Přejít k hlavnímu obsahu

Superúplněk 14. června bude magický. Všechna znamení se mají na co těšit, ovšem Blíženci vyhráli na plné čáře

Info ikona
Horoskop

Červen 2022 má ve svém středu astrologický vrchol: 14. června bude na obloze superúplněk - a způsobí velkou senzaci s jedním znamením zvěrokruhu!

Superúplněk 14. června 2022 vděčí za svůj název především své blízkosti k Zemi. Tím je pro znamení zvěrokruhu ještě intenzivnější. Úkaz se odehrává ve znamení Střelce, zatímco Slunce je v Blížencích. Abyste lépe porozuměli povaze tohoto úplňku, pomůže vám podívat se na obě znamení. Zatímco Střelec je jako ohnivé znamení optimista, svobodný duch a filozofBlíženci představují kvalitní konverzaci a dobrou společnost. Obě znamení jsou rození vypravěči a chtějí objevit smysl života. V superúplňku se tyto vlastnosti spojují. Pocítí to zejména následující znamení zvěrokruhu:

Blíženci vytěží ze superúplňku nejvíce!

Kolem superúplňku je Blíženec ve svém živlu: užívá si večeře s přáteli venku, tráví vzrušující víkendy s rodinou a tancuje, dokud se jeho boty na večírcích nerozpadnou. Vliv superúplňku mu však dává i nevšední příležitost: lidé z jeho okolí k němu budou přistupovat důvěrněji než obvykle, možná proniknou i do jeho komfortní zóny. Small talk se mění v hluboký rozhovor a Blíženec má letos poprvé příležitost podělit se o své obavy s ostatními.

Toto platí pro ostatní znamení

I když se do této fáze neponoříte tak hluboko jako Blíženci: v červnu se zaměřte na dobré a kvalitní rozhovory! Udělejte vědomé rozhodnutí, že při setkání s přáteli necháte svůj smartphone doma a dopřejete si přestávku na Netflixu. Osobní setkání za superúplňku jsou nyní neuvěřitelně cenná pro tělo, mysl a vztahy.

Zdroj: InStyle, Horoscopefortheday