Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Tři znamení zvěrokruhu čeká týden snů! Panny potkají někoho výjimečného

Info ikona
Horoskop

Žádný risk, žádná zábava! Tři znamení zvěrokruhu by měla být v nadcházejícím týdnu trochu odvážnější a odvážit se ke kroku, kterému se jinak spíše vyhýbají. Je zde zahrnuto i to vaše znamení zvěrokruhu?

Přiznejme si, proč přijímat výzvy, když můžeme být ve své komfortní zóně? Ale pokud si netroufáte na odvážné kroky, nemáte také vyhráno. Vzhledem ke konstelaci hvězd v posledním červencovém týdnu mají nyní tři znamení zvěrokruhu šanci prosadit se v zaměstnání, lásce nebo ve financích. Proto by měli raději opustit svou komfortní zónu a konečně zariskovat – bude to stát za to!

Váhy

Jupiter a Merkur a také novoluní ve Lvu to myslí s Váhami v příštích dnech dobře a dávají jim příležitost uniknout z jejich současné každodenní rutiny. Lákavé nabídky a neotřelé nápady dláždí vzdušnému znamení nové cesty, po kterých by se rozhodně mělo bez dlouhého přemýšlení vydat. To poskytuje nejen rozmanitost a závan čerstvého vzduchu, ale také by se to mohlo finančně vyplatit a vyřešit některé vaše finanční problémy.

Novoluní nastane 28. července a nejvíce ovlivní Lva nebo Býka. Lvi spatří při pohledu do zrcadla něco zcela nového

svetzeny.cz

Blíženci

Blíženci se v poslední době v práci příliš neprosazují. Tomuto znamení chyběly neotřelé nápady a potřebná motivace k úspěšné realizaci projektů. Zároveň ji provázel jistý strach z chyb. Naštěstí se teď Merkur staví na stranu tohoto znamení zvěrokruhu a probouzí zvědavost zkoušet nové věci. Blíženci by se do tohoto dobrodružství rozhodně měli pustit! To by se brzy mohlo projevit nejen v zaměstnání, ale i ve financích.

Panna

Aby se Panna mohla plně věnovat každodenním úkolům, ráda upozadí lásku. Zemské znamení však často přehlíží skutečnost, že svou silou, sebevědomím a motivací může být klíčem k řešení mnoha problémů. Venuše dává Pannám příležitost setkat se v posledním červencovém týdnu s někým výjimečným. Zde by znamení zvěrokruhu nemělo váhat, ale mělo by konečně dát šanci lásce!

Zdroj: Freundin