Přejít k hlavnímu obsahu

Věk je jenom číslo? Pro Kozorožky určitě. Která další znamení stárnou s grácií?

Astrologové se shodují, že každé znamení zvěrokruhu má přisouzeno do vínku vlastní výhody i nevýhody. Zatímco někdo se tak díky horoskopu může chlubit vyrovnaností a vnitřním klidem, jiný zase svou přizpůsobivostí a smyslem pro humor a třetí zase svou nestárnoucí mladistvou povahou. A právě díky těmto vlastnostem dokáží taková znamení, která jsou uvnitř stále dětmi, stárnout přirozeně a s grácií, protože věk na nich není vůbec znát. Ba právě naopak, s přibývajícím počtem svíček na narozeninovém dortu, byste o nich řekla, že stárnou do krásy. Bývají totiž čím dál víc okouzlující. Kterých znamení se to týká?

Vypadají, jako kdyby objevili elixír věčného mládí. Řeč je o šťastlivcích zvěrokruhu, kterým přibývající věk vrásky nedělá. A to doslova. Jak by také, když tyto ženy zrají jako víno do krásy a elegance? Zjistěte, zda i vaše znamení patří mezi ty, pro které je věk jenom číslo.

Blíženci

Blíženci jsou neustále mladiství, a to nejen svým přemýšlením, ale také zevnějškem. Věčné děti, kterými jedinci narození v tomto znamení zvěrokruhu většinou jsou, se totiž projevují i navenek. Blíženci se vyznačují svými energickými a mladistvými rysy. Jsou neustále houževnatí, přizpůsobiví a plní nových kreativních nápadů, které je pohání vpřed. Výrazným rysem Blíženců jsou jejich oči, které bývají hluboké jako studánky a září dobrou náladou i dětskou hravostí. Blíženci na svůj věk nevypadají, protože vypadají o hodně mladší, než ve skutečnosti jsou. Mladý vzhled si navíc Blíženci uchovávají celý život, dokonce až do pozdního stáří. Jestli je nějaké znamení zvěrokruhu, pro které skutečně platí, že věk je jen číslo, jsou jím právě Blíženci. Svou hravostí a přizpůsobivostí totiž tohle rčení jednoznačně dokazují.

Kozoroh

Ženy narozené ve znamení Kozoroha jsou většinou dostatečně cílevědomé a sebevědomé. Jsou si vědomé svých hodnot a neztrácejí čas s něčím, co by je mohlo snižovat. Často se naplno pohrouží do své práce a kariéry, takže jaksi nemají čas stárnout. Jsou neustále akční a plné zápalu. Snaží se splnit všeho, co si předtím naplánovali jako cíl, což je neustále rozvíjí a posouvá kupředu. Kozorožky zkrátka zrají jako kvalitní víno. Platí, že s přibývajícím věkem jsou moudřejší a také více okouzlující. Jsou vyspělé, a navíc si dokáží udržovat pozitivní přístup i nadhled ke všemu, co je potká. Nezastaví se nad žádnou překážkou, která jim přijde do cesty. A to je klíčem k jejich mládí i úspěchu.

Mohlo by se vám líbit

Přichází novoluní v Raku: Emoce budou jako na horské dráze

Upřímné vodní znamení Rak může působit jako kňoural, ale v Racích je mnohem víc než jen jejich hluboce pečující, sentimentální perspektiva. Jako hlavní znamení jsou Raci vizionáři, kteří si stanovují ambiciózní cíle a iniciují velké projekty. A to je jen jeden důvod, proč červnový novoluní ve znamení Raka je ten, který budete chtít využít.
svetzeny.cz

Panna

Panny jsou známé detailistky a puntičkářky, takže rády mají vše pod kontrolou, včetně svého vzhledu. To ale Pannám s přibývajícím věkem většinou dochází a ve chvíli, kdy si uvědomí, že nemůže mít vliv úplně na všechno a trochu ubere ve stresování a snažení, přirozeně zkrásní. Získá totiž duševní pohodu a klid, která se na vzhledu tohoto znamení i v pokročilejším věku odráží a je neuvěřitelně půvabná. Panna se s přibývajícím stářím stává šarmantní, trpělivou a vyrovnanou, což je pro její okolí skutečně přitažlivé. Mnozí přirovnávají ženy narozené v tomto znamení k půvabné květině, která čím je starší, tím krásněji kvete. Okouzlující a elegantní proto zůstávají Panny celý život.

Vodnář

Vodnářky jsou zvědavé a rády se učí novým věcem a získávají nové zkušenosti a vědomosti. S postupem času a přibývajícím věkem, se tak ženy Vodnářky stávají skutečně uvědomělými a sebevědomými. Dokáží s lehkostí hodit za hlavu všechny věci, které jim jen zbytečně zatěžují život, protože je nepotřebují. Díky tomu se přestávají stresovat s tím, co nemohou a nedokáží ovlivnit. Vodnářky tak díky těmto vlastnostem působí rozumně, vyspěle a rozhodně. Jejich energie je často téměř nakažlivá. Ženám ve znamení vodnáře totiž nikdy nevezmete jejich životní sílu ani svobodu myšlení a vyjadřování. Možná právě díky tomu vypadají Vodnářky celý život přitažlivě a kouzelně, navíc dokáží být trochu tajemné. A to jejich okolí přitahuje.

Zdroje: timesofindia.indiatimes.com, fabiosa.com, viral-storm.com, plamenlasky.cz

Mohlo by se vám líbit

Celebrity bez make-upu: Lady Gaga je k nepoznání, Celine Dion zná elixír mládí

Před hledáčky fotografů a na titulních stranách vždy dokonale uhlazené celebrity dokazují, že i ony jsou jen lidi. Nejnovější trend přirozenosti totiž poslední dobou postihl i hollywoodské stars, které se na svých instagramových profilech a účtech na sociálních sítích rozhodly ukázat, jak vypadají bez nánosů líčidel a perfektně krycího makeupu. Jaká je realita mimo světla reflektorů a koho byste pravděpodobně ani nepoznala? Inspirujte se celebritami, které se přirozenosti nebojí.
svetzeny.cz