Přejít k hlavnímu obsahu

Duben podle numerologie: Probudí se ve vás energie a síla. Sebe dejte na první místo

Info ikona
numerologie

Numerologie nám v dubnu opravdu hraje do karet. Za duben je to číslo 1. Zde se dozvíte, co to v numerologii znamená a co si pro vás nový měsíc přichystal.

Věděli jste, že nejen různá hvězdná souhvězdí v astrologii nám mohou prozradit, co nový měsíc přináší, ale informace o tom může poskytnout i numerologie? Za tímto účelem je uvažována interakce určitých čísel a z toho je vytvořen kontrolní součet. Pro duben 2022 se to sestaví takto: 4 (duben) +2+0+2+2 (rok) = 10 - a to se opět rozloží na 1+0, takže celkem 1 .

Číslo 1 znamení měsíc ve znamení síly

Podle numerologie číslo 1 slibuje příznivý měsíc plný kreativity a odvahy. Máte-li nápady na projekty, které už dlouho chcete realizovat, ale zatím jste se k tomu neodvážili, v dubnu je konečně ten správný čas se s nimi pustit do práce. Bude to stát za to riziko, které možná budete muset podstoupit, a energie vám v dohledné době nedojdou – podle numerologie nám tento měsíc dodá sílu, odhodlání a energii.

Duben je silný měsíc a je tak plný příslibů... cítíte to?!

Jak se kalendář otáčí, začal zcela nový numerologický cyklus a duben 2022 přináší vítaný vliv čísla 1. Po jemném uzavření energie 9. univerzálního měsíce minulého měsíce jsme se všichni rozloučili s tím, co nás brzdilo a jsme připraveni na něco nového.

Nyní je čas přivítat trochu té kreativity a odvahy, kterou je číslo 1 tak známé.

Jedničky jako číslo měsíce nepřicházejí příliš často (pokud budete mít velké štěstí, získáte jen dvě za rok), takže příštích 30 dní využijte naplno.

Toto je numerologie pro víru v sebe sama!

Sobectví nemusí být sprosté slovo – duben 2022 vás prosí, abyste se pro změnu postavili na první místo a investovali trochu času a energie do toho, co vás skutečně naplňuje. Kolektivní energie této měsíční numerologie bude také pravděpodobně znamenat průlomy – ve vedení, inovacích a dobrodružstvích. Všichni se cítíme oživení a mocní a posíleni postojem „dokážu to“. Tak toho využijte!

Jediný zádrhel v dubnu: Prolomit nledy by mohlo znamenat, že budete trochu zanedbáván rodinný život a můžete se také cítit trochu izolovaní od přátel. Ale nebojte se, do roku 2023 zbývá ještě mnoho měsíců, ve kterých máte dostatek času vrátit se ke svým blízkým. Chopte se tedy dubna a využijte toho na maximum – numerologie bude na vaší straně!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.