Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 12. do 18. června: Karta Smrt vás nemusí vyděsit

Info ikona
Tarot

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 12. do 18. června. Dozvíte se v ní, proč se nemusíte bát karty Smrti, který den budete muset vykonat dlouho odkládanou práci, nebo kdy se setkáte s někým, kdo vám dá užitečnou radu, a sami budete skvělými rádci.

Horoskop: Nejhorší léto čeká čtyři znamení. Negativní energii kolem sebe má hlavně Vodnář

svetzeny.cz

Info ikona
Císař

12. června – Karta Císař

Ujasněte si, co chcete. Nastupuje vládu tarotová karta Císař a nastoluje řád a pořádek. Ujasněte si plány a výzvy, které vám následující dny přinesou. Dnešek je důležitý pro jasnou vizi a nezabývejte se věcmi, které vás nikam neposunou. Realita si žádá vaší pozornost, už žádné výmluvy. Karta Císař je o zodpovědnosti a někdy i o nudných stereotypech, ale úspěch je zaručen. Leží vám doma práce, kterou stále odkládáte? Tak dnes ne, je třeba to promyslet a udělat to co nejefektivněji. Tato karta vás také vybízí, zda už není něco třeba delegovat. Zamyslete se, zda není někdo, kdo by vám mohl ulehčit od vašich povinností nebo vás obdařit cennou radou. Dnešek není o chaosu, ale o jasných pravidlech, na kterých je skvělé se domluvit. Kdo dnes jde na kobereček k nadřízenému, nepomůže mu vyhlídka slibů, ale konkrétní úkony, které je schopen splnit. Zamyslete se a neslibujte nemožné. Je to úžasný den pro studium finanční gramotnosti, tak ať se daří.

Info ikona
7 holí

13. června – Karta 7 holí

Člověk nebo situace vám pokládají překážku ve vaší cestě, ale přitom vidíte řešení. Postavte se tomu čelem, neobcházejte ji. Překážka má původ v minulých sporech, kterým je třeba čelit. Stůjte za svým názorem, i když vás to zbrzdí, je potřeba, abyste byli pevně přesvědčeni, že to, za čím si stojíte, se zakládá na vaší pravdě a není to pravda okolí či okolností. Dnes pracujete na svém charakteru, abyste mohli posílit a umět si obhájit svůj postoj. Je třeba se dívat do budoucnosti, kam tato situace či váš postoj povede. Zachovejte si dnes klid a buďte ostražití. Je lepší posečkat na vhodnou příležitost, než pokračovat oklikou. Karta 7 holí vás upozorňuje, že se můžete cítit fyzicky vyčerpaní, ale zvládnete to, s trochou bolesti zabojujete. Jste silní a je třeba si to uvědomit. Máte v sobě ohnivou sílu, tak ji využijte jako svého ochránce, nepoužívejte ji v boji. Nakonec zjistíte, že ta překážka byla zanedbatelná a vaše řešení je naprosto dokonalé. Posilněte své fyzické tělo zátěží, jděte do posilovny nebo si udělejte pár cvičení doma, dnešek není o rychlosti, ale o posílení fyzického těla zátěží.

Info ikona
8 mečů

14. června – Karta 8 mečů

Když má člověk strach, přestává uvažovat.“ – Paul Henry Dietrich Holbach. Dneska se vám může zdát, že je „lepší nevidět“.  Ale vůbec to tak není. Být za oběť je náročné, ale také pohodlnější. Zkuste vyjít z této nekomfortní zóny a vezměte osud do svých rukou. Někdy musí nastat situace, která vás zavede do neznámých pocitů, abyste se mohli spolehnout sami na sebe. Není čeho se bát. Přišli jste o práci a cítíte se nedoceněni? Vůbec nepomůže, když budete obviňovat ostatní. Třeba je to důvod k tomu, abyste začali dělat práci, která vás baví. Finančně strádáte? Jenom vy máte své finanční možnosti ve svých rukách. Karta Osm mečů vám vzkazuje, že než mít ruce za zády a tvářit se, že nemáte nic společného s tím, co je třeba změnit, by bylo moudřejší nabídnout pomocnou ruku sobě nebo druhým. Udělejte dobrý skutek! Vymyslete dobrý skutek! Dnes nemusíte plánovat ani vymýšlet geniální strategie. Jen zkuste žít svým životem tak, jak chcete. Vyhněte se všemu, co by vás mohlo stresovat či dokonce nahánět strach. Zajistěte si bezpečné prostředí. Ale zase neutíkejte od nehody, i když vás stresuje krev!  Jen zkrátka nevyhledávejte nic, kde bude pocit stresu vznikat, nebo se na něj podívejte úplně z jiného pohledu. Je období, kdy se denně se strachujete, abyste neonemocněli. Co zkusit vždy při tomto pocitu udělat jednu věc pro své zdraví? Alchymistka vám přeje hodně síly v tento den, budete ji potřebovat.

Týdenní horoskop od 12. do 18. června

svetzeny.cz

Info ikona
Král mečů

15. června – Karta Král mečů

Den je den, kdy můžete využít svoji inteligenci a objektivitu. Tarotová karta Král mečů vás vyzývá, ať máte mysl otevřenou. Jděte si dnes cestou nekompromisně, ale spravedlivě. Buďte upřímní a mějte smysl pro klidné jednání v neklidné době. Je třeba mít v životě správný přehled, k tomu vám mohou pomoct knihy a samostudium. Můžete se setkat s někým, kdo vám poskytne užitečnou radu. Nebojte se rozhodování, ale nezneužívejte své autority nebo intelektuální převahy. Využijte tuto energii eticky, ale cílevědomě. I vy jste dnes dobrými rádci, buďte otevření k diskuzi. Dnes dotahujte vše do konce.

Info ikona
5 mečů

16. června – Karta 5 mečů

Nastalo datum 16.6. a jak vidíte, opakuje se číslo 6. Je to číslo rodiny, ale i kolektivu v práci. Všichni jste asi zažili manipulaci, už jenom věta „Nikomu to neříkej!” je asi všem známá. O tom dnešní den je, zamyslete se nad manipulací, jak ovlivňuje vaše životy a jak vy svojí manipulací ovlivňujete okolí? Rozpoznávejte zkreslenou pravdu. Čtěte mezi řádky. Pravda je zkreslená a může s vámi manipulovat a vy tomu podléháte. Máte tu zkreslenou pravdu, kdy slova vyřčená nejsou tak důležitá, jako důsledek, který to nese do budoucnosti. Než začnete mluvit či konat, propojujte to, co víte, a buďte ve střehu. Karta 5 mečů nás varuje, že můžou nastat problémy, ve kterých nejste původcem a ani vám nebude odkryta pravá podstata těchto potíží. Přestaňte o tom mluvit a diskutovat, nyní není čas, abyste šířil další vaše domněnky a názory, kdy je třeba, aby vyšla pravda najevo. Vnímejte okolí, kdo se ve vaší přítomnosti bude zmiňovat o materiální stránce života. Až budete někde stát, třeba na zastávce do práce, zklidněte se a zaposlouchejte se do davu, koho z dálky slyšíte a co povídá? Jen dnes poslouchejte, nekomentujte a ani nezapojujte emoce. 5 mečů je o ztrátě síly, když se budete nadmíru rozčilovat nebo i dokonce příliš snít. Dnes vnímejte, co se děje kolem vás, ale není třeba ihned začít konat, dejte si čas, abyste poznali podstatu a pravdu.

Info ikona
Smrt

17. června – Karta Smrt

Jak vidíte na tarotové kartě Smrt, smrtka na obrázku je znuděná. Lidé většinou při výkladu této karty úplně ztichnou a vzdychnou, že je něco špatně. Nic není špatně, ale prostě se nic neděje, neděje se tak nic, že už je to nepřirozené. Takže se po vás jen chce razantnější řešení u něčeho, co už se dlouho nijak nevyvíjí nebo až zahnívá. Už tu nejsou postupné kroky, ale je potřeba transformace. Je to situace, kdy se máte životu podívat do tváře a uvědomit si, co znamená být naživu, co je pro vás opravdový život, čeho si vážit a uvědomit si pomíjivost bytí.

Info ikona
Dva meče

18. června – Karta 2 meče

Nedělní dva meče vás zastavují. Nikam nespěchejte, používejte rozum na prvním místě, dokonce i před tím, co vidíte na vlastní oči. Dnešek je živná půda pro patové situace. Je důležité, abyste ve vašich dokonalých životech neustrnuli a stále měli odvahu jít do neznáma. Když vaše životy plynou hezky a synchronicky, můžete usnout na vavřínech, nechat se unášet pohodlností a spokojeností. Pro tento okamžik tu je dvojka mečů, která vám postaví do cesty překážku a postaví vás do situace, kterou vyřešíte nestandardně. Jako kdybyste ani sami nechtěli věřit, že jste to zvládli. Když to budete chtít vymyslet dopředu, tak se vám to nepodaří. Najednou musíte, jste k tomu dotlačeni okolnostmi. Najděte v sobě klid a promyslete, jak se z patové situace dostat. Ideálně úplně obráceně, než jste měli původně naplánováno. Až to vymyslíte, ihned se chopte realizace, nyní není čas na zbytečné emoce a výmluvy, je třeba odejít z této strnulosti a vydat se volnou cestou. Krásný alchymistický týden přeje Alchymistka!

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovú numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku