Přejít k hlavnímu obsahu

Je libo plyšáka, nebo dravce?

Info ikona

Sice se říká, že všichni chlapi jsou stejní, ale minimálně v posteli bychom je mohli rozdělit do více než jen jedné skupiny. A každý typ milence má svoje slabé i silné stránky…

ŽHAVÝ ADONIS

Snad každá žena touží takovou štiku ulovit. Vaše sebevědomí stoupne do nebeských výšin, fotíte se s ním selfie na sociální sítě s podtextem „Záviďte, milé kamarádky“. Je jedno, jestli je chytrý, zábavný, prostě ho musíte mít.

Poznávací znamení

Je mužný, svalnatý, sexy, hezky oblečený a žádoucí! Potkáte ho v módní kavárně, na nezávislé kulturní akci nebo je to vůdce smečky vašeho kamaráda. Ženy ho obdivují, muži ho uznávají. Lev salonů je proti němu vypelichaná kočička.

Postelová tajemství

KLADY: Výhodou je, že nemusí mít perfektní výbavu ani speciální triky. Už samotný fakt, že jste teď a tady v jeho posteli vy, je tolik povznášející. Tryskáte obdivem k jeho smyslnému tělu a prožíváte nepřetržitou extázi. Zážitek, po kterém se při vzpomínce na něj budete culit celý život.

ZÁPORY: Až budete plakat, že se neozval, začnete (zbytečně) pátrat po tom, kdo za to může. Nejdříve si vyčítáte, že jste mu podlehla. Pak se zlobíte na něj, protože vám dluží pokračování. Časem si uvědomíte, že je to všechno jedno. Protože jeho svaly za to malé divadlo stály.

HODNÝ PLYŠÁK

Je sladký, je usměvavý a pozitivní. A ke všemu tááák hodný! Ochotně s vámi bude celý den nakupovat oblečení a můžete mu svěřit i původ své špatné nálady, za kterou může závistivá kolegyně nebo bolestivá menstruace.

Poznávací znamení

Plyšáčka v civilu jednoznačně poznáte podle toho, že si v kavárně objedná caffe latte. On totiž netrpí žádnými předsudky, a když má chuť na lívanečky, nebude se cpát rostbífem. Pokud se dostanete dál a představíte ho své rodině, zjistíte, že ho váš otec miluje. Jsou vlastně jako rozdělená dvojčata. Stejně se smějí blbým vtipům, poplácávají se po ramenou a chvílemi si budete připadat, že jste tu trochu navíc.

Postelová tajemství

KLADY: Očekávejte tu nejhlubší pozornost, péči a trpělivost. A netkví v tom žádná snaha o výkon komiksového superhrdiny, on pro vás prostě chce to nejlepší. Stanete se bohyní, která rozhoduje, jestli laskavě poskytne maximální potěšení i ona jemu.

ZÁPORY: Na vlnách jeho zájmu si můžete časem přijít unuděná. První orgazmus, druhý orgazmus… Orgazmus na míru. Získáte pocit, že hodný rovná se nudný. Dostanete chuť vyměnit hodinovou masáž chodidel za pětiminutový uragán. Ve sklonku duše toužíte, aby ďábelsky žárlil, serval z vás šaty, zatímco on vám opatrně rozepíná novou krajkovou podprsenku.

KLUK ODVEDLE

Chodíte kolem něj asi dvaadvacet let, ale nikdy by vás nenapadlo, že by si od vás zasloužil víc pozornosti. Je to šikula, občas zajde s vámi a kamarády na pivo, nedávno vám vyměnil žárovku u auta, pomůže, když je potřeba. Nikdy vás výrazně nebalil, jeho holky byly spíš nevýrazné žabky, kategorie „celkem príma, ale žádná bomba“.

Poznávací znamení

Když s ním zůstanete sama, odváží se k vyznání, že „vždycky hledal holku, jako jsi ty“. Pronese to ale nezávazným tónem. Když nadáváte na svého bývalého, dá svoji dlaň na vaši ruku, souhlasně pokývá hlavou a vás napadne, že vám to vlastně nevadí. Ale výraznější emoci z něj nevydolujete. Nevíte, jestli se mu odevzdáte z lítosti nad ním, nebo nad sebou, protože nechcete zůstat sama. Takže možná jde tak trochu o vděk za to, že jste s člověkem, který chce být s vámi.

Postelová tajemství

KLADY: Pro „kluka odvedle“ jste vlastně nedosažitelný sen. Nepočítá s tím, že mu spadnete do náruče, ale dokáže žít chvíli s vámi. Nejlepší je, že se ani nemusíte snažit. Stačí, když s ním občas zajdete na pivko, sdílíte jeho zájmy a občas se s ním pomilujete. Vaše role je skončená tím, že u „toho“ vůbec jste, a nadstandardní služby si můžete nechat pro někoho jiného na někdy jindy.

ZÁPORY: Nervozita způsobená tím, že překročil hranici svých možností, má většinou efekt mlhavých výkonů. Je jedno, která část se pokazí, ale ve výsledku k němu ležíte odevzdaně zády a říkáte si: „Měla jsem tohle zapotřebí?“ Jste v duchu ráda, že jste skončili v jeho posteli a můžete hned odejít. Víte, že zítra se bude chovat stejně jako kdykoliv jindy a tahle noc zůstane navždy jako vaše malé tajemství.

Mnohé z nás vnímají muže jako testosteronem nabité dravce, kteří myslí jen na jedno. Něco na tom možná bude, ale určitě to neplatí u každého. Navíc mužská sexualita se v průběhu let mění. Co platí pro mladé koloušky, se už zpravidla netýká zkušených postelových matadorů. Až se proto budete poohlížet po milenci, ujasněte si, co od něj vlastně očekáváte a potřebujete.

 

ČTĚTE TAKÉ:

NEJLEPŠÍ SEX VAŠEHO ŽIVOTA? VÍME, KDY PŘIJDE!
SNADNĚJŠÍ ZAMILOVÁNÍ? 5 TIPŮ PRO VÁS
5 NEOBVYKLÝCH SEXUÁLNÍCH PRAKTIK Z CELÉHO SVĚTA