Přejít k hlavnímu obsahu

Úplněk přichází: Horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Býci budou řešit vztahy, Střelci by se měli zaměřit na svůj vnitřní svět

Info ikona
Horoskop

Takto vás ovlivní květnový superintenzivní úplněk a zatmění měsíce ve znamení Štíra v závislosti na vašem znamení zvěrokruhu. Máte se na co těšit nebo bude spíš nutné obrnit se proti nepříjemnostem?

Úplněk a zatmění Měsíce ve Štíru vás donutí přemýšlet o intimitě

Úplňky – ke kterým dochází, když se slunce postaví proti Měsíci hledajícímu bezpečí – jsou vrcholnými body, když často dosáhneme cíle nebo zjistíme, že určitý vztah či jiné životní cíle nemají smysl. Jinými slovy, je to o koncích, které se musí stát, abychom uvolnili místo pro začátky, což je nepochybně plné velkých emocí a často to vyžaduje naladění se a uplatnění své intuice. 

A když je úplněk doprovázen měsíčním zatměním – což nastává, když Země sedí mezi Sluncem a Měsícem a vrhá stín – emocionální síla je kolem všeho vyhrocena až přímo neuvěřitelně. Energie okamžiku je často extrémně intenzivní a možná i ohromující.

Jak ovlivní zatmění a úplněk vaše znamení zvěrokruhu?

Beran (21. března – 19. dubna)

S novoluním a zatměním Slunce, které padá do vašeho osmého domu emocionálních vazeb, budete prožívat své emoce intenzivněji než obvykle, což by vás mohlo vést k pocitu, že je čas ukončit toxický vzorec chování nebo vztah.

Býk (20. dubna – 20. května)

Tento úplněk a zatmění Měsíce spadají do vašeho sedmého domu partnerství, takže je to příležitost, jak si ujasnit dynamiku vašich nejbližších vztahů jeden po druhém. Jak pečujete o své nejbližší a zároveň uznáváte své vlastní potřeby a staráte se o ně? Jeden by měl podporovat druhého – a pokud tomu tak není, můžete být na začátku velké změny.   

Blíženci (21. května–20. června)

S měsíčním zatměním a úplňkem padajícím do vašeho šestého domu každodenní rutiny a zdraví si uvědomujete, že je čas provést vážné změny ve vašem každodenním životě. Činnosti, které podniknete, abyste se cítili více klidní a vyvážení, vás mohou dostat do silnější profesionální pozice.

Rak (21. června – 22. července)

Zatmění a úplněk se dostávají do vašeho pátého domu romantiky a sebevyjádření. Tento úplněk a zatmění Měsíce se také spojuje s Marsem ve vašem devátém domě dobrodružství, takže se můžete cítit připraveni udělat skok, který bude opravdu odvážný a vyzkouší vaši vůli a víru. Najdete spoustu síly pro plnění svých nejsrdečnějších potřeb a mluvení pravdy k vašim milovaným.

Lev (23. července – 22. srpna)

Úplněk a zatmění Měsíce zasáhne váš čtvrtý dům rodinného života a rozdmýchá spoustu pocitů kolem vašich kořenů, blízkých a dalších základních kamenů. S Marsem, který se nachází ve vašem osmém domě emocionálních vazeb, bude třeba dát srdce nastůl a zahájit mnoho léčebných akcí.

Panna (23. srpna – 22. září)

Tento úplněk a zatmění Měsíce osvětlí váš třetí dům komunikace, takže váš společenský život je teď pravděpodobně ještě rušnější než obvykle. Může se vám zdát, že nemáte ani šanci vydechnout, že jste tak zavaleni závazky – a pokud ano, je to znamení, že je čas předefinovat své hranice pro své vlastní blaho.

Váhy (23. září – 22. října)

S úplňkem a zatměním Měsíce ve vašem druhém domě příjmů je čas přemýšlet o tom, jak můžete upřednostnit své štěstí a celkovou pohodu před svým peněžním proudem. Pokud si vás neváží za to, co přinášíte na stůl, možná je čas jít dál.

Štír (23. října – 21. listopadu)

S úplňkem a zatměním Měsíce padajících do vašeho prvního domu "já", zpracováváte těžké emoce, bojujete se starými zraněními a přemýšlíte o tom, jak by mohlo vaše znovuobjevení vypadat v nadcházejících týdnech a měsících. I když obvykle držíte své karty tak, aby do nich nikdo neviděl, zamyslete se, zda není načase, aby alespoň ti nejbližší věděli něco málo o vašich citech a emocích. Mohlo by to zcela změnit váš život. 

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

S úplňkem a zatměním Měsíce ve vašem dvanáctém domě spirituality to může být čas na odpočinek, regeneraci a sebereflexi. I když není vše tak úplně dokonalé, upřednostnit svůj vnitřní život před společenským by vám teď mohlo nejlépe posloužit.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Úplněk a zatmění Měsíce spadají do vašeho jedenáctého domu přátelství, což vám připomíná, jak důležité je pěstovat svůj smysl pro komunitu. Mohli byste zjistit, že bez ohledu na to, jak pracovití jste, když pracujete sami, nedosahujete takových výsledků jako v týmu.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Když spadnete do desátého domu kariéry, tento úplněk a zatmění Měsíce by vás mohly donutit podívat se na emocionální rány, které stále vyžadují léčení, nemluvě o tom, že "uzdravení" může mít vliv na vaše profesní cíle. Je to také příležitost, jak sladit své veřejné ambice s touhou být přítomen s blízkými a udělat si čas pro sebe. 

Ryby (19. února–20. března) 

Úplněk a zatmění Měsíce přistanou ve vašem devátém domě dobrodružství a podnítí vás k přehodnocení vašich dlouhodobých cílů, velké perspektivy a životní filozofie. Může to znít jako hodně – a může to tak docela dobře i být –, ale díky spojení Měsíce s Marsem ve vašem znamení, můžete vše zpracovat tak, že si ujasníte, co vás nejvíce baví, a poté se vydáte tímto směrem. 

Zdroj: Instyle, Horoskopy 2022