Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 3. do 9. dubna: Berany zaskočí nuda ve vztahu, Blížence nečekané změny a Ryby si užijí romantiku

První dubnový týden je tu se vší parádou. Nasávejte čerstvou energii a využijte možností, které vám nabízí planeta Pluto, která vstoupila do Vodnáře. Je to příležitost udělat pozitivní změny, na které ve svém životě tolik čekáte. Co připravily hvězdy přímo pro vaše znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Kariéra je pro vás momentálně velmi důležitá. V práci se můžete těšit na nové projekty, na jejichž realizaci můžete ukázat, že jste pro firmu opravdu důležití. Na druhé straně je ale váš milostný život, ve kterém se budete trochu nudit. Stereotyp ale můžete změnit. Buďte aktivní a navrhněte partnerovi nějaký zážitek, který bude jen pro vás dva.    

Býk

Váš osobní i profesní život může být v tomto týdnu ovlivněn pohyby Měsíce a Marsu, jež mohou snížit vaše sebevědomí a přinést negativní myšlenky. Zkuste těmto tendencím nepropadat, už brzy se karta obrátí. V tomto týdnu bude také důležité udržet si pevnou vůli při dotahování pracovních úkolů. Pokud se vám to podaří, můžete se těšit na dobré vztahy s nadřízenými.   

Blíženci

V nadcházejícím týdnu se ve všech ohledech rozhodujte s velkou opatrností a pozorností. Jak váš osobní, tak i profesní život teď mohou poznamenat nečekané změny. Pohyb Marsu naznačuje, že byste měli lépe ovládat své emoce, zejména hněv a agresivitu. Nepotlačujte je, to by se mohlo negativně odrazit na vašem zdraví. Snažte se je ventilovat fyzickými aktivitami.

Mohlo by se vám líbit

Čínský horoskop: Buvoli, Zajíci a Hadi si musí dávat pozor na falešné lidi

Čínský horoskop vznikl před mnoha staletími. Zjistěte, co vám předpovídá pro měsíc duben. Které znamení se může těšit na radostné chvilky, kdo si musí dávat pozor na falešné lidi a kdo uspěje? Zjistěte, co čeká vás.
svetzeny.cz

Rak

Ať se vám to bude líbit, nebo ne, musíte začít řešit problémy, jež se mohou objevit ve vztahu s partnerem. Na vině může být jen nedorozumění. Pokud jde o práci, Mars vás varuje, že si máte zachovat chladnou hlavu a nedělat žádná důležitá rozhodnutí či radikální změny. Nikdy se nerozhodujte pod vlivem emocí.   

Lev

Postavení Měsíce předpovídá, že můžete očekávat nějaký zisk či finance nad rámec vašich běžných příjmů. Na druhé straně ale očekávejte i výdaje, jež budou pravděpodobně spojeny s cestováním. Vhodné je i plánování dovolené, ale i víkendových výletů. Dobře se budete cítit v blízkosti vody, zejména máte-li ascendent ve vodním znamení.   

Panna

Dost možná se budete těžko smiřovat se změnami, které vás zřejmě čekají v práci. Pamatujte, že změna je život a vše, co vás potká, se děje pro vaše dobro. Postavení Saturnu vás odrazuje od hádek s příbuznými, které pravděpodobně potkáte o Velikonocích. Zůstaňte nad věcí za všech okolností. Pokud to jen trochu půjde, neřešte s nikým v těchto dnech svou finanční situaci.      

Mohlo by se vám líbit

Velký dubnový horoskop: Raky čekají velké změny, Střelce smutek. Co nový měsíc připravil vašemu znamení zvěrokruhu?

Dejte si pozor na dubnová rizika! Odhalte, co čeká vaše znamení zvěrokruhu v měsíci, kdy k nám už konečně přichází slunečné paprsky a vytoužené delší dny. Duben bude rozhodně neklidným měsícem a pokud ho prožijete bez úhony, máte velké štěstí!
svetzeny.cz

Váhy

Jste ve vynikající fyzické i psychické kondici. Využijte toho k dotažení všech úkolů a projektů, na které jste do teď neměli moc času a energie. Hvězdy jsou nakloněny vzdělávání a upevňování různých dovedností. Dostaví se i motivace učit se něco nového. Využijte každé příležitosti v tomto ohledu, protože se vám to v budoucnu bude nejspíš hodit.   

Štír

Začátkem týdne se můžete těšit na překvapení od partnera, který vám tak dá najevo, že mu na vás opravdu záleží. Využijte toho, že je ve vašem vztahu harmonie a zkuste se pobavit o všem, čemu jste se raději vyhýbali. Nepříjemnosti může přinést víkend, kdy byste se mohli dočkat neohlášené návštěvy, která překazí vaše plány.  

Střelec

Tento týden můžete čekat všechno, jenom ne romantiku. Nedělejte si ani naděje na zlepšení své finanční situace. Přihlásí se pravděpodobně výdaje, s nimiž jste vůbec nepočítali. Venuše naznačuje, že druhá polovina týdne bude příznivější, zejména pokud jde o možnost odpočinout si a zbavit se stresu. Využijte toho pro načerpání tolik potřebné energie.   

 

Mohlo by se vám líbit

Duše dítěte si před narozením vybírá rodiče, přátele i své životní číslo. Starodávné kultury pro to mají své vysvětlení

K tématům duší, posmrtného života a reinkarnace se spousta lidí staví skepticky. Samotné duše si ještě před narozením vybírají své rodiče, přátelé a ty, kterými se budou v životě obklopovat. Možná je poněkud těžké tomu uvěřit, protože pro toto tvrzení neexistují žádné vědecké podklady. Ale některé věci zkrátka nelze vysvětlit, prostě věříme tomu, že tak jsou. Tímto tématem se, mimo jiné, zabývalo i mnoho starodávných kultur z celého světa, včetně indiánské, africké, řecké, či tibetské. Právě ty tvrdily, že si duše vybírají své zázemí ještě předtím, než dojde k početí na Zemi.
svetzeny.cz

Kozoroh

Ujasněte si, co vlastně v životě chcete. Chvíli je pro vás důležitější práce, pak zase rodina. Do života vám to přináší chaos a stres. Pokuste se přijmout, že nemůžete být dokonalí na všech frontách a začněte brát život s lehkostí. V těchto dnech je dobrá konstelace napojit se na své nitro a poslouchat intuici. Pomoc ale může nabídnout i numerologie, karty či astrologie. 

Vodnář

Vaše volnomyšlenkářská povaha se projeví zejména v oblasti práce. Pokud vás něco nebaví, máte tendenci věci nedotahovat. To by se vám ale mohlo vymstít. Napněte síly a udělejte vše, co je potřeba. O víkendu se postarejte o své zdraví. Pozor si dejte, pokud půjdete někam do společnosti, mohly by se dostavit zdravotní problémy související s jídlem a pitím.   

Ryby

Závěr tohoto týdne bude plný klidu a pohody, dost možná i romantiky. Pravděpodobně si užijete hezké chvíle ve společnosti partnera, případně i ostatních lidí, kteří jsou vám nějak blízcí. Zúročit můžete také svoje investice. Finanční situace je teď pro vás příznivá, ale buďte opatrní, pokud jde o výdaje spojené s domácností. Jde zejména o nákup vybavení či opravu auta.    

Zdroj článku