Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 31. července do 6. srpna: Ryby řeknou pravdu, Blíženci tnou do živého

Prázdniny se lámou do své druhé poloviny a stoupá i chuť pořádně zazářit. Něco si užít, konečně si odpočinout. Věčná „konečně se do toho pustím“ budou hlavním tématem týdne. Které znamení na tom bude nejlépe?

Karmický úkol podle znamení zvěrokruhu: Býci mají výzvu v rodině, Lvi řeší břemeno zodpovědnosti

Říká se, že duše se rodí na planetu Zemi poprvé ve znamení Raka. Znamená to, že Blíženci by měli být staří pozemští harcovníci, jakožto poslední zrozenci v tomto kruhu? Nevíme, možná se to jednou dozvíme, ale některé karmické úkoly lze odvodit z charakteristiky jednotlivých znamení. Pojďme se na to podívat.
svetzeny.cz

Beran

Vyhlížejte dobrá znamení, pěkné náhody a nebraňte se společnosti, protože právě to zamilování do života v sobě potřebujete probudit. A možná si ho i jen užít, protože vám přinese nesmírné množství energie, což v polovině léta přesně potřebujete. Dovolená v tento čas vám vyloženě sedne.

Býk

Krásná náhoda může přijít skrze pěknou nabídku. Nová práce, nový projekt, nový pracovní kolega. Ale vzbudí to  nadšení, svěží vítr do života. Ale také vy můžete být tím, kdo udělá někomu radost, stane se někomu ochranným křídlem nebo patronem. Tak buďte též velmi otevřeni společnosti.

Blíženci

Konce a začátky. Vaše letošní velké téma se znovu otevírá a je třeba definitivně skoncovat s tím, co vás dlouhodobě trápí, doslova co vám bere sílu a pod čím se lámete. Víc vám může zlobit zdraví, ale to je také jen o tom, abyste našli spouštěče těchto problémů a vyhnali je ze svého života, krev do žil se vám pak vrátí zpět.

Jeseteří superúplněk: Nastává 1. srpna a pořádně proškolí všechna znamení zvěrokruhu

V srpnu nás čekají dva úplňky. Ten první, připadající na 1. srpna, nám ukáže, jaké úkoly si máme splnit během srpna, ten druhý, připadající na poslední srpnový den, nám vystaví vysvědčení. Do čeho se máme pustit a na co si dát pozor?
svetzeny.cz

Rak

Potřebujete štěstí, radost a lásku. Tak si nějakou tento týden dopřejte. Dovolená vám udělá hodně dobře, ale jen v případě, že bude přesně podle vás. Kolik radosti načerpáte, tolik síly se vám dostane a pak není ani vyloučeno, že potěšený a spokojený Rak se koncem týdne rozhodne o něčem, k čemu se jen dlouho a těžce rozhoupával – vylepší si život!

Lev

Zásadní změny vás mohou čekat v oblasti, která je pro vás těžká, dlouhodobá nebo velmi niterná. Tyto věci a vzpomínky mohou nepříjemně vyplout na povrch, stejně jako se mohou stát události, díky kterým už na tato vleklá témata budete moci zapomenout. Jedno je jisté; chce se po vás s něčím skoncovat a nechat minulost, která se připomíná, za sebou.

Panna

Bude vám dobře dělat klid a ticho, ve kterém si budete moci plánovat to, co chcete. Přemýšlet nad tím, co potřebujete. Na dosah máte skvělé řešení, nový nápad, rozhodnutí. Čím méně budete mluvit, tím lépe. Zejména, jde-li o věci, kde víte, že do vás někdo zasekl drápek a moc dobře ví, kam rýpnout, aby vás doběla vytočil.

Panna Maria z Fatimy předala poselství třem dětem. Na její zázrak se pak přišlo podívat 70 tisíc lidí

Údajné zjevení Panny Marie třem pastýřům v portugalském městě Fatima roku 1917 přineslo světu důležité poselství o potřebě pokání, modlitby a míru. Zázraky a události spojené s tímto zjevením stále fascinují a posilují víru věřících. Dokonce měly předpovědět útok na papeže Jana Pavla II. Přečtěte si, co se tehdy vlastně mělo stát.
svetzeny.cz

Váhy

Tento týden porovná vaše vztahy, některé z nich ukáže v pravém světle. I vy tak raději běžte a ukažte lidem, jak to s nimi doopravdy máte, protože jakékoliv „hry na…“ se ukáží v brzké době jako zbytečná komplikace plná prudkých vášní a nedorozumění. Ve vztazích také nyní sklidíte to, co jste zaseli.

Štír

Nechte svou představivost pořádně rozeběhnout a věnujte tento týden horlivému vnímání světa, cestování, jiných lidí, kultur a zvyků. Můžete doslova potkat něco, co se stane také vaší vášní, novým koníčkem, nebo potkat doslova horu nových přátel. Nadšení pro vás bude ozdravné.

Střelec

Budete-li tento týden myslet negativně a padne-li na vás velká únava, prostě se tomu poddejte a udělejte to, co vaše tělo potřebuje. Odpočinek, nebo pohyb, však vy už budete vědět. Důležité je vědět, že tento týden vám ukazuje v nějaké oblasti „a dost!“ už změň své návyky, prosím!

Nejkouzelnější znamení zvěrokruhu: Kozoroh vás neuchvátí, Lvi jsou na předních příčkách

Každý člověk má své kladné a záporné stránky. Někdo prostě oplývá příjemnou osobností, schopností rozesmát i největšího mrzouta a lidi s ním rádi tráví čas. Druzí naopak mají okolo sebe zvláštní auru, která se nelíbí všem. Je někdy těžké ji prorazit a dostat se přímo k lidem a jejich povaze. Jaká znamení jsou nejkouzelnější a která naopak kouzlem moc nedisponují? Žebříček je seřazen od nejméně po nejvíce kouzelné znamení.
svetzeny.cz

Kozoroh

Nevyslovené emoce budou tématem týdne. Ty pozitivní, i ty negativní. Aby bylo jasno, je třeba se nyní postavit k dlouho potlačovaným záležitostem a trošku je vyjasnit. Roli tu hrají také sny, tužby a nejhůř bude tem, kde Kozorohům dojde, že jejich smysl života je… žádný. Odstupte pak o kousek dál a dejte si čas na nadechnutí.  A pak s tím vším něco rozumného udělejte.

Vodnář

Vaše vnímání budoucnosti a chuť plánovat bude obrovská. Schopnost uskutečnit cokoliv bude tak jasná, že snadno nadchnete i své okolí. Takže máte-li něco rozmyšleného a čekáte jen na pravou chvíli, kdy svůj projekt spustíte, nyní je ten pravý čas!

Ryby

Ostré řezy a touha mít věci v pořádku, to jsou pohnutky, které vás tento týden mohou pronásledovat. Upřímnost a intimita ale budou potřeba, takže polkněte hrdost, ego a lži a běžte dotyčným lidem říct, že je máte opravdu rádi. Nebo neradi. Oboje bude v pořádku, ale tu přetvářku už dál nemůžete žít. Pak se vám uleví a budete moci začít vztahy žít od začátku.

Zdroj článku