Přejít k hlavnímu obsahu

Už jste zkoušela ledování obličeje? Doma a zdarma

Info ikona
Ledování obličeje

Je to jednoduché. Pokud máte v mrazáku kostky ledu, můžete začít hned a nečekat na otevření kosmetických salonů. Ledovat můžete ráno, večer, nebo při líčení pod make-up. Vaše pleť vám poděkuje, to nám věřte!

Už jsme si ukázali, jak si udělat doma svůj vlastní kosmetický salon, nyní je čas si říct, že ty nejúčinější a nejprospěšnější prostředky máte doma na dosah ruky. Napadlo vás někdy, že pleti prospěje kostka ledu? Ano, čtete správně. Zařaďte ji do své denní rutiny a budete příjemně překvapená.

Kostka ledu na oteklé oči

Spíme málo a nedostatečně kvalitně, ráno se probouzíme unavení a naše oči jsou oteklé. Zlepšit kvalitu spánku je na prvním místě, pokud ale máte SOS situaci a potřebujete vypadat fresh, vytáhněte z mrazáku kostku ledu a ledujte okolí očí. Za pár minut bude otok pryč a vy budete vypadat jako znovuzrozená, a co víc jako do růžova vyspaná.

Nový trend obočí: Baby Brows

svetzeny.cz

Bezbolestné trhání chloupků díky ledu

Led lehce znecitlivuje, tedy pokud nezvládáte trhání obočí a vyděsí vás, když vidíte pinzetu, ledujte si oblast obočí po dobu pár minut a úprava obočí už pro vás nikdy nebude horor.

Pod make-up

Díky beauty tutoriálům víme, že pod make-up patří podkladová báze. Pokud se vám ale nechce utrácet a chcete jít přírodní cestou, nahraďte tuto bázi kostkou ledu. Jezděte po obličeji ledem pár minut, poté lehce osušte obličej a naneste make-up. Budete překvapené, jak krásně přilne k pleti.

 

Husté, krásně tvarované obočí je snem každé ženy. Víme, jak na to!

svetzeny.cz

Póry a akné a kostka ledu? Neuvěřitelné kombo!

Díky ledu se póry stáhnou a vaše pleť bude krásně sjednocená. Zmizet díky ledu můžou i jemné vrásky. Každé ráno si udělejte masáž obličeje pomocí kostky ledu, ale buďte opatrné, aby pleť příliš nezčervenala. Ideálně obalte kostku ledu do hadrového ubrousku a masírujte pleť vždy směrem od středu obličeje ven, nikoli dovnitř. Tenhle kouzelný zmrzlý kousek vody vám pomůže i s akné. Přiložte kostku ledu na pupínek a začervenání bude za chvíli pryč.

Vitaminová ledová bomba pro vaši pleť

Nemusíte utrácet tisíce za drahé krémy, stačí vymačkat šťávu z pomeranče nebo citronu a zamrazit. Vitamin C naše pleť potřebuje,aby byla zdravá, projasněná a sjednocená. Udělejte si masáž obličeje pomocí této výživné ledové kostky a uvidíte, jak se vaše pleť bude den ode dne zlepšovat.

My už ledování obličeje testujeme přes týden a zatím jsme více než spokojené! Máte vy nějaký trik, který zaručeně funguje pro zkrásnění vaší pleti?

Pokud vám chybí společenský život, zorganizujte pyžamovou party po telefonu

svetzeny.cz