se zas a znovu zasmáli staré dobré klasice.

Kultovní české komedie mají mezi těmito filmy své pevné místo a léto bez nich by snad ani nebylo takové. I když je známe zpaměti, zas a znovu se u nich dokážeme zasmát, zlepšit si náladu a možná se i tak trochu vrátit do dětství a zavzpomínat na bezstarostné roky a vůni dobrodružství, která jsme prožívali během dvouměsíčních prázdnin. Tyto pocity dokáže vyvolat i komedie Na samotě u lesa. Jak dobře si ji pamatujete? Otestujte se v našem kvízu!

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Vodácká sezóna začíná! Vyznáte se ve vodáckém slangu?

Voda je neodmyslitelnou součástí české přírody a vodáctví má v Čechách dlouhou a bohatou tradici. Každoročně se tisíce nadšenců vydávají na řeky, aby si užili radost z pohybu na vodě, přírodní krásy a dobrodružství, ale také večerního veselí v kempu u stánků nebo u ohýnku. Jste zdatný vodák, nebo teprve začínáte? Ověřte si své znalosti v kvízu!
svetzeny.cz
Zdroj článku