Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 6. do 12. listopadu: Berani zpomalí tempo, na Raky čeká pracovní nabídka a Ryby si užijí klid

Ve druhém listopadovém týdnu vstupuje planeta Merkur do znamení Střelce, což způsobí, že se všechny procesy stanou rychlejšími a jasnějšími. Vaše rozhodnutí, která myslíte skutečně vážně, mají reálnou naději na úspěch. Co dalšího čeká zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Tento týden můžete vnímat jisté známky přetížení, někteří citlivější Berani se mohou cítit dokonce vyhořelí. Nebojujte s těmito pocity a poslouchejte své tělo. Zkuste ubrat všude tam, kde je to možné a dovolte si jet chvíli na rezervu. Neplýtvejte energií proto, abyste mohli být všude a vyhovět každému, kdo po vás něco chce. Postavte se čelem svým emocím a neutápějte se v sebelítosti. Každý má občas slabší chvilky, nejste to jen vy, kdo se cítí vyčerpaně.

Býk

V mnoha ohledech můžete mít pocit, že se vám věci vymykají z rukou. Není divu, nabrali jste si toho moc a teď nevíte, co řešit dřív. Udělejte nyní maximum proto, abyste si zachovali chladnou hlavu. Možná to bude vyžadovat také zpomalení. Soustřeďte svou energii a záměrně se věnujte jen tomu, co je skutečně důležité. A ano, může to být trávení času s rodinou na úkor nového pracovního úkolu.

Blíženci

Procházíte hlubokou transformací, což nemusí být na první pohled zřejmé. Planety po vás chtějí, abyste se naučili soustředit sami na sebe, abyste začali dávat sami sebe na první místo. Srdcem to sice cítíte také, ale hlava vám stále velí brát příliš ohled na druhé. Koncem týdne se ve vašem okolí vyskytne někdo, kdo by vám s tímto důležitým úkolem mohl pomoci a inspirovat vás. Mějte oči otevřené.

Numerologie: Jaký je váš magický dar podle data narození?

Numerologie je starobylá praxe, která se zabývá vztahem mezi čísly a lidským osudem. Jedním z nejčastějších způsobů numerologie je výpočet životního čísla, které vám může poskytnout nejen informace o vašich vlastnostech, ale také o vašem nadpřirozeném daru. Vypočtěte si své životní číslo a zjistěte, který magický dar byl dán do vínku vám.
svetzeny.cz

Rak

Tento týden se pravděpodobně budete cítit trochu smutně a zranitelně. Dovolte si tyto pocity prožívat. Brzy je vystřídá radost a touha zkusit v životě něco nového. Na obzoru je pracovní nabídka, kterou budete zvažovat. Pokud budete cítit, že ji máte přijmout nebraňte se změnám. Rozhodně se budou dít pro vaše dobro. Víkend vás může zastihnout v menší zdravotní indispozici, raději si neplánujte nic náročnějšího.

Lev

Zamyslete se nad tím, zda na sebe nejste příliš přísní. Pokud jste i nastavili vysokou laťku, musí vám být jasné, že tohle tempo dlouho nevydržíte. Neslibovali jste si loni touhle dobou, že zpomalíte a nebudete se na konci roku tolik honit? Udělejte si čas na zamyšlení a zvažte nebo přehodnoťte svůj přístup k věcem, na kterých vám nejvíce záleží. Nepotřebujete vědět, jaký bude výsledek, abyste si vybrali správnou cestu.

Panna

Čeká vás klidný týden, který prožijete bez větších kotrmelců a nutnosti rozhodovat o důležitých věcech. O to víc dostanete možnost uspořádat si různé maličkosti, na které jste před tím neměli čas. A nejde jen o povinnosti. Nezapomínejte ani na věci, které vám dělají radost. Ne, ještě není potřeba dělat předvánoční úklid nebo péct cukroví. Využijte klidné dny pro sebe a nevymýšlejte si úkoly. Na ty bude čas později.

12 znamení starého Egypta vám prozradí, jaký je váš charakter

Lidé jsou odjakživa fascinováni tím, co je mezi nebem a zemí. Astrologie a horoskopy nejsou výmysly posledních několik desítek let, jsou s námi už od raných dob. Lidé starého Egypta studovali polohy a pohyby hvězd a planet. Horoskop starého Egypta je obzvlášť zajímavý, skládá se z 12 znamení, která jsou pojmenována po svých bozích s výjimkou Nilu. Podívejte se na své znamení starého Egypta.
svetzeny.cz

Váhy

Možná se v těchto dnech cítíte jako papiňák těsně před výbuchem. Máte v sobě nastřádané emoce, kterým jste nedali průchod. Udělejte to, protože jinak by se mohly nezpracované křivdy a vztek začít projevovat na vašem fyzickém těle v podobě bolestí a napětí. Ideální je fyzická aktivita, která vám zároveň dělá radost. Dlouhodobé potíže se nebojte řešit s odborníkem. Psychoterapie či meditace je skvělá cesta, jak se dát do psychické pohody.

Štír

Vaše odhodlání učit se stále novým věcem a posunovat se v kariéře dál, je obdivuhodné. Jen si dejte pozor, abyste s tím příliš neobtěžovali své okolí. Ne každý totiž sdílí vaše nadšení. Někteří kolegové vám ho dokonce mohou i závidět. Tento týden bude pro vás obecně důležité pamatovat na staré dobré pravidlo „mlčeti zlato“. Víkend slibuje zážitek, který si budete ještě dlouho pamatovat. Jen to bude chtít nesedět doma.

Střelec

Nebojte se trochu zariskovat. I když si raději všechno pořádně promyslíte a zvážíte pro a proti, v těchto dnech vám bude štěstěna nakloněna. Pokud toužíte po lepší práci, pořízení nemovitosti, auta či něčeho většího do domácnosti, neváhejte. Je také vhodná doba na investování či podepsání pojistných smluv. V tomto ohledu si ale raději nechte poradit od někoho, kdo těmto věcem opravdu rozumí.

Výklad mariášových karet na listopad 2023: Známá kartářka odkrývá, co nás čeká a nemine

Co vás čeká a nemine v následujícím měsíci, se můžete dozvědět nejen díky horoskopům nebo numerologii. Budoucnost můžete poodkrýt i prostřednictvím mariášových karet, které pro vás opět vyložila zkušená kartářka Jana Rubešová.
svetzeny.cz

Kozoroh

Stůjte si za tím, co říkáte a nenechte se zviklat argumenty ostatních. Pokud totiž budete měnit rozhodnutí a své názory příliš rychle, mohli byste se snadno ztratit v tom, co skutečně chcete a kam směřujete. Tento týden bude trochu náročnější, pokud jde o logistiku. Skloubit potřeby rodiny s pracovními povinnostmi bude možná trochu těžší, ale pokud zachováte chladnou hlavu, s přehledem to zvládnete.  

Vodnář

Máte velký dar empatie, který v těchto dnech naplno využijete. Soucit a pomoc ostatním je něco, co je vám blízké. Nemělo by vás to ale odvádět od vašich osobních potřeb. Držte si své osobní hranice, protože jinak hrozí pocity vyčerpání. Dobře vám bude v blízkosti stejně založených lidí, kteří mají podobnou životní energii. Baterky vám pomůže dobýt i pobyt v přírodě, i kdyby mělo jít jen o krátkou procházku.   

Ryby

Na obzoru jsou dny plné klidu a vitality. Jako skutečné ryby ve vodě budete proplouvat všemi úskalími, které ale ani nebudete vnímat nijak negativně. Využijte této konstelace k plánování dlouhodobých záležitostí. Zároveň věnujte energii vyčištění a propuštění toho, co už ve svém životě nechcete mít. Neztrácejte čas malichernostmi a soustřeďte se na důležité věci.   

Zdroj článku