Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Tři znamení zažijí týden snů. Býci létají na obláčku lásky, Ryby dostanou, po čem touží

Info ikona
Horoskop

Tři znamení zvěrokruhu mohou ve třetím červnovém týdnu očekávat spoustu motýlů v břiše, protože hvězdy je přímo nutí vznášet se na obláčku - je mezi nimi i to vaše?

Oh, láska je prostě krásná! Zvláště tři z dvanácti znamení zvěrokruhu pocítí vrchol v týdnu od 13. června. Když se podíváte do horoskopu, ze souhvězdí hvězd se vám rozbuší srdce a budete na obláčku štěstí a radosti. Patří vaše znamení zvěrokruhu k těm šťastným?

Býk

Větší projekty by měl Býk v nejbližších dnech raději nechat odpočinout. Venuše, planeta lásky, je zapojena a zaměřuje znamení zvěrokruhu zcela na lásku. Býci ve vztahu mohou být připraveni na romantické chvíle a nezadaní mají šanci konečně někoho poznat - mějte oči, uši a především srdce otevřené!

Štír

Nadcházející týden je celý o lásce, milý Štíre. Venuše to s jinak spíše uzavřeným vodním znamením myslí dobře a nechává ho pořádně rozkvést. Zadaní Štíři mohou trávit blažené hodiny se svými blízkými a nezadaní by měli tuto fázi využít k setkání s novou láskou, které možná brzy budou moci dát svá srdce.

Ryby

Rybám v poslední době trochu chybí láska, ale s tím je teď konec! Venuše přináší svěží impuls do vašeho milostného života a nechává vodní znamení plout na oblaku lásky. Něha, romantika a vášeň jsou středobodem života Ryb v příštích dnech a mohou jim poskytnout úžasné hodiny ve vztahu i jako single.

Zdroj: Astrology.com