Přejít k hlavnímu obsahu

Velký výklad mariášových karet na letošní léto: Setkání spřízněných duší, láska a pozitivní energie

Info ikona
léto

Astronomické léto začíná 21. června, kdy se Slunce obrací na obratníku Raka a vrací se svou cestou zpátky k jižnímu pólu. To meteorologické léto je ale doslova za dveřmi. Jak se nám bude dařit od prvního června? Jaké jsou energie a co nás obecně čeká? Na to jsme se zeptali známé kartářky Jany Rubešové, která nahlédla do svých mariášových karet.

Letní měsíce budou mít pozitivní energii. Ve výkladu vidím naději, radost a energii včetně té sexuální. Ženy by si měly dovolit prožívat všemi smysly svoji ženskost, být krásné a radovat se i z maličkostí.

Důležité je myslet pozitivně a nedávat energii negativním myšlenkám. Protože čemu dáváme energii, to posilujeme a přitahujeme si intenzivně do života. Naopak si vroucně přejte i to, co se vám může zdát na první pohled nesplnitelné. Můžete mít všechno, co chcete. Jen si to dovolte. 

Numerologie: V červnu hrajte podle pravidel. Dařit se bude hlavně číslům 1, 2, 4 a 8

svetzeny.cz

Zdraví

Zdraví letos v létě souvisí s cestováním. Buďte za všech okolností obezřetní. Pokud budete plánovat výlet či dovolenou, snažte se, abyste strávili co nejvíce času v přírodě, odkud načerpáte energii. Ne každá destinace bude ale vhodná. Dejte na svou intuici, pokud budete cítit, že někam nemáte jezdit, prostě se vydejte jinam nebo buďte raději doma. Na některých místech Evropy o sobě totiž může dát vědět příroda, která ukáže svoji sílu. Léto bude navíc extrémně horké, bude důležité hodně pít. Dostatek vody a vitamínů bude vaše tělo potřebovat více než kdy jindy.   

Láska

Výklad nabízí krásné karty, vidím lásku a radost. Během následujících měsíců si k sobě najdou cestu spřízněné duše, které jsou k sobě přitahovány na základě minulých životů. Nejde o toxické vztahy, ve kterých bude třeba něco řešit. Naopak, půjde o kosmická setkání, která budou spojovat nejen sebe, ale svou energií podpoří kolektivní vědomí a celou planetu. Je tu nádherná láskyplná energie. Pokud chcete svou spřízněnou duši potkat, pracujte na sobě v duchovní oblasti, naučte se přijímat a milovat sami sebe bez výhrad. Jakmile budete duchovně připraveni, to pravé přijde. 

Numerologie minulých životů

svetzeny.cz

Rodina a přátelé

V této oblasti si dejte pozor na nepříjemné spory a hádky. Můžeme se dostávat do situací, ve kterých se nějakým způsobem zamotáme do něčeho, co nám nemusí být vůbec příjemné. Vždy si ale uvědomte, že nestojí za to se hádat a být v nesouladu. Poslouchejte svoji duši, svoji intuici. Nepodřizujte se, nenechávejte s sebou manipulovat.

Nastává doba transformace, kdy se mění vibrace nejen naše, ale i celé planety. Nalaďte se na ně a buďte v harmonii. Pokud vám v něčem není dobře, tak to nedělejte, neposlouchejte, nebuďte v toxických vztazích. Jedině tak se budete cítit svobodně. Budou se rodit nové vztahy – i ty přátelské. Nečekaně přijdou osudová setkání, čeká vás něco velkého. Jen se tomu otevřete.

Hodina narození ovlivní celý život: Co prozradí o vašich vlastnostech a budoucnosti?

svetzeny.cz

Práce

V této oblasti budou příznivé i nepříjemné momenty. Rozhodující bude váš úhel pohledu. Zbavte se strachu a důvěřujte, že všechno se děje pro vaše dobro. Pokud práci ztratíte, najdete si novou. Obecně jsou ve výkladu změny, ať už ve smyslu nových příležitostí v jiném zaměstnání, ale i posunů ve stávající kariéře. Nehledejte práci jen kvůli tomu, kolik vám přinese peněz. Důležité je nebát se.  

Peníze

V materiální oblasti může u někoho dojít k propadu. Tím, že inflace trochu padá dolů, ještě nemáme vyhráno. Důležité je nenechat si věci přerůst přes hlavu a pokud přijde nějaký problém, začít ho řešit třeba i s pomocí odborníků. V tuto dobu je také důležité dívat se do budoucna. Přehodnoťte své finance, zjistěte, kde byste mohli ušetřit případně výhodně spořit. Dívejte se také sami na sebe. Na své potřeby a přání, neutrácejte peníze jenom za děti nebo partnera, ale i za sebe. Nebojte si přát si dostatek. Požádejte Vesmír, protože hojnost je tady pro všechny. 

 

Info ikona
Jana Rubešová
„Pokud něco řešíte a nevíte, jakým směrem se v životě vydat, jsem tu pro vás. Neváhejte se na mně obrátit.“ Jana Rubešová

Medailonek: Jana Rubešová

Výkladem karet a věštěním se zabývá už skoro 30 let. A v současné době se věnuji i energetickému výkladu karet z načítání duše. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku," říká Jana.

Více na https://janarubesova.cz

 Motto:

„Mé životní poslání je pomáhat lidem.“

 

Zdroj článku