Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 12. do 18. června: Berani by se měli přestat plést do věcí, do kterých jim nic není, Štíra čeká loučení

Nový týden přináší nové výzvy, ale i zábavu a tolik potřebné uvolnění. Planety budou přát lásce a milostným setkáním, ale donutí vás i k aktivitám, které my měly přinést zisky a zajištění. Co čeká konkrétně na zrozence vašeho znamení? Nahlédněte do našeho zábavného horoskopu.

Beran

Stále máte potřebu pomáhat druhým, a to i tehdy, když si o pomoc neřeknou. Povolte trochu otěže a nepleťte se do věcí, do kterým vám nic není. Ve druhé polovině týdne si užijete trochu klidu, možná si budete moci vzít i volno v práci a věnovat se práci na zahradě nebo kolem domácnosti.

Býk

Pokud se snažíte zhubnout, v tomto týdnu byste mohli vidět výraznější úspěchy, což vás bude motivovat k dalšímu snažení. Čekají vás ale i rodinné oslavy nebo večírky s přáteli, kde byste se měli držet trochu zpátky, pokud jde o jídlo a hlavně alkohol. Tentokrát by vám mohl pořádně zkomplikovat život.

Blíženci

Buďte vnímavější k potřebám svých ratolestí. V tomto týdnu budou potřebovat vaši pomocnou ruku. Vhodné by bylo naplánovat na víkend aktivity, které budete dělat jako rodina. Ocení to i váš partner, s nímž prožijete chvíle souznění. Tato harmonie by mohla přispět k řešení problémů, které vás trápí už delší dobu.

Čtyři nejlepší manželky podle znamení zvěrokruhu: Najde se mezi nimi i to vaše?

Najít v životě správnou osobu, se kterou vám to bude klapat není vždycky jednoduché. Chcete, aby manželství bylo bez problémů a napořád. Proto najít k sobě vhodného partnera není jen tak. A najít partnerku podle znamení? Každé znamení zvěrokruhu má svou vlastní charakteristiku. Ve kterém znamení se rodí nejlepší manželky?
svetzeny.cz

Rak

Energie následujícího týdne vás mohou znervózňovat a uvádět do napětí. Ve vzduchu už je cítit začátek něčeho nového a vy nebudete vědět, zda je to pro vás dobře nebo ne. Neřešte a nehodnoťte to, všechno se děje správně v ten nejlepší čas. Buďte také vnímaví k potřebám slabších, přispějte na charitu nebo pomozte nezištně tam, kde je to potřeba.  

Lev

V tomto týdnu si zakažte negativní myšlenky, které vám berou energii. Snažte se o sobě smýšlet pozitivně i tehdy, když uděláte chybu. Nejde o život. Svou vlídnou tvář ukáže Venuše, která podpoří vaše milostné vztahy. Máte šanci seznámit se nebo rozvíjet vztah, na kterém vám záleží. Nechte se překvapit, nic neočekávejte. Prostě jen buďte. 

Panna

Životní optimismus a elán vám nyní chybět nebudou. Využijte je a dělejte všechno, co vám přináší radost, užívejte si život plnými doušky! Dobře se budete cítit i po fyzické stránce, což podpoří i váš zájem o opačné pohlaví. Nechte se zlákat malým a nevinným dobrodružstvím. Začíná přeci léto a k němu patří romantika

Numerologie: Spočítejte si svoje osudové číslo dle data narození a odhalte budoucnost

Věříte v to, že čísla mají skrytou moc a mohou odrážet naše osudy? Numerologie je starodávná praxe, která se zabývá významem čísel a jejich vlivem na naše životy. Pomocí numerologie můžete získat hlubší porozumění svému osudu a přijít na to, jaké výzvy a příležitosti vás čekají.
svetzeny.cz

Váhy

Důležité pro vás teď je nalezení životní rovnováhy. Během tohoto týdne by se vám to mohlo povést. Události, které nemůžete sami ovlivnit, se dají do pohybu a spoustu věcí vyřeší za vás. Potkat byste mohli osobu, která vás nasměruje na duchovní cestu. Bude to příležitost ke zlepšení zdraví, ale také vyřešení starých rodinných otázek. 

Štír

Dostanete možnost rozloučit se s něčím, co vám už dlouho nepřináší radost a energii. Díky tomu se můžete těšit na nový impuls, který bude hrát ve vašem životě důležitou roli. Tématem tohoto týdne bude také rodina a upevňování vztahů napříč generacemi. Je to vhodná doba pro rodinná setkání. Pozitivní energie si najde cestu i tam, kde si myslíte, že už to není možné.

Střelec

Vaše kreativita je na vrcholu a vynalézavost nezná hranic. Pozor, abyste tyto schopnosti nevyužili nesprávně. Lhaní a podvádění by se vám mohlo vymstít. V tomto týdnu se snažte jednat co nejvíce na rovinu a obklopujte se lidmi, kteří to s vámi myslí upřímně. Poslechněte svoji intuici.  

Kozoroh

Teď je vhodná doba naplánovat letní výlety, akce a nejrůznější oslavy. Vaše organizační schopnosti budu na vrcholu, takže všechno půjde jako po másle. Fyzicky vám ale bude zatím dobře doma nebo tam, kde máte kořeny. Pokud patříte mezi single Kozorohy, čekejte pozvání na oslavu nebo na nějakou svatbu, kde budete mít šanci se seznámit.

Velký výklad mariášových karet na letošní léto: Setkání spřízněných duší, láska a pozitivní energie

Astronomické léto začíná 21. června, kdy se Slunce obrací na obratníku Raka a vrací se svou cestou zpátky k jižnímu pólu. To meteorologické léto je ale doslova za dveřmi. Jak se nám bude dařit od prvního června? Jaké jsou energie a co nás obecně čeká? Na to jsme se zeptali známé kartářky Jany Rubešové, která nahlédla do svých mariášových karet.
svetzeny.cz

Vodnář

V těchto dnech se můžete cítit trochu osamoceně, ale to není důvod ke smutku. Využijte svoji melancholickou náladu a popusťte uzdu fantazii. Dařit se vám vytvářet něco rukama, ať už to budou obrazy, keramika nebo třeba háčkování. Prostřednictvím umělecké činnosti můžete vyjádřit svoje pocity a ujasnit si další kroky ve vašem životě.

Ryby

Tento týden vám přinese spoustu inspirace a lákadel. Radost vám udělá nové oblečení nebo kurz líčení, na který se vypravte. Hýčkejte se a pracujte na sebelásce, je pro vás obzvlášť v tomto období velmi důležitá. V lásce vás možná potká drobné nedorozumění, ale nemusíte zoufat, protože se nakonec všechno obrátí ve váš prospěch.

Zdroj článku