Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď na 10. až 12. června: Kdy je podle kartářky správný čas na řešení problémů nebo vytvoření uměleckého díla?

Info ikona
Tarot

Kartářka Alice Cross přináší tarotovou předpověď na dny 10. až 12. června, ve které se dozvíte, který den je ideální k nalezení řešení nepříjemné situace. Také se dozvíte, v který den je správný čas na umělecká díla nebo zamyšlení se nad svým osudem.

Info ikona
Mírnost

10. června – Karta Mírnost

Mírnost je umělecká karta. Zklidněte své myšlenky a vnímejte se jako součást všeho, co se děje. Dnešní den nechte vyniknout své umělecké nadání, podporuje vás intuice, praktičnost i vývoj. Zůstaňte soustředění, ať vám neunikne blesková intuice, kterou je třeba hned využít. Návštěva divadla či jiné kultury vás obohatí o úžasný zážitek. Zapojte do vašeho prožitku rozum i srdce. Uvědomte si své pocity, o které nepečujete tak často, a nechte je proudit celým tělem. Pokud máte chuť namalovat obraz nebo vytvořit umělecké dílo, včera i zítra je pozdě, musíte začít hned. Karta mírnosti vás učí trpělivosti. I když začnete se svým uměleckým dílem dnes, rozvíjejte ho, pokračujte v usilovné práci a obohacujte ji o vaše smysly. Tvořte dál. Buďte k sobě trpěliví, i když vám něco nejde, pokračujte po malých krůčkách, nepolevujte a nedělejte unáhlené závěry. Karta mírnosti vám vzkazuje, ať se spojíte s živlem vody kolem vás. Vnímejte déšť a krásné ovzduší po něm. Zajděte si na procházku do lesa a najděte studánku, ze které se napijete. Co vám říká? Voda má minulost a může vám vyprávět příběhy.

Info ikona
5 holí

11. června – Karta 5 holí

Dnešní den vybízí k aktivitě. Je třeba zaujmout k nepříjemné situaci nějaký postoj, nic nevyřešíte v ústraní. Tarotová karta 5 holí promlouvá k těm, kteří jen nečinně přihlíží k tomu, co se jim nelíbí, ale pro zlepšení situace nic neudělají. Jsou to situace, které by vás neměly nechat klidnými. Zjistěte si veškeré informace a pusťte se do práce, najděte řešení a jednejte. Je tu střet s jinými názory nebo konkurencí, je na vás, jak moudře obhájíte vaše stanovisko. Měli byste to mít pevně v rukou, než se pustíte do řešení takové situace. Každý má právo na svůj názor, nyní je třeba ukázat, že vaše realizace je ku prospěchu věci, že máte dobrý plán. Kdo bude mít jen plané řeči nebo staví řešení na vzdušných zámcích, nepodaří se mu situaci vylepšit.

Info ikona
Kolo roku

12. června – Karta Kolo roku

Každý je strůjcem svého osudu. „Dokud neučiníte nevědomé vědomým, bude to řídit váš život a vy to budete nazývat osudem,“ zní pravdivý citát známého lékaře Carla Gustava Junga. Karta Kolo osudu vás vybízí k tomu, abyste měli svůj život ve svých rukách a nenechali se vláčet okolnostmi. Kolo roku vám ukazuje, že se vše točí v tradičním řádu, jako třeba roční období. Když tento řád narušíte, musíte si uvědomit, že s tím přichází nečekané okolnosti, které vás mohou zatížit. Položte si otázku, zda se váš život točí správným směrem. Odpověď budete muset pečlivě zvážit a učinit případné změny, které povedou k vaší spokojenosti. Nečekejte, že se to změní samo, nebo se stane zázrak. Kdo má víru v božstvo, požádejte římskou bohyni Fortunu, ať vám ukáže cestu a změny, které jsou pro vás důležité k napojení na správný běh vašeho kola roku. Vyjděte si ven do přírody, vnímejte přirozený cyklus neustálých proměn přírody. Nadechněte se a prodýchejte své tělo k napojení na proměnu, abyste zářili štěstím a pohodou.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.